SharePoint Portal розвиток

Microsoft Office SharePoint Server 2007 (MOSS) представляє собою універсальний інтернет-взаємодії та управління документами платформи, яка може бути використана для створення і приймаючих на рівні підприємства в Інтернет і інтранет-сайти та веб-додатки. SharePoint підтримує багато функцій павутина “з коробки”, що значно скорочує час, необхідний для сайтів і працює. SharePoint веб-розробки Покращує організаційної ефективності, забезпечує комплексне управління зміст та особливості корпоративного пошуку, прискорює спільних бізнес-процесів і полегшує обмін інформацією географічних кордонів. Поряд з підтримкою рівня підприємства інтернет-додатків, SharePoint також забезпечує безпечну, масштабовану середовище для спільної роботи. Незалежно від місцезнаходження членів команди може бути дано захищений паролем доступ до сайтів SharePoint, що дозволяє їм працювати разом над завданнями, проектами і документами. Сайт менеджери можуть координувати змісту сайту і активності користувачів. SharePoint дозволяє адміністраторам легко проектувати, розгортати й адмініструвати свої сайти.

Microsoft SharePoint Services будуються для вирішення керування інформацією більш гнучким і безпечним. Продукти SharePoint найкращі варіанти для організації, які стикаються з питаннями, як безпека документів та взаємодії між співробітниками. Згадайте ситуацію, були ви, працюючи з слово або файлу Excel, ви і ваші документи один, ізольований для іншої частини організації. Це сценарій, ви були на машині клієнта і Doc є локальною для машини це сам, без сервера. Ця ситуація не є хорошим, коли ви і ваша машина є частиною великої організації. Тут ви можете знайти Microsoft Sharepoint краще ваша допомога, щоб ви бути частиною сервера Office Enterprise. Microsoft Sharepoint усунув інформації, управління доступом, безпеки і зберігання проблеми і зробив все це більш гнучкий і безпечний для організацій. Sharepoint зачіпає майже всі аспекти інформації в піні документів, комунікація та звітність.

Ви шукаєте розвитку SharePoint Portal? Ви шукаєте розвитку SharePoint Portal компанія, яка дає додану вартість для вашого бізнесу? Все, що вам потрібно зробити, це підійти Mindfire Рішення для розвитку SharePoint Portal Server. Рішення Mindfire надає повний спектр послуг SharePoint Portal розвитку та консалтингової фірми. Ми допомагаємо нашим клієнтам у вирішенні бізнес-завдань і добитися виняткової продуктивності на основі вдосконалення операцій з інтеграції технологій. Рішення Mindfire зосереджена на наданні допомоги компаніям скоротити витрати на ІТ без зниження якості їхньої продукції. З клієнтом, включаючи список Fortune 500, середніх і малих підприємств у широкому ряді галузей, у нас є досвід і відданість справі, щоб допомогти вирішити SharePoint Portal проблем розвитку. Ми пишаємося тим, що одна з кращих компаній SharePoint Portal розвитку. Пропоновані нами послуги є:

Планування розгортання SharePoint послуги (ГРЕС)
SharePoint бренду сайту
SharePoint веб-розробки і розвитку порталу
користувача веб-частини SharePoint розвитку
SharePoint настроюється робочий процес розробки з використанням Visual Studio (VB / C #) і SharePoint Designer 2007
SharePoint Enterprise Content Management (SharePoint CMS)
SharePoint корпоративних порталів і бізнес-аналітики
SharePoint інтеграції з Microsoft інформації про шлях 2007
SharePoint налаштування і автоматизації з використанням типів контенту і приймачів подій
Сайт SharePoint міграції
Програма установки додатків SharePoint
SharePoint установників пакетів використанням WSP будівельників
SharePoint SQL Reporting
SharePoint QA і тестування

Якщо ви хотіли б найняти Sharepoint розробників Sharepoint або програмістів для ваших проектів Sharepoint, будь ласка зв’яжіться з нами, щоб виробити конкретні деталі для ваших вимог Sharepoint розвитку або зателефонуйте нам за телефоном 1-248-686-1424. Ми будемо раді поділитися нашим досвідом з вами.