рішень бізнес-аналітики з ефективним і потужним програмним забезпеченням бізнес-аналітики.

Глобальна рецесія супроводжувалася зростанням конкуренції між підприємствами змусив різних фірм і організацій вичавити їх бюджет. Це призвело до скорочення обсягу інвестицій в бізнес-технології поліпшення. Але це необхідно для цих компаній і фірм, щоб зрозуміти, що рецесія прекрасний час, щоб приділяти пріоритетну увагу інвестиціям в технології, які можуть допомогти їх бізнесу, щоб подолати наслідки кризи і привести до зростання організації в майбутньому.

Кожен бізнес або організація, залежить від інформації і даних. Cloud9Analytics надає бізнес-аналізу, яке може допомогти організації отримати доступ до даних, що має вирішальне значення для організації легко. Основна роль Business Intelligence програмного забезпечення полягає в зборі всієї необхідної інформації і даних, що має важливе значення для функціонування організації і зростання, і зробити його доступним для компанії, коли це потрібно.

Продукти, пропоновані Cloud9Analytics допоможе в досягненні рішень бізнес-аналітики, забезпечуючи правильний набір даних та інформації у разі потреби. Така швидкість і простий доступ до інформації та даних, має важливе значення для кожної організації в процесі прийняття рішення. Це в кінцевому підсумку допоможе у зростанні організації.

Cloud9 Трубопровідний Accelerator допомагає люкс лідером продажів в організації, щоб стати “динамічного управління трубопроводом” експерт. Цей набір інструментів допомагає в розвитку продажів організації шляхом надання їм певних ключових показників ефективності. Ці додатки допомагають їм оцінити “що змінилося”, який дає інформацію про кожною хвилиною оновлення, що відбувається. Вона також забезпечує погляди на майбутнє прогнози та історичні тенденції. Вся ця інформація і розрахунки допомогу відділам продажів планувати свою діяльність таким чином, щоб вони могли виконувати свою роботу більш ефективно.

Cloud9 Трубопровідний Accelerator Люкс включає Cloud9 Трубопровідний Accelerator-Ця програма допоможе лідером продажів для аналізу змін, які відбуваються в трубопроводі.

Звіти Cloud9-цьому трубопроводу Accelerator програмі присутні всі управлінські звіти та інформаційні панелі як мульти аркуша, Multi View книги Excel.

Cloud9 Трубопровідний Accelerator Mobile-допомагає відслідковувати всі ключові пропозиції та зміни, які в даний час змушені в них у будь-якому браузері з підтримкою пристрою.

Інший “для бізнес-аналізу”, як пропонують Cloud9Analytics, це дати рішень бізнес-аналітики за допомогою Cloud9 Аналітик Suite. Цей набір складається з потужної приладової панелі і можливості побудови звітів, який компілює всю інформацію, звіти і дані про Cloud9 сховище даних.

Cloud9 Аналітик люкс включає в себе програми, такі як:
Cloud9 будівник звітів-Ця програма дозволяє фахівцям з продажу для обміну і створення звітів та інформаційних панелей з вашого cloud9 сховище даних.

Cloud9 панелі адміністратора Додаток призначений для створення інформаційних панелей, які є значущими, життєво важливе значення для функціонування організації та ті, які є переконливими через будь-які поля, перебувають у вашій Cloud9 сховище даних.

Cloud9 Трубопровідний Accelerator-Ця програма допомагає керівникам зрозуміти і проаналізувати зміни, які відбуваються в трубопроводі.

Cloud9 Трубопровідний Accelerator Звіти-Ця програма надає всі найважливіших і основних інформації, пов’язаної з Трубопровідний аналіз і звіти і приладової панелі, щоб зацікавлені сторони автоматично

Cloud9 Трубопровідний Accelerator Mobile – допомагає відслідковувати всі ключові пропозиції і зміни, які в даний час змушені в них у будь-якому браузері з підтримкою пристрою

Продукти, пропоновані Cloud9 Analytics є зручним, ефективним і потужним. Вони можуть надаватися в будь-який час і в будь-якому місці через Інтернет.