Spyware Часті питання (FAQ)

Q1. Що таке програми-шпигуни?

Шпигунське програмне забезпечення, яке призначене для крадіжки особистої інформації і, щоб шпигувати за онлайн поведінку користувача. Він може записувати натиснення клавіш і відстежують онлайн-поведінку користувачів через кукі.

Q2. Чому шпигунські небезпечно?

Spyware може вкрасти особисті дані, як номери кредитних карт, дівоча імена, номери соціального страхування і т.д., і передати їх для хакерів. Ця інформація може бути дуже легко зловживати. Ось чому шпигунські дуже небезпечно і строгі запобіжні заходи повинні бути прийняті, щоб убезпечити себе від програм-шпигунів.

Q3. Яким Spyware заражають комп’ютери?

Шпигунські програми часто заражають комп’ютери через інше програмне забезпечення, з яким вони в комплекті. Вони також поширюватися через заражених веб-сторінок, рівний-однорангових мереж і тріщини програмне забезпечення. Іноді шпигунських також поширюватися через Руж видалення шпигунських інструментів, які імітують реальне справжнє програмне забезпечення.

Q4. Як я дізнаюся, що мій комп’ютер заражений шпигунським програмним забезпеченням?

Якщо ваш комп’ютер сповільнилося останнім часом або ви починаєте бачити небажані спливаючі вікна, або якщо ви бачите деякі небажані програми, що працюють в диспетчер завдань, цілком імовірно, що ваш комп’ютер був інфікований. Ви можете перевірити, встановивши відповідний антішпіонскіх програм або антивірусні програми і запуск повного сканування.

Q5. У чому різниця між рекламного і шпигунського ПЗ?

Adware призначений для відображення реклами для користувачів в той час як шпигунське, призначена для викрадення та передачі персональних даних третім особам. Adware програми не є загрозою безпеки. Тим не менш, у багатьох випадках, рекламного і шпигунського ПЗ в комплекті разом.

Q6. Що я повинен зробити, щоб убезпечити себе від програм-шпигунів?

Є багато способів, ви можете захистити ваш комп’ютер від зараження шпигунським ПЗ:
# Встановіть відповідний антивірусний сканер. Наприклад: Avira Antivirus.
# Встановіть відповідний анти-шпигунського сканера. Наприклад: Spyware Terminator або Spybot: Знайти і знищити.
# Встановіть відповідну брандмауера. Брандмауер запобігти небажані програми у ваш комп’ютер з Інтернету.
# Завжди завантажувати програмне забезпечення від відомих сайтів, як Download.com
# Ніколи не завантажувати програмне забезпечення від рівний-однорангових мереж і сайтів або варез або файлу сайти, як Rapidshare або Megaupload.
# Завжди сканувати файли перед їх відкриттям.
# Будьте обережні з вкладень електронної пошти. Багато програм вірусів і шпигунських програм поширюються через поштові вкладення.
# Оновити операційну систему на регулярній основі. Застосуйте всі пакети оновлень, виправлень і оновлень безпеки. Також оновити браузер до останньої версії.

Q7. Чи можна видалити шпигунські програми вручну?

Так. Можна видалити шпигунські вручну. Тим не менш, це вимагає багато знань. Програми-шпигуни можуть бути видалені вручну, використовуючи програмне забезпечення під назвою HijackThis. Це програмне забезпечення створює журнал, який містить інформацію про шпигунських програм. Це може бути використано, щоб з’ясувати, які шпигунські заразив вашу систему і що повинно бути зроблено, щоб видалити його.

Q8. Який інструмент видалення програм-шпигунів є кращим?

Це питання не має однозначної відповіді. Різні користувачі мають різні думки. Однак ми вважаємо, SpywareTerminator і Spybot: Знайти і знищити як кращий безкоштовні інструменти для видалення шпигунських програм.

Q9. Чи правда, що Apple Mac OS є більш безпечним?

Yes.There не знаних шпигунських програм, за деякими винятками, які можуть атакувати і заразити Mac OS X. Це означає, що Mac є більш безпечною, ніж Windows на комп’ютер.

Q10. Чи шпигунське Linux?

Номер Linux є набагато більш безпечним, ніж Windows. З цієї причини, Linux майже вільна від питань безпеки, як шпигунські програми, черв’яки і віруси.