marivel – що робити з синій екран з помилкою

Ви включаєте комп’ютер і почати використовувати його. Все працює відмінно, і ви не мають жодних проблем в Інтернет або працюють за програмою, що вам потрібно для роботи. Тоді, в частку секунди, ви отримуєте холодом і почуття зростання істерії, як ви помітили, що у вас є серйозні, серйозна проблема: синій екран з помилкою. Але що таке синій екран з помилкою, і чому він більш відомий як синій екран смерті?

розуміння блакитний екран системних помилок

Коли комп’ютер отримує синій екран з помилкою, що це в основному означає, що мало критичну помилку системи. Проблема настільки серйозна, насправді, що вся система повинна закритися. Якби це було не закрили, є дуже реальний шанс, що система може бути повністю і безповоротно пошкоджені. На відміну від деяких типів помилок Windows, це дуже легко дізнатися, коли у вас є синій екран з помилкою. Якщо ваш комп’ютер раптом не має ніякого відношення, але дуже великий синій екран, ймовірно, з купою кодів або цифри на екрані, ви зіткнетеся обличчям до обличчя з синього екрану смерті.

Один з кращих способів зрозуміти синій екран з помилкою, щоб з’ясувати, що він намагається сказати вам. Крім страшних яскраво-синього кольору, на екрані намагається сказати вам дещо. Перш за все, на самий верх синій екран помилки є повідомлення про те, що комп’ютер виявив помилку, і що для цього потрібно закрити для того, щоб захистити ваш комп’ютер. Він також матиме ім’я для помилки, яка призвела синій екран з помилкою, щоб відбутися. Ви хочете, щоб записати це у випадку, якщо у вас є серйозні проблеми.

У другому розділі, що ви будете бачити, являє собою говорить вам, що ви повинні зробити. Це буде, наприклад, сказати, що якщо це перший раз, коли ви бачите синій екран з помилкою, ви повинні перезавантажити комп’ютер. Багато разів цього достатньо, щоб виправити синій екран з помилкою, і якщо це так з вашим комп’ютером, вважайте, що вам дуже пощастило, тому що занадто часто перезапуск не вирішує проблеми. Він також скаже вам, що якщо проблема повторюється, ви повинні перевірити, щоб переконатися, що будь-які нові апаратні засоби, які ви встановили був встановлений належним чином. І щоб переконатися, що, якщо проблема не усунена, видалити будь-який з апаратних засобів, які ви встановили за допомогою безпечного режиму для того, щоб позбутися від нього. Це може допомогти вам позбавитися від синій екран з помилкою.

У наступному розділі на синій екран з помилкою те, що відомо в якості водія інформацію. Іноді у вас буде щось у цьому розділі, в інший час вас не буде. Якщо у вас є ця інформація, переконайтеся, що ви запишіть водієві інформацію, так що ви можете з’ясувати, якщо це постійна проблема, де, власне, в чому проблема. А в заключній частині синій екран з помилкою, ви побачите те, що відомо як дебют порту, де він буде пояснити, що комп’ютер демпінгу фізичної пам’яті для того, щоб захистити себе і вашу інформацію.

що викликає блакитний екран системних помилок?

Є п’ять основних речей, які можуть призвести до блакитний екран системних помилок. Перша являє собою програмне забезпечення або драйвер пристрою, який має проблеми в ньому, і, яка була встановлена ​​на вашому комп’ютері. Другий збій апаратного пристрою, який стався. Це часто відбувається тому, що обладнання не підтримує система операцій, які ви в даний час працює. Дуже поширеними є помилки установки, де комп’ютер вважає, що апаратна конфігурація не працює із засобами масової інформації, який ви намагаєтеся встановити. Тоді є запуск помилки, які це все про пошкоджені файли системи і яка часто вимагає самого обсяг роботи для того, щоб з’ясувати, як виправити. А ще є періодичні помилки, які, як правило, з’являються у випадкових і які часто приймають важкий час, щоб з’ясувати. Найчастіше ця проблема є процесор, який перегрівається або жорсткий диск, який знаходиться на останньому видиху.

фіксації синій екран смерті

Як тільки ви бачите, що у вас є синій екран з помилкою, вам обов’язково треба зробити, що і комп’ютер говорить вам робити. Так, наприклад, якщо він говорить, перезавантажитися, потім виконати перезавантаження. Якщо він намагається дати вам інші поради, наприклад, як запуск у безпечному режимі, то краще слідувати йому. Якщо ви як і раніше мають проблеми, необхідно з’ясувати, що є причиною цього, так що ви можете полегшити його постійно. Якщо ви губляться в здогадах, виклик фахівців і дозволити їм розібратися.