хмарних обчислень для вашої компанії належать в “хмара”

Моделі SaaS, яка почалася кілька років тому, в даний час перетворилася на “хмара” моделі обчислень використовуються сьогодні. Покращення були зроблені для підвищення продуктивності і зміцнення безпеки. Це відмінний варіант для багатьох організацій, оскільки вона забезпечує:

• зниження експлуатаційних витрат на підтримку і приміщення, ніж на основі альтернативи
• Нижня точка входу, ніж ліцензованих покупки
• швидке розгортання
• зниження проблеми, пов’язані з оновленнями, оновлення і патчі безпеки
• Можливість для віддалених співробітників залишатися на зв’язку
• Зменшіть навантаження на вже зайнятих ІТ-відділів
• Широкі можливості налаштування параметрів користувача
• Зниження ризику з можливістю легко змінити при бажанні постачальників

Натискання інформації в хмарі покращує співробітництва; діловим партнерам, співробітникам і замовникам всі вигоди від простоти і доступності, що хмарні обчислення постачає. Будь-яка людина, що має доступ в Інтернет тепер можуть брати участь в операціях за допомогою веб-сервісів.

Іншим ключовим перевагою обчислень у хмарі є економія коштів. Сьогодні підприємства готівкою і хочете скоротити витрати без збитку для послуг. Фінансові переваги хмарних обчислень величезні. Yankee Group, вважає, що хмарні обчислення приносить скорочення за вартістю на 50% або більше для витрат на ІТ. Як правило, вона вимагає високої економії фронт витрати, з економією реалізується з плином часу. Хмарні обчислення приносить майже моменти заощадження, так як немає жодного великого, початкові витрати кінець навколо реалізації.

типи хмар:
Хмарні обчислення пропонує організаціям поліпшені варіанти, які не були доступні в SaaS. Хмара моделі включають в себе:

• Приватні / Внутрішні хмари-емулювати хмарних обчислень в приватних мережах капіталізації безпеки даних, корпоративного управління, і проблеми надійності. Користувачі “все одно доведеться купувати, будувати, і управляти ними”, і як такі не виграють від зниження авансових капітальних витрат і менш ручне управління.
• Гібридні хмари – складатися з декількох внутрішніх та / або зовнішніх постачальників; організація надає і управляє деякими ресурсами в будинку і має інші подається зовні.
• Спільнота хмари – кілька організацій мають аналогічні вимоги і прагнуть поділитися інфраструктуру таким чином, щоб розуміти, які переваги хмарних обчислень.
• публічні хмари – загальна середу, в якій постачальник послуг робить ресурсів, таких як додатки і зберігання, доступних для широкого загалу через Інтернет. Публічні хмари, можливо, сотні або навіть тисячі підприємств працюють в ізольованих контейнерів у межах однієї фізичної середовища.

З досягненнями є безпека і доставку, хмарні обчислення, виявляється, відмінний інструмент для поліпшення бізнес-послуг при одночасному зниженні витрат. Автор Ніколас Карр стверджує, що парадигми хмарних обчислень зрушення схоже на переміщення електроенергії генераторів електричних мереж на початку 20 століття. Спочатку був страх об’єднанні послуг з іншими підприємствами, але заходи безпеки були введені в дію і витрати були значно знижена спільного використання інфраструктури.

Ново приватного хмари:
Через Rackspace, надійним лідером в сфері послуг хмарних обчислень, Ново Рішення прийняв безпечний приватний хмара для даних наших клієнтів. Ново даних фізично розділені на спеціалізовані апаратні засоби виключно для Ново Solutions, забезпечуючи високий рівень безпеки, надійності і продуктивності.

У Ново рішень, які ми пропонуємо всім нашим програмним забезпеченням, як хмара, річна підписка і ліцензоване на передумові варіантів розгортання програмного забезпечення. Це дає вам можливість спробувати один навколишнє середовище, і перейти до інших при бажанні – зберігаючи дані в такт. Будь ласка, зв’яжіться з нами для безкоштовної пробної версії, так що ви можете спробувати нашу програму, використовуючи власні дані. Швидко, ви можете бути експедиційні послуги і економити гроші “в хмарі”.