4 Ефективні способи для публікації PowerPoint на веб-

Для загального доступу до PowerPoint презентації з великою кількістю людей, ви можете скористатися перевагами процвітаючого Інтернет, який дозволяє будь-якому користувачеві отримати корисну інформацію вільно. Так, видавнича PowerPoint файли на веб-приходить на розум.

Але як ми можемо поставити нашу PowerPoint презентації на веб? Ось 4 ефективних способів для Вас, щоб зробити це легко.
1. Завантажити PowerPoint безпосередньо на ваш сайт і посилання на нього
2. Публікація презентації у веб-сторінки HTML
3. Надіслати презентацію на деяких безкоштовних сайтів онлайн PowerPoint обміну
4. Покладіть PowerPoint на веб-в SWF-формат файлів (рекомендовано)

Метод 1: Завантажити PowerPoint безпосередньо на ваш сайт і посилання на нього
Якщо ваші PowerPoint не мають великий розмір файлу, ви можете безпосередньо завантажити його на ваш сайт легко. Відвідувачі може завантажувати PowerPoint файл на свій комп’ютер, щоб його побачити.
Таким чином, відвідувачі повинні мати PowerPoint або PowerPoint Viewer, встановлений правильно на своїх комп’ютерах. В іншому випадку, вони не будуть мати можливість переглядати презентації.

Спосіб 2: опублікувати презентацію у вигляді веб-сторінки HTML
PowerPoint дозволяє зберегти PowerPoint презентацію у вигляді веб-сторінок HTML. Щоб зробити це, відкрийте PowerPoint перший. Потім натисніть кнопку Керування -> Зберегти як -> інші формати. У спадному меню виберіть Веб-сторінка (* HTM;. * HTML)
Таким чином, кожен слайд зберігається як окреме зображення. Таким чином, ви повинні завантажити всю папку з файлами на сервері. Відвідувачі, які не використовують IE не зможете насолодитися PowerPoint належним чином.

Спосіб 3: Поділіться презентацію на деяких безкоштовних сайтів онлайн PowerPoint обміну
Є багато інтернет-обміну PowerPoint сайти, такі як SlideShare, authorstream і SlideBoom. Після завантаження вашої презентації на них, ви можете безпосередньо вставляти відео-презентацію на свій власний сайт.
Якщо розмір файлу презентації є не надто великий, і немає складної анімації в презентації, ви можете спробувати цей метод.

Метод 4: Покладіть PowerPoint на веб-в SWF-формат файлів (рекомендовано)
SWF (Flash) знаходиться у високій сумісності з усіма видами браузерів. Якщо наші PowerPoint може бути збережений у форматі SWF, це було б чудово для перегляду на сайті.
Open Office безпосередньо пропонує експортувати презентації в Flash (SWF) форматі, але анімація буде втрачена. Acoolsoft PPT блимати, надбудови з PowerPoint, може дозволити вам безпосередньо конвертувати ваші PowerPoint презентації на флеш в один клік. Всі візуальні елементи та анімаційні ефекти будуть збережені у вихідному Flash.

Ось три кроки для перетворення PowerPoint у флеш:
Скачайте і встановіть PPT у флеш -> Імпорт PowerPoint -> Натисніть кнопку Опублікувати перетворити.

Є також деякі інші способи для вас, щоб згенерувати флеш файл з PowerPoint, таких як використання Camtasia ($ 299). Для отримання додаткової інформації про те, як це зробити, ви можете клацнути тут.

Сподіваюся, що ці методи допомогли б трохи для втілення ваших PowerPoint на веб. Звичайно, якщо у вас є інші хороші методи, будь ласка, дайте мені знати. Спасибо!