що має високу вертикальний стрибок в кінцевому рахунку, зводиться до чотирьох основних якостям.

* Високу ступінь відносної сили

* Можливість використовувати цю силу супер швидкий

* Гідний ефективність руху

* Мінімальна кількість жиру і маси тіла

Умови, що ви можете досягти цих чотирьох чинників, то це відносно безпечно припустити, ви будете стрибати високо. Перший біт вертикального теорія підготовки стрибок, щоб зрозуміти, що ваші потенційні стрибати по суті продукт вашого співвідношення потужності і ваги. Іншими словами, ви хотіли стати в легкий і потужний, як ви можливо.

Після отримання світла ми маємо на увазі зниження вміст жиру в організмі, а також надлишки м’язової маси. Носити з собою запасне колесо жиру навколо талії і / або великий шматок м’яса, грудні не допоможе вам стрибати високо.

Друга половина потужності і ваги рівняння ставлення влади. М’язова сила просто, як багато сил можна виробляти, поділена на час, необхідний для його застосування. Два основних змінних м’язової сили можна вдосконалювати, отже, швидкість і сила. Збільшена швидкість за рахунок поліпшення вашого координації, а також через навчання Ваша центральна нервова система більш оперативно реагувати.

Це де аспект пліометрікой вертикальної підготовки стрибок вступає в гру. Якщо ваш основний спортивної діяльності вимагає багато стрибків дії типу вже, ви не могли б насправді потрібно зробити набагато більше фактичної стрибок навчання для підвищення вашої вертикальний.

Сила, з іншого боку розвивається зазвичай від важкою атлетикою, зазвичай використовують досить важкі вантажі. Стати сильним надзвичайно важливо для поліпшення вашого вертикального стрибка.

зосередити своє навчання на правій м’язи

Це додатково цінним у відношенні вертикальний стрибок тренування, щоб знати, що групи м’язів, які ви повинні зосередитися. Багато людей вважають, що це значною мірою чотириголового м’яза, але насправді ваша тягачів також включати ваші сідниці, підколінні сухожилля, ядро, стегна, а також іншої частини задньої ланцюга. Для орендодавця ступеня ікри, плечі і лат також відіграють певну роль, однак основна частина вашого стрибки влада виходить від великих груп м’язів, розташованих навколо верхньої частини ноги.

Відповідно основна частина вашого вертикальної підготовки стрибок насправді повинна займатися розвитком цих областей. У тренажерному залі, безсумнівно, два найбільш ефективних вправ для розвитку цих частин, особливо коли з точки зору чистої сили, буде різноманітність видів пріседе і тязі. Стають все більш потужними на цих двох вправ є одним з найшвидших тактик для звичайного спортсмена для створення поліпшень на їх вертикального стрибка.

які стрибки вам потрібно?

Іншою найважливішою концепції щодо вертикального розвитку стрибок специфічності. З технічної точки зору ваш вертикальний стрибок насправді, як високо ви можете стрибнути зі стану спокою положення. Хоча це саме по собі є хорошим показником м’язової сили, насправді не так багато спортсменів насправді навчання тільки для цього. Багато людей намагаються підняти їх вертикальні для поліпшення спортивних відповідних активність, особливо баскетбол або волейбол.

На рахунку функцію специфічності, просто працюю на що стоять вертикальні стрибки допоможе ваше положення вертикальних результат тесту, проте це не найкраще навчання для ваших потреб, якщо ви намагаєтеся Slam Dunk баскетбол.

Наприклад, я знаю, як спринтер, який робить використання стилю специфіка в його навчанні виконувати тільки одну ногу версії майже всі вправи. Вони робить це як спринт є одностороннім спорту і тому він вважає, що одностороннє навчання забезпечує більш надійний переносяться для нього. Я не хотів би запропонувати кожному виконувати свої підхід проте його навчання було зроблено для його переваг і у нього є хороші результати як для свого часу спринту, а також його вертикальний стрибок від наступного за ним.

Взяти додому навчання з цього є те, що до початку стрибка навчання, подумайте про те, що саме ваша реальна популярним результати та індивідуальні тренування відповідним чином.

Найголовніше: зосередитися на ваших слабкостях

Тепер зверніть увагу, як це наступна точка може допомогти вам заощадити місяці розчарування. Найпростіший і найкращий підхід, щоб збільшити ваш вертикальний стрибок завжди, зосередивши увагу на ваші слабкі місця. Коли ви дійсно сильні, але своїми стрибками, як правило, повільна машина, то там не так багато потрібно зробити набагато більше роботи, тренажерний зал, ви будете набагато краще обслуговуватися кошти виходу і виконання стрибків і плиометрики.

навчання є лише невеликою частиною вашого успіху

Крім того, цілком важливо, що ви розумієте, що проведення багатьох вертикальної підготовки стрибок вважається надзвичайно невибаглива до вашого тіла. Він досить простий в більш ніж поїзда і отримати травми через високу природи впливу плюс ЦНС інтенсивність цього виду спорту.

Що ви робите під час кожен день ви не тренуєтеся в тренажерному залі або на майданчику може зробити значний вплив на точно, наскільки добре ви прогресу. Догляд за себе від навчальної трасі може привести до кращого і більш високі доходи, а також зменшити ймовірність отримання травми.

Висновки

Так що це основне вертикальне теорія підготовки стрибок пояснив. Якщо ви хотіли б високо стрибати потрібно розвивати м’язову силу. Особливий акцент необхідно приділяти чотириголового м’яза, біцепси стегон, сідниці разом з більшою частиною задньої ланцюга. Фактичне навчань і тренувань вам потрібно зробити, має бути засноване на ваших конкретних сильних і слабких сторін на додаток до вимог свого переважного діяльності.

Вертикальний стрибок навчання йде не тільки про належної підготовки, хоча. Ви повинні також розглянути питання про прийняття додаткових зусиль, щоб забезпечити Вам максимальну відновлення, так як це буде різко допомогти вашій вертикальної не кажучи вже про травми обмеження. Якщо ви отримуєте ці ідеї правильно, то ви можете в найближчому майбутньому, ширяв над конкуренцією.