використання географічних інформаційних систем або програмного забезпечення ГІС

Географічна інформаційна система (ГІС), або географічної інформаційної системи, захвати, зберігає, аналізує, управляє і представляє дані, які пов’язані з місця. У строгому сенсі, термін описує будь-якої інформаційної системи, яка об’єднує, магазини, редагування, аналізу, акції, і відображає географічної інформації. У більш загальному сенсі, застосування ГІС є інструментами, які дозволяють користувачам створювати інтерактивні запити (створені користувачем пошуків), аналізу просторової інформації, редагувати дані, карти, і представити результати всіх цих операцій.

Місце це важливо – навіть сьогодні, коли так багато справи ведуться у віртуальному середовищі, фізичне місце розташування активів, клієнтів, або перспективи не можуть бути проігноровані. Географічні інформаційні системи (ГІС), такі як OnDemandGIS, є сучасні інструменти, які надають можливість аналізувати дані у зв’язку з його розташуванням і візуалізації результатів в карти легко зрозуміти, що різко збільшить цінність і корисність цієї інформації.

ГІС пропонує єдине рішення, яке виконує цілий ряд різних робіт одночасно, і об’єднує результати, щоб включити дані з багатьох джерел в ефективну, корисну інформацію. Технологія ГІС об’єднує спільна операцій з базами даних, такі як запит і статистичний аналіз з унікальною географічної візуалізації та аналізу переваг, пропонованих карт. Ці здатності розрізняти ГІС від інших інформаційних систем і зробити його цінним для використання в широкому діапазоні застосувань для вирішення проблем і планувати майбутнє, дивлячись на дані таким чином, щоб швидко зрозуміти і легко ділитися. Розміщення або географічних відносин притаманні до 80 відсотків бізнес-інформації. Географічні бізнес-аналітики дозволяє організаціям скористатися цією інформацією, щоб організувати і зрозуміти складні бізнес-процеси шляхом вирішення питань і проблем, пов’язаних з близькістю розташування, умови, тенденції та закономірності.
Такі питання, як:

Де речі – активів – клієнти – магазини – персоналу – відстеження

Що всередині області – потенційних клієнтів – підходить поставщики – територія розбивається – магазини поруч зі школами – рециркуляції

Що знаходиться неподалік – конкуренти – ресурси – ремонт екіпажем

У яких кількостях – продажу за площею – злочини за площею – розмір ринку – торгових точок

Що впливає на це – демографічними – диск раз – позиціонування конкурента – екологічні ризики – планування обмежень

Де ж повідомив, що проблема – неефективність інфраструктури – покинутий автомобіль – вулиця світло

Як я можу отримати там – маршрутизації – комівояжера – планування

Що я там буду робити – замовлень на виконання робіт – робочі проекти – інвентаризація графіки

Що робити, якщо – повінь площині аналізу – екологічні ризики – катастрофа планування

Спільним знаменником у ГІС місці, наприклад, адреса офісу або будинку. Географічні Business Intelligence також включає інформацію про місця, таких як площа адміністративної будівлі або доходами мешканців будинку. Саме ця можливість зв’язати розташуванням, описові або атрибут даних, яке дозволяє організаціям отримати так багато переваг з ГІС.
Переваги таких як:

підвищити якість прийнятих рішень:
Об’єднавши географічні та позиційні дані, пов’язані з іншими бізнес-даних організацій можуть отримати критичні ідеї, які допомогти їх бізнесу процвітати. З просторові запити організацій може вибрати торговельну місцях, зонах обслуговування клієнтів та інтересів, а також представити інформацію в тематичних карт і звітів для забезпечення швидкого і кращого бізнес-рішення.

підвищити ефективність роботи та знизити витрати:
Інформація, надана ГІС використовується значно поліпшити оперативне планування і управління, а на реорганізацію і вдосконалення бізнес-процесів. Вона пропонує рішення для оптимізації маршрутизації і планування технічного обслуговування і звітності.

підвищити якість обслуговування клієнтів і збільшити обсяг продажів:
Розуміння ваших клієнтів, надаючи їм найкращий сервіс і знаходять все більше людей, як вони має центральне значення для зростання продажів. ГІС допомагає організації визначити своїх кращих клієнтів і використовувати просторові запити, щоб точно визначити географічні райони, де подібні демографічні застосовуються з метою пріоритезації розширення ринку.

краще і більш рентабельні обслуговування громадян:
Урядові організації, особливо місцевого самоврядування, стикаються з величезними проблемами в поточному економічному кліматі. Вони стикаються з відбуванням зростаючим населенням, з більш високими очікуваннями обслуговування, в той час як впоратися з скороченням ресурсів. ГІС пропонує ефективне рішення для підвищення ключових послуг для громадян, таких як дозвіл / ліцензування, планування, технічне обслуговування, управління об’єктами і громадським транспортом.