SAP ERP – великий еквалайзер

Виробництво є набагато простіший процес, ніж заплутані меланж апаратних і програмних рішень, які стикаються виробники сьогодні.

Даючи унікальний продукт товар, доступна в обмежених місцях, покупець повинен сплатити високі витрати на доставку і довгу подорож подорожі. Але підвищення мобільності змінило ситуацію те, що деякі.

До введення реклами на ринку незвичайних продуктів важко знайти на ринку. Людина може побачити продукт здійснюватися іноземцем, і він хоче, щоб дізнатися походження виробника замовити аналогічний продукт. Але він не міг зв’язатися з конкретною людиною, тому що необмежені ресурси. У зв’язку з необмеженими ресурсами це займе багато часу, щоб виконати покупцеві потреб. Таким чином, щоб усунути цю проблему тимчасово “ланцюжка поставок” розпочався з отримання адреси для виробника, відправивши лист порядку і чекає відповіді.

Після інновації комп’ютерів невеликих компаній вони почали використовувати, що для гігантів у своїх галузях, давши їм великий еквалайзер. Звинувачувати її в інформаційних комп’ютерів зробили багато помилок, так набагато простіше і швидше. Нарешті вони підняли питання, що ми робили без них? Питання більше не є, де я можу отримати інформацію мені потрібно? Тепер виникає питання, що мені робити з усією інформацією, у мене є? Для вирішення зазначеної вище проблеми SAP ERP дав кілька рішень.

Еволюція SAP ERP

Нарешті ми отримали рішення, але рішення набагато складнішою, ніж проблема. Спочатку ми повинні відокремити інформацію формі механізм доставки і дані. Але дані нічого не робить, а заповнюють диски комп’ютера, поки він не буде представлений у формі інтелектуальних людей. Тоді це стає інформацією.

рівні інформації SAP ERP

В даний час сорти програми розроблені з метою костюми компанії. Вони будуть перетворювати дані в інформацію, як правило, для певної мети або функції. Наприклад, працівниками цехів потрібен один рівень інформації, в режимі реального часу, про процес або виробництва; керівникам потрібен інший вигляд, що дані для довгострокового планування і короткострокового розгортання.

У багатьох випадках дані, хоча вони у форматі незібрані. Щоб виправити ці дані нам потрібно багато матеріалу, роблячи ручне введення, сканування штрих-коду або датчика моніторингу. Інтелектуальний аналіз даних і сховищ даних включає цей аспект розвитку інформаційних баз даних, але стає все більше і більше, тому що компанії знаходять все більше і більше даних для зберігання. Але всі ці байти ще тільки лише дані.

Для відповіді на зазначені труднощі розробникам програмного забезпечення шукали способи принести багато розходяться вимог в рамках єдиного, якщо величезна, парасолька програму під назвою SAP для управління ресурсами підприємства або SAP ERP. Що SAP ERP прагне зробити, це об’єднати необхідні функції кожного додатка компанія вимагає, щоб робити свою роботу і об’єднати їх усі разом.

• «SAP ERP дозволяє організаціям, щоб збалансувати потреби клієнтів впливу декількох взаємопов’язаних предметів і кілька місць рослини.”

• SAP ERP є дуже гаряча тенденція у виробництві / інформація колах технологій прямо зараз, і всі тенденції, вказуючи, що він стає ще гарячіше і гарячіше. Advanced Manufacturing Research (AMR) вважає, що в усьому світі програмного забезпечення SAP ERP ринок зростав протягом короткого періоду часу, з $ 7,2 млрд. в 1996 році до $ 9,6 млрд. в 1997 році. “Зростання ринку SAP ERP рухається в напрямку все більш глобальний бізнес».

• цілі ліси мають лицьові / вирішення проблем управління процесом, але як щодо проблеми інформаційного контролю? Contech Колумбія (Ванкувер, штат Вашингтон), виробник електроустаткування, систем управління та регулятори, зіткнувся з тією ж проблемою, і він отримав рішення в системі SAP ERP є дані роботи (San Diego, CA), провідний постачальник з SAP ERP програмного забезпечення і рішень.

• «Перед нами отримання наших ERP системи від даних робіт, ми вручну коштувало нашим SAP робочі місця, коли вони були завершені”. Тепер дні загальний контроль за інформацією отримала набагато краще через систему.

• SAP ERP робить різницю в доставці і розподілі кінця компанії. Наш SAP ERP система повинна подолати дублювання, затримки і помилки за термінами доставки, а також виробництво стало більш гнучким. Поставки можете піти прямо так потрібно запасатися матеріалів або готової продукції.