управління талантами-кращі в своєму класі вибір стратегії

Одним з ключових питань організації особи є здатність залучати, мотивувати і утримувати своїх співробітників. Ті, які націлені на залучення персоналу та управління ним в змозі підтримувати і підвищувати інтелектуальний капітал організації. Вони досягають цього через мотивацію і розвиток діючих співробітників і залучення потенційних кандидатів. Будь-які рамки управління талантами або стратегія повинна мати чітко певний вибір стратегії, яка збігалася з широкою організаторський талант вимагає і заохочує кращі практики процесів і процедур, забезпечити узгодженість і справедливого ставлення до всіх тих, хто бере участь.

Вибір стратегії визначені основні принципи, які повинні бути застосовані до будь-якої оцінки і процес відбору, який орієнтований на виявлення і утримання талантів в організації. Якщо ці принципи будуть дотримуватися, вони будуть забезпечувати, організація досягає своєї мети найму найкращих можливих кандидатів, тим самим збільшуючи таланти і здібності в організації та підтримці позитивного іміджу і внутрішньо і зовні.

Загалом, є дев’ять ключових принципів. Краща практика підказує, що процес відбору повинен:
1. Бути заснована на визначених і заявив вибору політики.
Політика повинна визначати цілі процесу, практики необхідно дотримуватися, і те, яким чином процес буде управлятися. Вона повинна бути доступна для всіх, і забезпечить розуміння кожного відбору у відповідність з бізнес-цілями організації.

2. Використання чітких і певних критеріїв, пов’язаних з роботою.
Збільшення сприймається актуальність оцінки підвищує його ефективність і подальше якість відбору рішень. Оцінки повинні бути відповідного рівня для роботи, і, по можливості, бути реалістичним симулятором роль. Це визначається за допомогою аналізу роботи та інші інструменти дослідження.

Основою будь-який процес відбору професійних якостей організації. Кваліфікаційні рамки визначаються ключові поведінки, необхідних для успішного виконання роботи. Використовуючи його для ідентифікації завдання пов’язані критерії оцінки забезпечує оцінки є важливими не тільки для кожної ролі, а й об’єктивно і послідовно оцінити.

3. Здійснюється навчання, знаючі люди.
Експерти повинні володіти необхідними навичками та досвідом для проведення оцінок об’єктивно, послідовно і грамотно.

Розробка і реалізація серії навчальних семінарів для розвитку навичок персоналу, задіяного в процесі відбору забезпечує це. Навчальні семінари можуть включати в себе теоретичні та практичні додатки дає експертам можливість практикуватися і застосовувати знання та навички, які вони купують.

4. Будьте послідовними щодо кандидатів, ділові райони і місця.
Чітка структура, яких повинні дотримуватися всі заохочує докази можливості кандидата повинні бути зібрані в стандартизованої і об’єктивно. Це дозволяє кандидатам слід оцінювати з об’єктивними вимогами ролі та організації, незалежно від рекрутера або місця розташування. Це також допомагає побудувати стандартизованих баз даних, яка дозволяє організації, щоб зрозуміти можливості, які існують в ньому і ці прогалини чи області, де організація не може бути в його найсильнішому.

5. Будьте просто слідувати і легко зрозуміти.
Чим простіше рішення, тим ефективнішим воно буде. Процес завжди має бути чітким і коротким, так що він легко зрозумілі і виконані обох кандидатів і наймання менеджера.

Це забезпечує більш повне дотримання, підвищить організаційну “купить в” і домогтися більшого рекрутер компетенції в оцінці в більш короткий термін.

У результаті простий і легко зрозуміти талант управління вибір стратегії дозволить підвищити якість відбору рішень.

Технології можуть також підвищити ефективність процесу. Технологія в даний час існують системи, які легкі у використанні, може мати справу з більшою частиною робочого навантаження та адміністративного тягаря, а також включити онлайн оцінками тестування або через інтерактивні демонстрації.

6. Бути об’єктивними і справедливими для кандидатів.
Вибір стратегії управління талантами повинна гарантувати, що всі кандидати оцінюються об’єктивно і справедливо. Заходи можуть бути прийняті для забезпечення того, щоб активно немає вбудованих джерел несправедливої ​​дискримінації.

