AS400 FTP

Операція та практики AS400 FTP

Протокол передачі файлів або як його в народі відомий як FTP, в основному використовується на сервері або AS400 ISeries. Передачі, прийому г, а також спільно використовувати файли в широкій області мережі здійснюється за допомогою протоколу передачі файлів. Користувача під час його або її використання може зручно перейменовувати, додавати або видаляти AS400 FTP. Це можливо тільки для користувача, щоб передавати файли на сервері ISeries якщо він або вона може успішно налаштувати і запустити TCP або IP в системі, яка використовується ними.

Використання і функціонування AS400 FTP може бути зрозуміле тільки користувачем, якщо він або вона в змозі осягнути різні сценарії. Існують різні сценарії AS400 FTP, які вводяться по FTP понять. Отже, це виручить обидва типи користувачів як ті, хто початківців, так і досвідчених. Різні сценарії AS400 FTP буде складатися з

Техніку за допомогою якої файл може бути переданий від місця знаходження на місце видаленого хоста. Він використовується, коли користувач намагається передати конкретний файл на сервер для тестування.
Використання SSL працює в інший вид сценарію AS400 FTP допоможе у забезпеченні FTP. Дані, які використовуються користувачем надійно закріплений на протокол Secure Sockets Layer або SSL.

Метод, в якому AS400 FTP можуть бути забезпечені

Система користувач може отримати доступ усім світі в разі, якщо людина з використанням системи ISeries у вигляді сервера FTP, заснований на Інтернет.

Це має бути головною турботою для користувачів AS400 безпеки. Це тому, що тієї причини, що він може допомогти в забезпеченні належного захисту до FTP тільки у вигляді програмного забезпечення безпеки даних.

Безпеки, яку пропонує AS400 FTP б переконатися, що підприємці не втрачають будь важливої ​​інформації, пов’язаної з бізнес зі своєї системи.

Існують різні кроки, які можуть бути використані для забезпечення ISeries безпеки для клієнтів FTP і ці

Увага повинна бути приділена, що доступ до сервера FTP тимчасово не надається. Слід переконалися, що, коли FTP не використовується користувачем під час даний конкретний час, то він не працює в непотрібні чином.
Користувач повинен завжди контролювати доступ AS400 FTP. Інші користувачі використовують Інтернет необхідно контролювати в досвідчений шлях. Це буде гарантувати, що дані, разом з мережею захищений користувачем.
Безпеки AS400 FTP може бути забезпечена за допомогою протоколу Secure Sockets Layer або SSL.
Управління будь-який тип доступу може бути виконано з використанням FTP програми виходу. Таким чином, система ISeries може бути легко забезпечене цим.
Доступ також можна керувати за допомогою ISeries Navigator. Ті клієнти, які використовують AS400 FTP можуть бути легко захищені використання Адміністрування додатків обмежити доступ включений в ISeries Navigator.
Моніторинг входять AS400 FTP на сервери FTP можна зробити так, що вона може допомогти у забезпеченні основний механізм, структуру.