geniuswiki – справжній геній на роботі для вас

Вікі немає нічого нового на онлайн-сцени – вони стали надзвичайно популярні в дуже короткий час. Вікі пропонує відмінний спосіб для агрегування інформації в середовищі спільної роботи і створити інтерактивну платформу для ділового або особистого використання. Однак зростання вибух вікі на World Wide Web привів до ряду дуже “загальних” платформ Wiki – GeniusWiki прагне змінити все це.

Це повністю функціональна вікі пропонує відмінну базу, на якій будується унікальний досвід для користувачів, будь створенні особистого блогу середовища або використовуватися для корпоративних клієнтів. Цей інноваційний програмний пакет має набір потужних інструментів, що дозволяють користувачам для створення динамічного контенту, поглиблені екологічні занурення для користувачів і багато іншого.

потужні редактори і величезну гнучкість

Серед найбільш інноваційних функцій хвалився по GeniusWiki гнучка система редакційні. Більшість користувачів Мережі знайомі з редакторами WYSIWYG. GeniusWiki поєднує в собі міць редактор розмітки з тим з редактора WYSIWYG. Користувачі гідно оцінять перемикання між редакторами одним натисканням на кнопку, і простота використання вимагає інтернет-користувачів сьогодні. GeniusWiki полегшує переключення з редактором редактору, щоб кожен користувач, щоб максимізувати їх досвід роботи з програмним пакетом.

інформаційна безпека – не бояться втрати даних!

Якщо ви боїтеся, ваші тексти будуть втрачені в пекло перебігу World Wide Web, GeniusWiki допомагає тут, так само. Завдяки інноваційній функція автоматичного збереження роликів, Ваш лист автоматично резервне копіювання на регулярній основі, в процесі створення. Ви також зможете насолодитися одним клацанням зберігати і публікувати, коли ваш контент готові йти жити.

максимального контролю і настройки

Для адміністраторів турбує управління навколишнім середовищем, GeniusWiki пропонує величезні переваги. Наприклад, GeniusWiki дозволяє контролювати суспільне визнання реєстрації, користувачеві сторінку створення, створення користувацьких коментарів і навіть користувачів форуму створення контенту. Звичайно, контроль ніщо без права можливостями конфігурації. GeniusWiki дозволяє величезні можливості налаштування через адміністрацію платформи, що дозволяє адміністраторам змінювати або видаляти користувачів, включити або відключити видалення простору, створюють зміни в систему логотип і навіть змінювати потужність вкладення усередині системи.

перетягнути з Web 2.0

Web 2.0 елементи були гарячими протягом дуже довгого часу і GeniusWiki виявляє найкращі елементи цього динамічного світу. Через “перетягування” приладова панель, користувачі можуть налаштувати свій робочий простір для задоволення своїх різних потреб і зробити більшу частину досвіду. Реалізація віджетів з легкістю, управління документами і більше через інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні інтерфейс.

прагненням удосконалити користувальницький досвід

На відміну від інших «штампування» вікі, GeniusWiki орієнтована на підвищення рівня обслуговування кожного користувача шляхом здійснення таких інструментів, як Досить URL, а також додаванням улюблених і дивився списки, можливість створювати масові завантаження і багато іншого. GeniusWiki дозволяє виконувати воістину середу спільної роботи з максимальним контролем, налаштування і конфігурації.

висновок

Управління середу спільної роботи не так просто. Тим не менш, надає GeniusWiki блог простір для відстеження прогресу, а також негайного, потужний спосіб забезпечити в максимальному ступені співпраці і обміну знаннями по всьому сайту. Користувачі будуть мати можливість рухатися сторінках блогу на вікі-сторінки і навпаки, встановити просто і легко, оновлення через безперервний процес і навіть використовувати GeniusWiki як Document Manager.