йде програмного забезпечення інтернет-безпеки дійсно працюють

В останні роки було багато Інтернету securtity інструменти, щоб вразити споживчого ринку, які стверджують, що забезпечує чудовий захист від онлайн-загроз, таких як фішинг-сайтів, троянських коней і віруси. Серед пакетів Інтернет-безпеки є Нортон Internet Security, Webroot Spy Sweeper, McAfee Antivirus і багато іншого. Чи є ці продукти дійсно настільки ефективним у боротьбі з погрозами і збереження нашої особистої інформації від крадіжки?

З введенням Нортон Internet Security 2007, який поставляється з новим інтерфейсом і нижчою ціною приватному користувачеві може очікувати, що вони отримують комплексний захист від онлайн та особистої безпеки інформації в той час як банківська або покупок в Інтернеті.

Ці інструменти інтернет-безпеки, і Нортон Internet Security, зокрема, приходять з купою розумних функцій, які можуть дати вам додатковий захист від навіть невідомих, невизнаних або погроз за допомогою алгоритмів, моніторингу поведінки. Але, багато рядові користувачі, які ніколи не відходив від основного веб-сайтів знайдете більшість функцій програмного забезпечення інтернет-безпеки, доступних сьогодні непотрібним – це як покупка BMW водити його тільки до церкви по неділях.

Наприклад McAfee Tools Internet Security і раніше відчувати себе важкі і незграбні, навіть якщо його нову версію, не зумівши знайти золоту середину між об’єктами, простотою у використанні і продуктивності.

Крім того, багато додатків не грають добре з іншим програмним забезпеченням безпеки, ви, можливо, вже встановлена ​​на вашому комп’ютері. Це сторонніх антивірусів, антішпіонскіх і анти-рекламне придбаного програмного забезпечення інших виробників, що додатки, які, можливо, були служити вам добре до цих пір, і немає ніяких причин, чому ви повинні припинити їх використання.

Тому я рекомендую, щоб поглянути на особливості спочатку, ще до ухвалення рішення про купівлю зроблено – якщо ви вирішите, що вам не потрібно їздити BMW до церкви раз на тиждень, легше, набагато більш зручною для користувачів програмного забезпечення інтернет-безпеки, такі як ZoneAlarm Internet Security 7, може бути кращим вибором.

На сьогоднішній день існує декілька видів ризиків, які можуть вплинути на безпеку комп’ютера під час серфінгу в Інтернеті і встановити завантаженого програмного забезпечення: вірусів, троянських коней, програм-шпигунів, хробаків і руткітів. Фес програми можна встановити на ваш комп’ютер, коли Ви завантажуєте програмне забезпечення з ненадійних джерел або відвідати замінованого сайти часто називають на фішингові сайти.

Крім того, часто поширюється шкідливе себе, посилаючи фіктивні електронної пошти, щоб всі у вашій адресній книзі. Але не тільки піратські копії програмного забезпечення можуть містити небезпечний код – віруси часто є вихідцями з нічого не підозрюють джерел; навіть деяких компакт-дисків Sony Music випадково нанесений вірусами.

Всі антивірусні програми пакетів, доступних сьогодні особливо для боротьби з цими загрозами шляхом сканування завантажених файлів, запущених додатків, сканування вхідних повідомлень електронної пошти, вкладення і деякі з них можуть навіть сканувати миттєві повідомлення блокування і видалення входять шкідливих програм. Безпека дослідники говорять, антивірусне програмне забезпечення стало необхідним, але це вже не достатньо, тому що ви зіткнетеся небезпечних сайтів щодня переглядати веб-сторінки, які можуть використовувати розумні методи, щоб почати атаку на ваш комп’ютер.

Деякі шкідливі програми, призначена для крадіжки конфіденційної інформації, таких як облікові дані для входу, паролі, особисту інформацію і навіть номери кредитних карт. Хакери тримати винаходити нові способи крадіжки інформації проникаючої у ваш комп’ютер або викрадення натискань клавіш у той час як ви в магазині або онлайн-банкінгу.

Хоча онлайнової крадіжкою особистих даних стала зростаюча проблема, захисту комп’ютера від такого роду загроз має важливе значення. Будь-який фрагмент інформації, яку ви тримаєте на комп’ютері або відправити через Інтернет може бути для зловмисників. Ось чому вам потрібна сильна захист інтернет-безпеки – Anti Virus, брандмауер і анти-шпигунського програмного забезпечення.

Дослідження показують, що більшість загроз безпеки та конфіденційності виходити від рекламного ПО, програм-шпигунів і фішинга. Безпека інженери визнають таких видів загроз є одними з найбільш швидкозростаючих загроз на ПК і особистої безпеки в Інтернеті сьогодні. Основною проблемою є те, що ці заяви є крихітні програми, які можна передавати по мережі Інтернет і встановити на комп’ютер жертви в лічені секунди і не можуть бути виявлені без належного анти шкідлива програма працює у фоновому режимі.

Деякі програми-шпигуни і рекламне ПЗ може бути помірно не шкідливо, збір інформації про те, що сайти ви відвідуєте, і що ви робите під час роботи на ПК, однак, як і раніше дуже небезпечні програми-шпигуни, що там може бути використана, наприклад, для підключення комп’ютера до всесвітня мережа заражених комп’ютерів – ботнетом – що кіберзлочинці часто використовуваного для запуску DDoS (Розподілений відмова в обслуговуванні).

Статтю під назвою “Держава чиста 2006”, випущений у вересні 2006 року Consumer Reports наводяться тривожні статистичні дані, що показують пошкоджень, викликаних вірусами, spywae і advare на комп’ютери, що належать окремим особам і підприємствам. Журнал повідомляє, що близько мільйона чоловік замінив своїх комп’ютерів протягом останніх шести місяців через шпигунів.

Чарльз Брукер це радник з питань безпеки та програмного забезпечення тестера в Нортон-Soft – Джерело інформації про Нортон програмного забезпечення