Програмне забезпечення проекту біллінг

Управління проектами є важливим аспектом сервіс-орієнтованих фірм. Управління проектом включає в себе декілька компонентів, таких як планування, виконання, відстеження часу, а також стягування з клієнта, і це іноді може створити ускладнення, що ведуть до точності в бухгалтерському обліку. Інтеграція різних змінних управління проектами для створення ідеального результату важко вручну і це де управління проектами, часом і білінгу вступає в гру. Є багато гравців на ринку, які пропонують управління проектами і білінгу, але одна з високої якості і програмного забезпечення верхнього кінця є програмним проектом рахунків сприяє і управляється TimeSolv. Це програмне забезпечення пропонує проект білінгу рахунок відстеження і білінгу з погодинною та опції проекту плату білінгу. Одним з найбільш важливих аспектів є те, що вона доступна 24×7 через Інтернет.

Які інші переваги ви можете отримати з цього програмного забезпечення білінгу проект? Є багато, але давайте подивимося на деякі з найбільш важливих з них:

Відстеження і білінгу в будь-якому місці
Деякі з великих фірм проведення сервісних робіт і проектних команд розташований через географічні кордони з офісами по всьому світу. Для цієї ж мети, вам буде потрібно і інтернет відбувся білінгу та управління проектом програмного забезпечення, щоб підвищити рахунків клієнтів в іноземній місцях по всьому світу. Вузлова точка цього програмного забезпечення білінгу проекту є те, що воно може бути використане в автономному режимі, а також онлайн. Так що якщо професійний вашої фірми поновлення рахунків або інформації відстеження конкретного проекту через інтернет, сидячи в Будапешті, то ви будете мати можливість перевірити його, сидячи в Лос-Анджелесі або Пекіні.

Програмне забезпечення проекту білінг також пропонує гнучкі варіанти виставлення рахунку. Якщо ви біллінг іноземного клієнта, то програмне забезпечення буде перераховувати ООН-рахунки записів на основі конверсії зміни, такі як долар у фунти або долар у Лірі і т.д.

Зберігаючи закладки на бюджет
Однією з характерних особливостей програмного забезпечення білінгу проекту є те, що він тримає вкладки на декількох поточних завдань, бюджети для кожної з задач, а також статус проекту і все це здійснюється за допомогою єдиного інтерфейсу. Єдиний інтерфейс означає, що не буде ніякої плутанини або ускладнення. Ви також зможете легко оцінити будь-які потреби в ресурсах для конкретного проекту момент, коли ви увійшли в сервер. Ви можете скористатися миттєві повідомлення, які можуть допомогти керівникам різних проектів для оцінки загальної ефективності та ходу їх служби або конкретного користувача. Членів вашої команди і менеджери можуть навіть запропонувати пропозиції, обмінюватися інформацією, а також вимоги оновлення проекту і завдань за допомогою інтерфейсу.

біллінг точності
Це одна з головних переваг програмного забезпечення білінгу проекту. Ви можете налаштувати білінг розташування на початку проекту в залежності від потреб клієнта. Фактичне білінгу та обліку робочого часу, а також звітності здійснюватиметься автоматична можливість визнання рахунків програмного забезпечення. В результаті, ви зможете істотно скоротити будь-який клієнт суперечок. Можливість точного білінгу дозволить знизити вимога коригування в погодинні ставки або навіть в угоди з фіксованими плату.