огляд програмного забезпечення людини інформаційного ресурсу

Як сама природа бізнесу розвивалася протягом останніх кількох десятиліть, завдання управління людськими ресурсами компанії стає все більш складною. Це обов’язок HR організувати інформацію про співробітників, у тому числі походження, освіта, навички та трудової книжки. Історично склалося, що великі організації боролися ефективно управляти великими обсягами даних HR без використання комп’ютерів. Системи інформації про людських ресурсах, або HRIS, є одним з видів програмного додатка, спеціально призначених для вирішення питань зайнятості та персоналу. У минулому HRIS були працювати тільки на величезні, централізовані мейнфреймів. Тепер, однак, технологія дозріла, щоб ці додатки, які будуть працювати без проблем з меншим комп’ютерних систем, що робить їх доступними для всіх. Для того щоб зрозуміти важливість наявності HRIS компанії, розглянемо кілька їхніх спільних компонентів.

Заробітна плата – система нарахування заробітної плати, звичайно, функції, щоб кожен співробітник поставляється правильний виплачувати на підставі зарплати і роботи. Система заробітної плати HRIS збирає дані про роботу співробітника годин і відсутності, записи понаднормову роботу, і, залежно від складності програмного забезпечення, можна розрахувати податки та відрахування на цілях отримання та зберігання різних зарплати співробітника, державних перевірок і звітів. Модуль повинен дотримуватися федеральні, державні та правила міського податок точно і перейдіть технічних документів та угод з профспілками. Даних, що надходять з системи нарахування заробітної плати повинна фільтр на фінансові системи управління з метою надання допомоги керівникам у прийнятті фінансових рішень.

Переваги – Модуль переваги адміністрації дозволяє компанії відслідковувати залученість співробітників в різних переваг програм, у тому числі страхування життя і здоров’я, пенсій, купівлю цінних паперів, і розподілу прибутку. Переваги є надзвичайно цінним компонентом пакетів працівникові компенсацію. Компетентні користі HRIS модулів надасть складні звіти, які допоможуть компанії в створенні привабливого і доступний соціальний пакет для своїх співробітників.

Рекрутинг – Набір програмного забезпечення є важливим компонентом кожного HRIS. Коли економіка хороша, організація повинна прагнути набирати нових співробітників, і навіть якщо на даний час не найму, то на користь компанії як і раніше накопичують резюме кваліфікованих кандидатів, щоб, коли виникне така необхідність, позиції можуть бути швидко заповнений . В даний час більшість співробітників рекрутинг робиться в Інтернеті. Набір програмного забезпечення, таких як управління талантами або систем, відстеження кандидатів, може оцінити існуючий персонал компанії використання та потреб, цільових внутрішніх і зовнішніх кваліфікованих кандидатів, і виконати сам процес вербування. Такі організовані системи також надзвичайно корисні в забезпеченні того, щоб організація дотримання всіх законів про рівних можливостей зайнятості.

Три перерахованих вище пунктів не в якому разі не повний набір корисних функцій людини ресурсу. Інші процеси існують які оцінюють співробітника виробництва, кваліфікації окремих каталогу, а також відстежувати подвиги бізнес-навчання, щоб назвати тільки декілька. Організації, зацікавлені в заглиблюючись далі в HRIS є незліченні варіанти перед ними, а не тільки з точки зору програмного забезпечення, але і можливості, пропоновані кожної програми. HRIS є легко настроюється, і, якщо ставиться на правому завдань, він може робити чудеса для вашого бізнесу.