Drupal консалтингові послуги

Drupal є дуже потужною платформою для створення багатих і інтерактивні веб-сайти дуже швидко. Drupal докорінно веб-сайтів в даний час розробляються в даний час. Дискусійні форуми, блоги, портали та веб-спільноти в даний час гуде з особливостями і функціональними можливостями Drupal і як кращий з цих функцій можуть бути використані для створення мрії веб-сайтів. Drupal є відкритим вихідним кодом система управління контентом, яка може бути використана для розробки широкого спектру динамічних веб-сайтів від особистих або корпоративних сайтів, порталів спільнотою складних веб-додатків. Drupal на основі розширюваної і модульної архітектурою тобто різні плагіни та компоненти можуть бути легко інтегровані з ним тим самим підвищуючи його основні функціональні можливості. Drupal консалтингу надає на основі браузера адміністратора інтерфейсів, які допомагають керувати веб-сайт ефективно, а також публікувати та організації вмісту, що з’являються на веб-сторінках. Він має бібліотеку шаблонів тим, що подальше включити макет веб-сайту повинні бути налаштовані відповідно до переваг клієнта.

Drupal пропонуємо широкий спектр розширень, які можуть бути інтегровані з основним. Drupal також складається з “Форум Модуль”, яка дозволяє користувачам вводити свої коментарі, що стосуються будь-яку тему з’являються на веб-сайті та вести обговорення на тому ж з іншими користувачами. Велика частина консалтингових Drupal є те, що він забезпечує підтримку декількох мов і, як наслідок, багатомовний веб-сайти можуть бути легко створені. Drupal також надає консалтингові Content Linking об’єкта і в результаті кілька елементів змісту / статті можуть бути пов’язані з утворенням онлайн книгу. Ця функція також може бути використана для створення часто задаються, довідники тощо через контакт модуля доступні в Drupal користувачі можуть відправляти один одному повідомлення через веб-сайт. Drupal консалтингових послуг має право зробити свій сайт досягають маси і швидко дістатися теж. Чи йде мова про тестування патчів, помилка фіксації, модульні тести працює, ви можете подбати про все. Внесений теми можуть піти довгий шлях в унікальності кредитування і свіжість на ваш сайт.

Наймання послуг професійного консультанта Drupal може бути корисним, якщо у вас немає внутрішніх ресурсів для задоволення потреб бізнесу веб-рішення. Рішення Mindfire є офшорною розробки програмного забезпечення знаходиться в Індії. Ми є піонером у розвитку послуг Drupal та виконали різні проекти на ньому. Ми володіти набором навичок і знань, необхідних для розробки Drupal на основі веб-додатків. Ведення Drupal в якості бази, ми розробки користувальницьких модулів, які можуть бути інтегровані з ним для того, щоб надати індивідуальні рішення для індивідуальних клієнтів. Послуги, які ми пропонуємо, включають:

Drupal CMS розвитку
CMS Drupal налаштування
Drupal розробки розширень
Drupal шаблон дизайну і розвитку
Drupal розвитку послуг Індії
Drupal тематизації
Офшорні Drupal Система управління контентом обслуговування
Drupal розробки додатків
Drupal розробки і розгортання

Якщо ви хочете, щоб ваші послуги аутсорсингу розвитку Drupal, зв’яжіться з нами, щоб виробити конкретні деталі для вашого Drupal вимогам розвитку або зателефонуйте нам за телефоном 1-248-686-1424. Ми будемо раді поділитися нашим досвідом з вами.