використовувати сторонні MS Outlook Repair Tool scanpst.exe, коли не вдається відновити PST файлів

PST корупцією: Перспективи електронної пошти файл даних корупція, на жаль, найбільш поширений і найбільш часто зустрічаються ситуації, яка змушує вас втрачати ваші важливі дані. Коли корумпованих PST файлів, вони не визнаються додатком, і таким чином, ви станете не в змозі отримати доступ до даних, що містяться в них. Як ви дізналися, що PST корупцією відбулося? PST корупції в основному сигналізує поява помилок, які блимають, коли доступ до деяких пошкоджений файл PST або навіть коли ви запустите додаток. Це дивна поведінка Outlook, чітко вказано PST корупцією, яка може призвести до серйозних втрат даних. Після будь такий нещасний випадок, ви приходите в необхідності сторонніх PST файл інструмент для ремонту того, щоб виправити перспективи помилки, якщо вбудована Scanpst.exe вдається відновити PST файл.
Помилки були виявлені у файлі Outlook.pst: при зверненні до PST файл пошкоджений або навіть під час запуску програми, ви можете зіткнутися з повідомленням про помилку, яке з’являється на екрані системи:
“Помилки були виявлені у файлі Outlook.pst. Закрийте Outlook і всіма поштовими додатками, а потім використовувати Вхідні Repair Tool (Scanpst.exe) для діагностики та виправлення помилок у файлі. Додаткові відомості про Вхідні Repair Tool див. довідку “.
Outlook.pst файл це ім’я файл даних Outlook, що ви, можливо, намагається отримати доступ. Після наведеного вище повідомлення про помилку спливає на екрані системи, цей файл PST стає недоступним, і не може переглядати вміст присутній всередині його. Для відновлення доступу з важливих даних Outlook PST електронної пошти, ви повинні спочатку знайти фактичну причину за проблему, а потім спробувати вирішити її за допомогою деякого ремонту MS Outlook рішення, яке допоможе вам виправити помилки Outlook і повернутися даних.
Тема файлу Корупція найбільш вірогідною причиною за проблемою: Найбільш ймовірна причина позаду вищезгадана проблема може бути корупція заголовка файлу. Давайте обговоримо це докладно зараз! Ваш файл PST в основному складається з двох основних частин, які є: 1) файл заголовка і 2) даних. Тема файлу зберігає важливу інформацію про фото, що, як розмір файлу, підпис, і сумісності і т.д. Всякий раз, коли ви спробуєте відкрити будь-який файл PST, його перший заголовок файлу зчитується і перевіряється в необхідної інформації. Тепер, якщо це заголовок файлу пошкоджений, і якщо він не пройде перевірку, то ви бачите помилки, яка згадується вище.
Використовуйте Вбудований Scanpst.exe або Вхідні Repair Tool: Після корупції PST, вбудована утиліта в Outlook (або Scanpst.exe Вхідні Repair Tool) може допомогти вирішити цю проблему. За допомогою цієї утиліти, ви можете отримати дані електронної пошти назад, навіть не звертаючись до резервні копії цих даних. Вхідні Repair Tool отримує встановлені на вашому вікна жорсткий диск при установці додатків електронної пошти Outlook, в самий перший раз. Ви можете виконати наступні дії для MS Outlook ремонт процес з використанням Scanpst.exe або Вхідні Repair Tool:

вийти на старт Run >>
Потім у полі Відкрити, ви повинні привід Тип: FilesSystemMapiLocaleIDscanpst.exe Program FilesCommon
Натисніть кнопку ОК
Тепер введіть ім’я файлу і шлях
Потім натисніть кнопку “Пуск”
Після цього, виберіть опцію кажучи: “Зробіть резервну копію сканування файлу перед відновленням”
Нарешті, натисніть кнопку «Відновити» кнопки
Якщо PST файл успішно відремонтували, то ви побачите повідомлення про те, “Повний ремонт”

Якщо Scanpst.exe не працює – використовувати сторонні MS Outlook Repair Tool: У випадку, якщо ви не в змозі успішно Ремонт PST файл, використовуючи Scanpst.exe, то існує велика ймовірність зовнішніх пошкоджень, що файл PST. У цьому випадку кращим рішенням буде інвестувати в сторонні MS інструмент для ремонту Outlook. Такі сторонні PST Repair Tool буде робити свою справу для вас, якщо ви правильно вибрати інструмент для ремонту Outlook. Отримати реальний інструмент, щоб виправити помилки Outlook. Ви можете банк за SysTools Outlook Recovery програмного забезпечення, яке є ефективним і дієвим інструментом для цієї мети, яка використовує передові технології відновлення для високих кінцевих результатів PST відновлення.