Enterprise Content Management для юридичних сфери послуг

Одна з найскладніших завдань, що професійний юрист особи в сучасному світі є доступ до потрібної інформації в потрібний час. Вони сидять на купі інформації, яка була сформована протягом періоду часу, тобто інформація від клієнта документи і різні податливості до щоденних дослідження та тематичні архіви. Це тонни і тонни інформації, яка існує в стані хаосу, обмежуючи можливості використовуючи справжню вартість контенту для кращого обміну знаннями та підвищення ефективності.

Щоб подолати цю перешкоду, юридичних фірм по всій країні зміни існуючої ІТ-інфраструктури з відомим портал Microsoft технології – SharePoint.

Деякі з ключових особливостей SharePoint, які в даний час використовуються правової галузі є інтранет / екстранет, пошук, робочий процес реалізації, управління документацією, спільну сайти, блоги, вікі, з “Пошук” особливістю є улюбленим місцем для дуже очевидні причини. Простий Шукай допоможе вам знайти найактуальнішу інформацію і, що теж в частку часу. Ви можете шукати через ряд джерел, тобто документи, записи, SharePoint сайти, бібліотеки, вікі і так далі.

Тим не менш, Microsoft Office SharePoint Server з коробки функції були побудовані для задоволення загальних вимог промисловості, і, отже, вони не спеціально задовольнити правових потреб промисловості. Microsoft партнерів зі спеціалізованими можливостями допоможе вам відповідають вимогам конкретних побудови рішення з налаштування продукту.

SharePoint двигуна є Нью-Джерсі заснований Золотий сертифікований партнер Microsoft і спеціалізується на Enterprise Content управлінських систем на основі Microsoft SharePoint та суміжні технологій. Використовуючи ці інструменти, ми допомагаємо нашим клієнтам у досягненні однієї з найважчих завдань, у вік інформації – тобто збір даних і зробити найкраще з нього.

Ми допомагаємо нашим клієнтам здійснювати Microsoft SharePoint у своїй організації, надаючи їм користувача рішення SharePoint, Портал розвитку, міграції існуючих систем SharePoint, з коробки установок, що стоять перед інтернет сайтах SharePoint, консалтинг, і т.д. У цілому ми є одним зупинити SharePoint магазин для всіх ваших вимог управління даними.

Найбільш важливими користувачами системи управління контентом підприємства є творцями контенту. Всі області в рамках системи повинні бути ретельно проаналізовані, щоб побачити, який ефект вони справляють на роботу, виконану творцями контенту. Вони повинні мати повний доступ до всіх функцій правильно налаштувати систему і переконайтеся, що він працює для всіх, хто буде його використовувати. Всі системи повинні дозволити кільком користувачам, а також нетехнічних авторинга, одного джерела, мають потужні можливості зв’язку, захоплення метаданих і бути простими у використанні та обслуговуванні.

Корпоративних систем управління контентом повинні виробляти активну доповідей, які будуть використовуватися користувачами, а також адміністраторів. Видання доповідей і інший аспект повинен бути ретельно продуманий і таблиці стилів, шаблонів сторінок і здатність підтримувати різні формати повинні бути проаналізовані.

Корпоративних систем управління контентом має бути зручним і зміст має бути легко відслідковуються хорошу статистику використання. Це має бути легко доступним і простим у навігації, зміст повинні мати можливість бути переглянуті за допомогою будь-якого браузера. Це має важливе значення для підготовки персоналу використовувати систему ефективно. Масштабованість системи управління контентом підприємства, технологічних обмежень і ресурси, необхідні для установки системи повинні бути чітко визначені і обговорюються.

З нами можна зв’язатись за інформацією [AT] sharePointengine.com на безкоштовну перевірку здоров’я вашої існуючої ІТ-інфраструктури.