твердий успіх через акт програмного забезпечення CRM

Перед ACT!, Підрозділ канадської компанії друку випробував типовий відгук від 5% або менше в їх прямих кампаній поштою (за даними Асоціації Директ Маркетингу або DMA). Після повної інтеграції ACT! CRM (Customer Relationship Management) програмного забезпечення в їх бізнес, їх кампанії прямої розсилки відповідей троянди, не тільки на 10, 20 або 50%, але на колосальні 74%! Мало того, що це підвищена реакція робити добре для нижньої лінії, але він також отримав DMA 2006 Міжнародна премія ECHO для компанії. Це просто говорить про силу в змозі створити кампанію з орієнтацією на конкретні продукти для конкретних замовників. ACT! програмне забезпечення зробило можливим для цього підрозділ компанії реорганізувати їх турботі про клієнтів фокус в більш докладно.

За словами віце-президентом, це не було для них можливо генерувати цільової списки так дуже короткий час і з дуже високим рівнем точності. З додаванням ACT! CRM в свої системи, вони були в змозі зробити все це в один день.

Перед установкою ACT! CRM в їх системі, компанія пережила непослідовність і привести методи відстеження. Крім того, файли інформації про клієнта без концентратора або централізованого місця. Вони болісно кількість часу даремно пошуку файлів з різних відділів. Вступ ACT! представила рішення для всіх цих проблем шляхом стандартизації маркетингу і продажів методів і забезпечення центральну базу даних, де всі файли зберігаються і організованим. Сьогодні їх зацікавлені співробітники мають доступ до центральної бази даних, щоб використовувати для швидкого аркушів клієнтів кодування інформації. Потрібно бігати з одного відділу в інший була усунена. Це дало компанії переваги ефективності та підвищення продуктивності.

Рівня успіху, що ACT! дав їм спонукало інших підрозділів своєї компанії дивитися в придбанні тієї ж технології CRM в даний час використовуються цієї однієї дивізії. ACT! програмне забезпечення, надане рішення, яке дало їм необхідний поштовх, щоб рухатися вперед інших підрозділів з точки зору продуктивності продажів.

Щоб повною мірою використовувати переваги, які вони отримали від ACT!, Додаткові ACT! додаткове програмне забезпечення було встановлено, щоб надати їм автоматизованого маркетингу електронної пошти та можливості відповіді стеження. Вони отримали всі ці переваги за рахунок інтеграції Swiftpage з їх поточною ACT! CRM-система.

Краса ACT! програмного забезпечення полягає в його сумісності з світоглядом, Palm OS і інших портативних пристроїв. Ця сумісність кінцевому підсумку перетворилася в віддалених взаємопов’язаності, де персонал на місцях з правильним обладнанням можуть отримати доступ до центральної ACT! базу даних. Ця допомога, що ця система надає торговий персонал за викликом безцінне. Просто перш ніж постукати у двері клієнта, менеджер з продажу може видобувати інформацію клієнта з бази даних для того, щоб придумати остаточний стратегію, яка буде спонукати клієнта до покупки.

Існує набагато більше, щоб діяти! ніж те, що тут написано. З усього, що написано, хоча, одна річ не може бути відмовлено. Використання ACT! Програмне забезпечення допомогли компанії піднятися з депресивного стану, на всьому шляху до вершини, всього за кілька коротких днів.