Програмне забезпечення управління земельними ресурсами – світле майбутнє

Перший пакет програмного забезпечення управління земельними ресурсами стала доступна в кінці 1970-х. Ці системи були побудовані на мейнфрейми IBM AS400 або платформи. Протягом багатьох років, ці системи вимерли і поступилися на основі ПК, які використовували системи, такі як Clipper і Dbase. Ці системи на базі ПК були чудові, тому що вони не вимагають великих інвестицій в устаткування і дозволили невеликим компаніям використовувати програмне забезпечення управління земельними ресурсами.

Як ПК програмне забезпечення для управління землею продовжували розвиватися, якість і конкурентоспроможність продукції збільшилося. Системи, побудовані в Microsoft Visual Basic став поширеним і вкрали велику частину частки ринку у старих систем. Через велику проникнення Visual Basic в розробці програмного забезпечення, багато користувачів звикли до стандартної VB погляд і на дотик, який був використаний в призначених для користувача проектах Visual Basic.

Оскільки Інтернет революція почалася, управління земельними ресурсами програмного забезпечення почали розвиватися з ним. Нафтова і газова промисловість повільно застосовують нові технології, але до початку 2000-х років, веб-пакети були на ринку. Ці ранні системи були побудовані на фахівців нафтогазової галузі, який бачив необхідність в програмному забезпеченні, але вони не були професіоналами розробки програмного забезпечення. Через це, багато хто з цих ранніх веб-пакетів програмного забезпечення не було так, як полірована професійною компанією програмне забезпечення створить.

Так як веб-технологія стала прийнята в нафтовій і газовій промисловості, більш веб-конкуренти з’явилися. Ці нові системи були побудовані професійними компаніями програмного забезпечення, який робив акцент на простоті використання, робочий процес і користувальницький досвід. Вони також поставили акцент на зв’язку аспектів управління земельними ресурсами і, як Інтернет може бути використаний для доставки оновлень в реальному часі з підрозділами на місцях у штаб-квартиру.

У цей момент у часі (близько 2011 року) ми бачимо, програмного забезпечення управління земельними ресурсами стають все більш інтелектуальними та надання більш складних функцій і більше орієнтовані на прийняття рішень інструменти для керівників. Інтерактивних карт, один раз в розкоші, тепер є вимогою у веб-системи. Багато системи також включають складні процедури синтаксичного аналізу вжити правові легендою, як четвертние дзвінки і меж та кордонів, а також генерувати полігонів безпосередньо від тих. Крім того, ГІС-системи намагаються впоратися з відображенням 3D поділ шляхів і оренди, викликане горизонтальним П’ю пунктах, дуже складного завдання.

Нафтова і газова промисловість, схоже, рухається від меншого брокерів поля в бік великих “Мега-брокер” фірм. У зв’язку з цим, управління земельними ресурсами програмного забезпечення того, щоб розвиватися. Додавання в складних настроюються функціональність робочих процесів дозволяє цим фірмам для налаштування програмного забезпечення, щоб відповідати їх процесів. С більше, ніж п’ять чи шість різних ролей працівника (наприклад, земляк, назва агента, лізинг агента, земля технологій, оренда аналітик, керівник проекту) торкання кожну ділянку або оренди, це важливо знати, коли передача відбувається, і те, що завдання має бути завершена в наступному.

Майбутнє за землю програмного забезпечення для управління є яскравим. Промисловість оговталася від Великої рецесії і великих проектів лізингу повернулися повним ходом, і ці проекти будуть як і раніше мати потребу складного програмного забезпечення, щоб тримати їх під контролем. Число доступних програмних пакетів зросла за кількістю і посилення конкуренції викликало швидке поліпшення в багатьох системах, що є гарною новиною для тих, хто шукає землю управління програмним забезпеченням.