вибору підходящої системи розкладу

Як важко це може бути?
Просто вибери краще програмне забезпечення обліку робочого часу на ринку, це не повинно бути проблемою .. Або?
Вибір відповідного програмного забезпечення розкладу може бути складніше, ніж ви думаєте. Просто виборі програмного забезпечення без вивчення потреб і функцій очікується, може призвести до ситуації, коли користувачі отримують програмне забезпечення, яке більш складно. Це призведе до того, що робота, щоб переслідувати в табель обліку робочого часу збільшується, що, ймовірно, не на всі, щоб те, що ви прагнули з самого початку!

Інтеграція з фінансовими / економічного / ERP системи?
Рішення, яке ви, ймовірно, будете зробити, чи є програмне забезпечення час звітність повинна бути невід’ємною частиною у фінансових / економічних систем, які вже існують. На основі фінансової точки зору Департаменту, це, мабуть, кращим варіантом для того, щоб звести до мінімуму управління проектами в кількох програмного забезпечення і уникнути імпорту час звіти у фінансову систему. Однак, якщо ми розглянемо користувачів і адміністраторів проекту, зручність і простоту використання інтегрованих систем часто має бажати кращого. Так як інтегровані модулі засновані на фінансових / економічних систем вони не спеціалізуються на час звітності і, отже, включають структури і функцій, які роблять його складним і може призвести до уповільнення продуктивності.

Юзабіліті – Вибір правильної ступеня складності
Одна з основних проблем, з розкладом звітності насправді отримати користувачам реєструвати свій час. Більш складною і важкою розкладу програмного забезпечення сприймається користувачами, багато що ще належить зробити, щоб розшукати часу повідомлення від користувачів, хто пропустив строк реєстрації.
Спрощені можна сказати, що розклад система має три різних типів користувачів: адміністратор проекту, користувачі повідомляють час і адміністратором потребують звітів. Кожен хоче, щоб система була нескладною у використанні і мають необхідні функції для своїх конкретних функцій. Адміністратор проекту хотілося б, щоб це було просто створювати й адмініструвати проекти та заходи, користувачі повідомляють час хочемо, щоб взяти якомога менше часу введення їх можливого часу. Адміністратори (як адміністратор проекту, фінансовий відділ та ін) потребують спеціалізованої звітів, що відображають цікаві дані у привабливому форматі.
При виборі системного часу звітності, яка не виправдала очікувань від усіх цих ролей у вас буде система, що користувачі будуть заперечувати проти використання альтернативно Не використовуйте для повного потенціалу.

Не забувайте звіти!
Дуже фундаментальний аспект, який легко випустити з уваги при виборі розкладу системи є те, що система повинна поставляти у вигляді звітів. Це відсутність повідомляє, що важливо і / або система повинна забезпечити основу для білінгу? Візьміть в відношенні те, що інформація, яку менеджери проектів хочуть отримати, але також і інші ролі, які зацікавлені у звіти з системи.
Хороша рекомендація полягає у виборі програмного забезпечення, облік робочого часу, які в змозі експортувати звіти в Excel (або аналогічний), так що можна зовні обробляти дані, якщо звіти не є достатнім.

Чи не Встановіть нічого!
Спочатку всі розклади систем придбало повинні були бути встановлені на своїх власних серверах і клієнтських комп’ютерів, з численними апаратні і програмні вимоги необхідні. Є, звичайно, ще розкладу програмного забезпечення, розміщеного в тому ж шляху, але це стало більш популярним в останні роки є оренда програмного забезпечення, SAAS, програмне забезпечення як послуга. Це означає, що вас як клієнта не встановлювати будь-яке програмне забезпечення на власних серверах. Ви замість цього використовувати рішення, яке розміщується на сайті постачальника системи і доступні через браузер. Не вимагає установки або дорогі ліцензійні збори для баз даних і т.д. не потрібно. Зазвичай ви платите за певний період часу і за кількістю користувачів, які будуть використовувати цю систему.
Основні переваги SAAS, щоб уникнути витрат і звернення з інфраструктурою, експлуатація, управління резервним копіюванням, а також поновлення

Розвиваються себе
Деякі компанії, особливо в ІТ-консалтинг світу, як і раніше вибирають програмувати власні інструменти звітності час, щоб спеціалізуватися його для власного бізнесу. Сьогодні Є так багато різних систем обліку робочого часу на ринку, що ви, ймовірно можете знайти програмне забезпечення, яке відповідає вашим бізнесом, але альтернатива будувати його самі все ще може бути актуально, якщо у вас є особливі потреби.