заощадити гроші в школі

Економте гроші на школу, скориставшись розширені плани виплат, беручи додаткові курси, або знайти партнера дослідження. Заробити, а ви вчитеся, і придбати старий. Слідуючи цим простим радам може бути розумним, що ви робите в школі.

Там були цілі книги написані про те, як заощадити гроші в коледжі, для списку порад і рекомендацій можна продовжувати нескінченно. Теми варіюються від житла до розваг, від продуктів харчування до транспорту, і багато іншого. Але строго кажучи школу, є кілька ключових аспектів ви тримаєте гроші в кишені.

Відвідайте зараз, плати потім. Чи є ви вчитися в невеликому технічному училищі або гігантського державного університету, класи можуть бути дорогими. Можливо, ви не могли б ресурси авансом, щоб платити за курси, або вам потрібно чекати, поки ваш студентський кредит або стипендію не спадає дюйма Це досить часто, тому багато шкіл пропонують розширені плани виплат. Переконайтеся, що дослідження, якщо це варіант. Навіть якщо у вас всі гроші авансом, це може бути хорошим вибором для вас, щоб мати додаткові гроші на інші витрати. Просто переконайтеся, що ви плануєте з розумом, так що у вас ще є гроші, час наступного платежу катається.

Extra, додатково. Ще один спосіб заощадити це взяти додаткові курси за межі того, що вважається “повний робочий день”. Багато нічого пропозицією школи взяли на себе максимальний за зниженою ціною. Це означає, що вам доведеться взятися і вчуся трохи складніше, але це варто того, для економії коштів. (Додаткова перевага в тому, що якщо ви зайняті вивченням у вас не буде стільки вільного часу, щоб заповнити представницькі витрати.)

Отримати Study Buddy. З всі домашні завдання ви робите, ви можете відчути необхідність у деякої додаткової допомоги. Замість того, щоб найняти репетитора, розглянути питання про приєднання або формування дослідницької групи. Не тільки ви будете користуватися економії коштів, але так, з друзями та однокласниками. Навіть просто на пари з іншим однокласником годину до або після занять може мати велике значення.

Заробити, а ви вчитеся. Це не завжди вдається відвідувати школу повний робочий день, а також утриматися на роботі. Творчий шлях, щоб заробити трохи більше грошей, щоб запропонувати деяку допомогу студенту град. Град студенти часто потребує руку допомоги. Якщо ви збираєтеся в бібліотеку в будь-якому випадку, це може бути так само легко підібрати пару додаткових книг, зробити кілька копій, або збирати деякі додаткові дослідження. Якщо ви опинитеся найрозумнішим у вашій дослідницької групи, розглянути питання про надання своїх послуг у якості наставника для інших.

Покупка уживаного. Ваша школа, ймовірно, має книжковий магазин на території кампуса, який включає використовувані версії в їх інвентаризації. Коли це можливо, купити ці, а не їх нові колеги, і піклуватися про них, ви, мабуть, зможете продати їх назад, коли ви ви зробили. Крім того, для більшості студентів, немає необхідності купувати новий комп’ютер. Секретної частини у газеті вашої школи було б прекрасним місцем для початку пошуку. В іншому випадку місцевій газеті свого міста або громади сайти, як Craigslist може бути хороші ресурси для старих або відновлених комп’ютерів. Якщо вам необхідно придбати нову, такі компанії, як Apple, Dell і Hewett-Packard як правило, пропонують знижки для студентів. Також шукайте назад в школу спеціальних пропозиціях і знижок (не поспішайте, слати її в цей).

Академічні знижки програмного забезпечення. Такі програми, як Adobe Photoshop може бути надзвичайно дорогим, якщо покупка в роздріб. На щастя, більшість брендів (наприклад, Microsoft, Adobe, Corel, Cisco і багато інших) пропонують навчальні видання програмного забезпечення. Вони функціонально ідентичні їх комерційної версії, але пропонуються значні знижки для студентів, викладачів і наукових установ. Відправився є Націй провідних академічних реселлера програмного забезпечення для студентів вищих навчальних закладів, вони мають більше 100 000 продуктів зі швидкістю до 85% економії від роздрібних. Як англійський майор, вам може знадобитися тільки ваш основний офіс Microsoft, але за фахом графічного мистецтва може зажадати, щоб кожен дизайн програми під сонцем. Навіть якщо ви просто хочете вивчити іспанську мову перед поїздкою за кордон, ваш гаманець гідно оцінять економію ви будете накопичувати, скориставшись цим студентські знижки програмного забезпечення.

Будучи студентом, є багато способів, щоб зберегти, але ні як безпосередні як фокусування вашого скупий увагу на самій школі. Слідуючи цим простим радам може бути розумним, що ви робите в школі.