Безкоштовний у порівнянні з платною захисту комп’ютера

У цей день і вік, це неймовірно важливо для захисту вашого комп’ютера. Це включає використання антивіруса, видалення програм-шпигунів і брандмауер для захисту вашого комп’ютера від хакерів, шкідливих програм, шпигунських програм і вірусів. Є багато людей, там шукає для крадіжки інформації з вашого комп’ютера, відправивши неприємних вірусів і злому вашого комп’ютера. Ви можете захистити себе за допомогою простий, легкий у використанні і безкоштовний захист для вашого комп’ютера.

Там набагато дебати з приводу використання вільного проти платних послуг захисту комп’ютерів і програмного забезпечення – багато хто скаже, що ви отримаєте те, що ви платите за – що вільна захист нестандартних послуг і програмного забезпечення, які ви платите. Справа в тому, Є не так багато відмінностей між багатьма з безкоштовних послуг і програмного забезпечення, які доступні і платними.

Avira Anti-Вірус, AVG і Avast є три провідних безкоштовне антивірусне програмне забезпечення в Інтернеті. Вони використовуються сотні тисяч людей щодня, стільки ж, скільки платних антивірусів. Антивірусні програми прості – вони повинні регулярно оновлюватися з новим набором діагностики для даного вірусу. Будь-яка програма може бути налаштована, щоб зробити це, і вони тільки працюють, а також їх оновлення – заплатив за програма не буде працювати краще, якщо вона не оновлюється теж. Деякі з безкоштовних антивірусних програмне забезпечення буде автоматично оновлюватися для вас, але більшість спливаючих невелике нагадування, що прийшов час для оновлення бази даних з інформацією нове.

Для видалення програм-шпигунів і захисту, найбільш поширеними вільне програмне забезпечення доступне в Інтернеті включають Hijack це і Spybot Search і знищити. Ці дві програми доступні безкоштовно для завантаження в Інтернеті і адекватний захист видалення програм-шпигунів з вашого комп’ютера. Однак, як і антивірусні програми, дуже важливо, що ви завантажити оновлення для бази даних таким чином, щоб при запуску видалення програм-шпигунів на вашому комп’ютері, він використовує найсучаснішу інформацію, щоб видалити всі шпигунських і шкідливих програм на вашому комп’ютері. Оплачено заявки виконуються точно так само – оновити базу даних, запустити програму на вашому комп’ютері для видалення програм-шпигунів.

Ще один важливий аспект захисту комп’ютера являє собою міжмережевий екран для вашого комп’ютера. Сьогодні Є сотні доступних на Інтернеті для скачування, що всі роботи таким же чином. Багато комп’ютери поставляються з брандмауером вже встановлений і працює, однак це найкраще завантажити персональні брандмауери, такі як сигналізація зони або Tiny Personal Firewall, обидва з яких пропонують безкоштовні завантаження в якості альтернативи платні версії. Багато людей вибирають для запуску безкоштовних версій брандмауерів захисту свого комп’ютера, що є більш ніж достатнім, щоб тримати хакери з вашого комп’ютера і для захисту вашої особистої інформації.

Там завжди було аргументом у світі технологій з використання вільного програмного забезпечення в порівнянні з платного програмного забезпечення. Основний аргумент – “ви отримаєте те, що ви платите за” – не витримують критики, коли безкоштовні програми, які доступні в Інтернеті досить захисту комп’ютерів по всьому світу. Коротше кажучи, немає ніяких реальних підстав не довіряти безкоштовних програм для захисту комп’ютера – антивірус, видалення шпигунських і брандмауери – які забезпечили надійний захист для комп’ютерів від шкідливих процесів, які ви, можливо, несвідомо завантажується на ваш комп’ютер, зберегли хакерів отримання доступу до вашого комп’ютера і персональної інформації та видалення шпигунських і шкідливих програм з комп’ютера, все безкоштовно.