ідеально для резервного копіювання Blu-Ray фільмів

Blu-Ray відео дійсно мультимедійним свято для своєї ідеальної відео. Але Blu-Ray диски дивовижних дорогих інвестицій. Його ціна досить висока, і це легко пошкоджується єдиної подряпини або час грає в плеєрі. Таким чином, ви можете знайти собі продовжувати купувати ж Blu-Ray фільмів. У той час, що ви повинні зробити, це створення резервної копії та зберігання дисків Blu-Ray в безпечному місці.

DVD може бути кращим вибором для створення резервних для вашого Blu-Ray дисків. Тому що це набагато дешевше, ніж Blu-Ray дисків у той час як він тримає високу якість відео, яке може задовольнити ваші потреби. І, як резервне копіювання Blu-ray файли в DVD? Blu-Ray DVD копії програмного забезпечення можуть допомогти. Сьогодні Blu-Ray DVD копії програмного забезпечення не є чимось незвичайним на ринку. Тисячі компаній випустили свої власні Blu-Ray DVD копії програмного забезпечення. Це може бути великою проблемою для Вас, щоб зробити вибір на кількостях подібне програмне забезпечення. Тут я пропоную вам програмне забезпечення під назвою EarthSoft Bluray DVD Copy, щоб показати вам 3 пропозиції про вибір хорошого Blu-Ray DVD копії програмного забезпечення.

Першим є простота використання. Люди, які потребують Blu-Ray DVD копії програмного забезпечення можуть бути у всіх видах, так що гарне програмне забезпечення має бути простим у використанні як для ветеранів і новачків. EarthSoft Blu-ray DVD робить копіювання в найпростіший спосіб. Що вам потрібно зробити, це просто вхідні Blu-Ray дисків і скопіювати всю тимчасову інформацію на вашому комп’ютері. І ви будете проінформовані, щоб покласти в порожню DVD, після установки одного диска, просто почати копіювання. І перш ніж почати копіювання завдання, ви можете вільно встановити параметри як назва, після закінченого дії, мову аудіо, субтитри, мітка диска, приводу, диск з вікна налаштування. Після установки, ви можете зберегти його як значення за замовчуванням, наступного разу це програмне забезпечення буде скопіювати диск, як ви вибрали автоматично.

Другий якості копіювання. Найважливіша причина, чому покупка Blu-Ray фільмів є висока якість знімків. Резервне копіювання DVD з Blu-Ray диски повинні підтримувати якість, так що здійснення фільмі не буде страждати від втрати. EarthSoft Bluray DVD Copy надає Вам вражає ідеально резервного копіювання DVD-дисків (DVD-5 і DVD-9) для Blu-Ray диски з відео і бездоганною відмінні аудіо.

Останній з яких є швидкість запису. Добре Blu-Ray DVD копії програмного забезпечення повинні мати високу швидкість горіння поки тримається якості, щоб не довго чекав. EarthSoft Bluray DVD Copy має дивовижну високу швидкість горіння через його потужне ядро. У той час як ви можете встановити Робота зроблена дія автоматично вимкнути комп’ютер, щоб звільнити вас від неспання для обробки і вимкнути комп’ютер самостійно.

У цілому, EarthSoft Bluray DVD Copy це програма, яка включає в себе всі функції, які хорошому Blu-Ray DVD копії програмного забезпечення повинні мати. Це може бути найбільш корисним програмним забезпеченням в захисті ваших тендітних Blu-Ray дисків. Ви можете отримувати чудові резервне копіювання для Blu-Ray фільмів з ним і насолоджуватися відео високої чіткості з легкістю.

Якщо ви зацікавлені в EarthSoft Bluray Ripper, ви можете натиснути на посилання нижче, щоб дізнатися більше інформації про EarthSoft Blu-ray Ripper і завантажити безкоштовну пробну версію зараз.