Легко міф управління проектами чи реальність

Комплексний проект управління додатками (MS Project, Primavera, Artemis і т.д.) призначені для тих, хто зазвичай мають справу з великими проектами і мають великий досвід управління проектами. Однак, навіть з необхідними навичками, витрачати багато часу, щоб дізнатися, як використовувати програмне забезпечення. Деякі з компаній (напр., мережі миттєвого бізнесу) навіть пропонують Videocasts щоб допомогти своїм клієнтам зрозуміти, як використовувати свої додатки. Якщо ви вирішили, щоб уникнути навчання, це може призвести до боротьби з програмним забезпеченням, а не керувати проектами.

Комплекс інструментів PM зазвичай мають багаторівневе планування завдань на основі ієрархічної системи пільг всередині проекту. Їх набір функцій включає в себе інструменти для ресурсу господарювання, портфель аналітику, планування графіка і багато іншого. У типовій середовищі проекту, в якому часу мало, лише невеликий відсоток з цих численних функцій використовується. Крім того, велика кількість таких складних рішень призначені виключно для ІТ-компаній. Відповідно, вони використовують відповідні методології та терміни в своїх додатках (наприклад, Subversion або Bugzilla).

Легко додатків управління проектами є інструментами іншого виду. Ось лише деякі з них: Basecamp, Zoho Projects, AtTask і т.д. Для того, щоб зробити аналіз їх зручність, давайте TM Projects всередині модуля TeamLab в якості прикладу.

TM Projects вважається наступним кроком після використання списків у вашій повсякденній роботі. Вони відповідно до ваших потреб, якщо ви не є експертом в галузі управління проектами, але як і раніше вимагають фундаментальних інструментів PM для того, щоб вести бізнес ефективно. Цей модуль підходить для практично будь-якої компанії, у тому числі дизайн-студій, освітніх, медичних та консалтингових компаній. Ось причини, чому:

1. Ергономічний інтерфейс. Інтерфейс користувача проекти TM є інтуїтивно зрозумілим і зручним для користувача, так що ви можете сконцентруватися на своїй роботі, а не читати купи документації для того, щоб розібратися в тому, як використовувати програмне забезпечення.

2. Основний все ж потужну функціональність. Ні заплутаною і марно пуху не була включена в проекти TM. В результаті, ваша робота з проектами концентрується на виконанні певних завдань.

3. Універсальна схема проекту. Принцип використання програмного забезпечення та його особливості підходять для будь-якої компанії. Ви можете керувати практично будь-які проекти з використанням крок за кроком керівництво про те Проекти TM почати сторінці:

Надія Шипова, PR-менеджер, Ascensio System SIA: “. А в інших додатках або пропонувати непотрібні складності інтерфейсу, або простий у використанні, але не вистачає базових функцій PM, TM Projects був розроблений, щоб запропонувати тільки правильний баланс”

Компанія планує розширити перша версія TM Projects в майбутньому, надаючи більше можливостей, необхідних для бізнесу. Проте, в той же час, їх основною метою є зберегти його інтерфейс ергономічним і інтуїтивно зрозумілим. Це можна розглядати як серйозну спробу довести, що простіше керувати проектом не міф більше. І враховувати багато позитивних відгуків, що вони вже отримали від користувачів та ЗМІ, здається, що ідея легкого управління проектами стає все більш і більш привабливим.