кілька альтернативних рішень з онлайн-службу підтримки

Компанії, що займаються багато з клієнтами і вимагають 24/7 сервіс для клієнтів необхідно важлива послуга називається, як службу підтримки або службу підтримки. Центральні райони для кінцевих користувачів є підтримка столи допомоги або підтримки Столи, які в змозі задовольнити і перевершити їх очікування.

Хороший онлайн програмного забезпечення довідкової служби можуть бути досліджені на ринку, щоб оптимізувати підтримку клієнтів і співробітників з їх ІТ-питань. Ви знайдете кілька альтернативних рішень і це може бути причиною плутанини.

Що таке Службі підтримки або Service Desk?

Help Desk являє собою інформаційний ресурс і допомогу, що усунення неполадок проблем з комп’ютерами або подібних продуктів. Корпорації часто надають у службу підтримки для своїх клієнтів через безкоштовний номер, веб-сайт і / або електронною поштою. Service Desk визначається як основних ІТ-можливості, передбачені в IT Service Management (ITSM), як визначено Інфраструктура інформаційних технологій Library (ITIL). Він призначений для забезпечення Єдина точка контакту (“СПОК”) для задоволення комунікаційних потреб користувачів та ІТ, і, щоб задовольнити як клієнтів та ІТ-цілей провайдера. (За визначенням Вікіпедії)

Знати кращі практики для моніторингу ефективності та продуктивності Службі підтримки або Service Desk?

Було зазначено, що ви не можете забезпечити ефективну службу підтримки, якщо надання підтримки тільки до бездротової базою користувачів. Ключові показники, такі як дозвіл і задоволення повинні бути ідентифіковані та контролюються. Це набагато важче приймати обгрунтовані рішення для підвищення ефективності та результативності без цих ключових показників на місці.

Нижче згадані інформації список буде сприяти у встановленні ефективності та відстеження продуктивності, які вкрай необхідні, щоб забезпечити виконання цілей і забезпечення підзвітності, що завдання для досягнення мети.

Ключові показники ефективності – встановити цільові показники продуктивності і призначити відповідальності за досягнення завдань і можливість відстежувати і тенденції продуктивності, виявлення, діагностики та усунення проблем продуктивності.

Нижче згаданого списку з п’яти ключі повинні бути відстежені на висока ефективність роботи і підзвітність:

• Вартість за дзвінок або контакт (Фонд метричні)
• Задоволеність клієнтів (Фонд метричні)
• Першокласний резолюції заклик (FCR – найбільший двигун задоволеності клієнтів)
• задоволеності співробітників (це важливо для зниження обороту, зниження прогулів, нижче рази ручкою)
• загальна довідкова служба / Service Desk / колл-центру продуктивності

Використання цих ключових показників ефективності, ви зможете не тільки більш ефективно вимірювати продуктивність, але і дозволить Вам:

Слідкуйте за вашими продуктивність системи і тенденції з часом
Benchmark продуктивність вашої системи проти ваших колег
Розробити заходи для підвищення продуктивності
Визначити не тільки сильні сторони, але слабкі
Визначити і зрозуміти основні приводні механізми, недоліки в роботі
Встановити цільові показники продуктивності як для окремих осіб і всієї групи в цілому
бездротову службу / Service Desk

Аутсорсинг бездротової Help Desk / Service Desk буде в значній мірі визначатися вашими співробітниками і бездротовим користувачам.

Ефективна установка Desk підтримка тільки заощадить час, але і в кінцевому підсумку заощаджує багато грошей, а також. Спосіб дістатися до цього місця з вашого сайту просто шляхом створення служби підтримки на своєму сайті.