що роботу комп’ютера програмне додаток і його прикладами в комп’ютерах

Деякі користувачі комп’ютерів не впевнені, що це програмне забезпечення ще вони використовують різні види його для досягнення конкретних завдань. Ці програми також відомі як додатки. Хороші приклади включають в себе програми зроблені для бухгалтерського обліку, ігри, медіа-плеєри, офісні пакети та інші. Багато додатків розроблені з документами на увазі. Деякі з них розроблені окремо, а інші виконані разом з комп’ютерними системами.

Мобільні телефони прийшли також використовувати додатки останнім часом. Важливо провести різницю між додатком і системного програмного забезпечення. Останній використовується для управління різними можливостями комп’ютерної системи. Це не допомагає в будь-якому виконання завдань, які приносять користь користувача комп’ютера. Він лише додатки, які потім використовуються користувачем вирішити його або її потребам.

Приклад з торгового центру може краще проілюструвати це. Торговий центр не користується продукти, які клієнти потребують. Замість цього воно має простір, на якому роздрібні запасти їх продуктів для обслуговування своїх клієнтів. Деякі програми призначені для роботи на певних платформах, а інші працюють на різних платформах. Є багато категорій додатків, але в цілому вони діляться на дві великі групи. Ці вертикальні та горизонтальні. Вертикальні програми призначені для конкретних підприємств або відділів у той час як горизонтальні користуються популярністю у багатьох компаній.

Є багато типів додатків. Один називається люкс. Це програми, які згруповані разом. Вони володіють тими ж функціями, а також функціями і інтерфейсом. Вони здатні взаємодіяти один з одним. Microsoft офіс є гарним прикладом. Він складається з текстовий процесор, електронну таблицю, а також системи баз даних та інші.

Підприємства програмного забезпечення іншого типу. Це зроблено, щоб задовольнити певні потреби в організації. Деякі приклади включають фінансові системи, управління взаємовідносинами з клієнтами та управління ланцюгами поставок. Корпоративні програми інфраструктури покликані забезпечити необхідні можливості підтримки підприємств системи. Деякі з прикладів цього є поштовими серверами, мережами і системами управління базами даних.

Програми для інформаційних працівників призначені для створення і дозволяють керівництву інформації, корисної в окремих проектах. Вони включають в себе аналітичні, спільних, ресурсів і часу управління, а також інструменти роботи з документацією. Інші типи додатків є додатками для доступу до контенту. Вони включають в себе медіа-плеєри і веб-браузерів. Вони розроблені, щоб дозволити людям споживати цифрових розваг, а також зміст, яке опубліковано в цифровому вигляді. Вони дозволяють користувачам отримувати доступ вміст, не змінюючи його.

Освітні програми адаптовані для використання викладачами та студентами. Вони використовуються, щоб дати оцінки та відстеження прогресу, хоча спільні і матеріальних можливостей. Інший тип додаток моделювання програмного забезпечення, яке використовується для моделювання абстрактних або фізичних систем для навчання, розваги або дослідницьких цілях. Розвиток засобів масової інформації програми призначені для створення електронних та друкованих засобів масової інформації в освітньому закладі або в комерційних цілях. Цифрової анімації і HTML редактори є хорошим прикладом цього. Заявки на продукт інженерної зроблені для розробки програмного забезпечення, а також апаратних компонентах. Вони включають в себе системи автоматизованого проектування та комп’ютерного автоматизованого конструювання та інші.

Платформи, що додатки виконуються на може служити основою класифікації. До них відносяться мобільних платформ і операційних систем, таких як Linux і Windows. Доставка мережах, таких як хмарні обчислення і додатків Web 2.0 також може бути використаний пояснити, що таке програмне забезпечення.