Крім того, навчання має підтримувати стратегію, включають рівні можливості і різноманітність обізнаності, а також представлений огляд законодавства в галузі найму і відбору.

Процес відбору також необхідно контролювати щодо рівних можливостей, так що негативні наслідки, пов’язані з будь-якій стадії циклу набору персоналу можуть бути швидко виділені.

Створення матеріалів для підтримки позитивних практичних ініціатив, таких, як практика інтерв’ю сесій або вправи практики оцінки, також може забезпечити відсутність впливу об’єктивного і справедливого для всіх кандидатів.

7. Забезпечувати зворотний зв’язок з кандидатами.
Будь-який процес відбору вимагає великих інвестицій від кандидата, і, отже, було б цілком справедливо висловити свої зауваження у відповідь.

Значущі зворотній зв’язок повинна дозволити кандидатам зосередитися на своїх власних сильних і слабких сторін, підтримуючи розвиток майбутньої діяльності.

На додаток до підвищення мотивації індивідів, вона також сприяє зміцненню бренду вербування організації і генерувати позитивні впливи на організацію, як одного з кращих роботодавців.

8. Точно записувати інформацію і вести облік для підтримки вибору рішень.
Інформацію, отриману під час оцінки повинні використовуватися для прийняття рішень і тримали для підтримки прийнятих рішень. Всі вербування менеджери повинні робити нотатки і записувати інформацію в стандартизованої формі відповідно до вимог законодавства.

Рахунок ключів і правила відбору можуть бути застосовані для визначення вибору рішення.

9. Будьте гнучкими і відкритими для постійного вдосконалення.
Жодна організація ніколи не залишається статичної бізнес-середовища, стратегії і політики в області зміни. Вибір стратегії управління талантами повинні бути досить гнучкими, щоб пристосовуватися до змін.

Механізми для моніторингу успіху будь-який процес відбору повинен бути побудований в якості невід’ємної частини його структури. Дані, отримані з усіх частин процесу найму на роботу може бути використана для цілей перевірки, рівні можливості / різноманітності моніторингу та рентабельність інвестиційного аналізу. Будь-які проблеми або зміни, необхідні Таким чином, можна швидко і легко ідентифіковані, і приймаються відповідні заходи.

Вплив процесу відбору може бути виміряна проти витрат, що призводить до розрахунку кількісних діловими колами переваги безпосередньо внаслідок вибору стратегії управління талантами.

Більшість організацій визнають, що люди мають вирішальне значення для успіху в бізнесі. Талант, вміння і навички людей визначити конкурентні переваги організації. Процес відбору в рамках організації Тому життєво-воно повинно розглядатися в якості критично важливих бізнес-процесів, а не процес HR. Процес відбору має швидко і точно визначити кращих потенційних виконавців на всіх рівнях в організації. Вибір процесів повинна включати кваліфікаційні рамки організації і з використанням відповідних методів відбору, які дозволяють ефективно і стандартизованих вибір всієї організації.

Програма навчання також необхідно для підтримки здійснення будь-яких процесів відбору і переконатися, що кращі практики слідкувати на всіх рівнях, а також гарантувати рекрутери компетентним і впевненим у оцінці.

Разом ці компоненти утворюють основу “найкращий у своєму класі” управління талантами вибір стратегії, яка спрощує процес відбору, економить час і гроші, а також сприяє розвитку мислення, розвитку талантів в організації. Маючи вибір стратегії оцінки співробітника також заохочує кращі практики, справедливого і рівного ставлення до кандидатів, і об’єктивних і послідовних заходів оцінки і робить набір рішень. На практиці, стратегія повинна бути розроблена, щоб бути прозорим, легко зрозуміти і легко дотримуватися.

Реалізація управління людськими ресурсами Стратегія вибору забезпечить організацію активно управляє талант зі сцени вперед Набір Аутсорсинг і гарантує, що процес відбору забезпечує оптимальні рівні “кращий у своєму класі” співробітників, щоб забезпечити кінцевий успіх бізнесу.