SugarCRM розробки програмного забезпечення є ключовим фактором в успіху продукту

Сьогодні? Діловому світі є більш конкурентоспроможною, ніж коли-небудь, і ваші клієнти можуть легко перейти через дорогу до вашого конкурента, якщо вони не задоволені тим, що вони отримують кращий сервіс від вас. Один із способів забезпечити своїм клієнтам, що вони мають першорядне значення для вас і гарантувати, що ви пропонуєте найкращого обслуговування клієнтів в порушенні управління взаємовідносинами з клієнтами системи у Вашому офісі. Ця система повинна бути розроблена свою власну команду, як ваш бізнес середу унікальна і ваші власні співробітники будуть краще знати, як спростити необхідні процеси і відкриті лінії зв’язку в межах організації для того, щоб запропонувати найкращий сервіс для кожного клієнта.

Важливою частиною вашого управління взаємовідносинами з клієнтами системи (CRM-система) необхідно встановити і використовувати управління взаємовідносинами з клієнтами програмного пакета, як SugarCRM. Даний продукт є відкритим вихідним кодом, а це означає, що програмне забезпечення, саме по собі є безкоштовною. Ви будете платити за послуги з навчання та монтаж, а при роботі з будь-якими пропрієтарне програмне забезпечення, але ви не зобов’язані Відсутність ліцензійної плати, і ви будете мати доступ до всіх коди програмного забезпечення, так що ви можете змінити, поліпшити і персоналізувати ваше програмне забезпечення в міру необхідності. SugarCRM професіоналів розробки програмного забезпечення буде тісно співпрацювати з вами і вашими співробітниками, щоб гарантувати, що ваш продукт побудований відповідно до ваших бізнес? З конкретними потребами.

Метою системи управління взаємовідносинами з клієнтами є для управління продажів та маркетингу, обслуговування клієнтів, поточні рахунки, веде, і бухгалтерського обліку, в одному централізованому області, таким чином, що всі співробітники, на всіх етапах процес досягнення та обслуговування клієнтів, мати доступ до всіх цього клієнта? з інформацією на кінчиках пальців. SugarCRM розробки програмного забезпечення є ключовою базою, щоб зробити це можливим. Професійні консультанти будуть розглянуті вашої компанії? З методами створення і доставки лапки, щоб ваші клієнти, обслуговування їх потреб, розробку і перехресних продажів своїх рахунків та обробку замовлень, і допоможе вам розробити програмний продукт, який працює з Вашою компанією? Повсякденною процесів . Крім того, консультанти можуть скористатися перевагами гнучкості цього продукту для створення і налаштування складних модулів бізнесу з урахуванням ваших конкретних потреб.

Програмний пакет був завантажений понад 9000 разів, а SugarCRM консультантів з розробки програмного забезпечення продовжують роботи з удосконалення пакету і працювати будь-які помилки, в той час як постійно розвивається потенціалу доповнень, які можуть бути корисні для вас, такі як інструмент для інтеграції Microsoft і Перспективи та інструмент, щоб зробити програмне роботи з КПК.

Після того як ви жити з вашої системи управління взаємовідносинами, SugarCRM консультантів розробки програмного забезпечення продовжувати активно доступних для вашої компанії в разі потреби або усунення неполадок, щоб допомогти розвитку проекту конкретних інструментів, які будуть інтегруватися з поточного програмного забезпечення. Часто це буде доповнення вони розробили для іншого клієнта, якщо, однак, ваші потреби унікальні, вони будуть прагнути розвивати необхідні коди для задоволення цієї потреби. Розвиток, настройки та підтримки програмного забезпечення є ключовими елементами в місію консультантів у SugarCRM.