порівняти очищення реєстру і функції, які вони забезпечують

Коли ви шукаєте реєстр екологічно чистих, які можна використовувати, щоб виправити ваш ПК і позбутися від цих неприємних питань, які виникають в результаті помилок в реєстрі, які росли з плином часу, ви хочете вибрати найкращий інструмент, який надає вам самі функціональні . Є ряд речей, які ви можете взяти до уваги, коли ви порівнюєте реєстру очищувачі. Здебільшого ви хочете, щоб порівняти характеристики, що кожен з різних продуктів може надати вам. Основна ідея полягає в більшій функціональності краще, тому що у вас буде більше інструментів, які можна використовувати, щоб допомогти оптимізувати ваш комп’ютер.

Однією з особливостей, що ви хочете, щоб розглянути, коли ви порівнюєте реєстру очищувачі, чи є чи не продукт поставляється з повним опції сканування. Повне сканування це той, який здатний сканувати до найглибших глибинах реєстру даних, щоб знайти будь-які питання, які можуть бути приховані в нижніх підрівнів. Деякі програми здатні йти через всі рівні даних, а деякі здатні тільки переживає певні рівні даних. Ви хочете, щоб отримати на руки реєстр екологічно чистих, які можна повністю проаналізувати і виявити проблеми у всіх регіонах реєстр, якщо ви хочете домогтися найкращих результатів.

Ще одна особливість, що ви хочете, щоб розглянути, коли ви порівнюєте реєстру очищувачі чи ні продуктів, які ви розглядаєте пропонуємо можливість планування, що дозволяє запланувати сканування системи на щоденній, щотижневій або щомісячній основі. Часті повній перевірці системи дуже важливі, оскільки вони допомагають підтримувати стабільну і оптимізовані PC і усунути помилки, які, можливо, вискочив в якийсь момент після попередньої перевірки. Якщо Ви тільки справили повне сканування системи один раз і потім ніколи не робив це знову, ви б, швидше за все, накопичення помилок в реєстрі, які просто створюють проблеми, які вас були колись стикаються всі знову і знову. Реєстр очищувачі, які забезпечують планування варіант більш бажані, ніж ті, які не забезпечують можливість планування.

Резервне копіювання даних є ще однією особливістю, що вам потрібно буде шукати, коли ви порівняєте для очищення реєстру. При виконанні технічного обслуговування реєстру або основним видом діяльності системи на те пішло, дуже важливо, щоб створювати резервні копії ваших цінних даних у випадку, якщо щось трапиться під час будь-якого типу обслуговування системи, що б залишити комп’ютер непридатним для використання. Якщо ви резервну копію даних, принаймні, у вас є можливість його відновлення як тільки ви отримуєте вашу машину назад і працює знову.

Нарешті, ще одна особливість, що ви, можливо, захочете, щоб шукати, коли ви порівнюєте реєстру очищувачі, чи є чи не кожен надає інструменти, такі як менеджер автозавантаження, додавання / видалення програм, а статус трекера. Startup Manager дозволяє управляти програмами, що запускаються при завантаженні комп’ютера вашого ПК. Додавання / видалення програм менеджер дозволяє додавати і видаляти непотрібні програми зі списку і статус трекер дає вам в режимі реального часу про те, наскільки добре ваш комп’ютер оптимізований в будь-який момент часу. Все це дуже зручний інструмент, щоб мати і повинні розглядатися, коли ви порівнюєте реєстру очищувачі.