отримати собі знайомі з автоматизованого тестування

Манери, в якій комп’ютерні програми і програмні додатки тестуються багато, але є два основних способи, що тести можна зробити – метод ручний і автоматизований метод через автоматизованого тестування. Ручне тестування наших програмних додатків і перевірка можливих невдач в них як і раніше широко практикується і донині. Працьовитість і гостре око є нав’язаної імен у грі, на жаль. Це тому, що треба буде пройти через всі компоненти програмного забезпечення, модуль за модулем. Чим більше програмного забезпечення, чим більше компонентів і модулів треба буде пройти.

Помилка людини головне заклопотаність тут, так як це найпростіший помилкою людина може вчинити при виконанні перевірки. Процес перевірки програмне забезпечення для оновлення та модернізації щодо її вдосконалення включає в себе визначення точності програмного забезпечення, якості та повноти.

Інший метод перевірки на помилки в ваших програмних додатків за допомогою автоматизованого тестування. Це більш швидкий і надійний спосіб робити речі і гарантує більш повної перевірки в порівнянні з ручним процедури. Автоматична перевірка складається з чотирьох основних кроків, які необхідно зробити. По-перше, це збір докладних тестів. Це важливо, тому що саме тут можна окреслити проблеми, і від цих проблем, ви можете сформулювати свої рішення для помилок.

Наступний крок називається передбачуваним очікування і результати. Це та частина, де актуальні проблеми висуваються. До того часу, ви вже минулий крок вибору з цих проблем. Ви тепер шикуються їх на консультацію. Крім того, вам буде урахуванням багатьох речей, щоб зробити, щоб виправити ці речі, які ви принесли вперед. Після цього кроку, ви потім почати процес виправлення помилок. Цей крок є виділеної тестової середовищі. Тому що ви в кінцевому підсумку вибрати різні помилки з різними засобами, різних середовищ тестування буде необхідно. Автоматизований тест можете дуже багато зробити більшу частину цієї частини.

Останній основною частиною автоматизованої перевірки на наявність помилок у програмних додатків є застосування спеціалізовану та кваліфіковану ресурсів. Коли ви перебуваєте в процесі виправлення помилок, ви йдете через певні стадії, на якій ви насправді годують медицини в рот хворого, рот програмним додатком, то є. Це також останню частину та / або на початку більш просунутих процедур, якщо кошти подається в помилки не є досить поміняти невдач.

Протягом всього процесу тестування, існує два типи, в якому автоматизованого тестування може бути використаний. Це через функціональної декомпозиції і через ключове слово у відповідній процедурі.

Функціональні розкладання являє собою процес проходять через частину прикладного програмного забезпечення на частини, у той час як ключове слово керованої процедура виконується шляхом пошуку генеруються готові ключових слів. Ці ключові слова в основному складаються можливі проблеми, або компонентів, які повинні бути перевірені і оцінюється протягом всієї сесії автоматизованого тестування. Список ключових слів, в основному, електронним породжених спеціалізованого програмного забезпечення, а також.