різко проблематично антивірус 360

Spyware постійно очолює заголовки для більшості користувачів комп’ютерів, але, на жаль, це не єдине, що людям доведеться турбуватися про ці дні. Ситуація стає все більш складніше, ніж застосування шпигунського або рекламного ПЗ, так як інший клас програм, що стосуються більш – ізгоїв безпеки програмного забезпечення. Розроблений, щоб виглядати і вести себе як справжні програмне забезпечення безпеки, шахрайських програм використовує агресивні методи реклами та інші тактики, щоб переконати користувачів, вони повинні придбати повну версію програми. Антивіруси 360 є лише одним з багатьох шкідливих програм шпигунів у мережі сьогодні, і якщо він встановлений на вашому комп’ютері, видалення це ваш кращий вибір.

Antivirus 360 – поглянути на програму

Антивіруси 360 виглядає зовсім небагато, як і ряд інших актуальних антішпіонскіх і антивірусних програм. Це в тій же сім’ї, Antivirus 2009, інший ізгоїв програма безпеки, плаваючі навколо онлайн. Метою цього є, щоб змусити вас купити повну версію програми, так що це кількість речей, щоб допомогти переконати вас, що ваша машина насправді потребує допомоги. Найбільша проблема, за допомогою цієї програми, однак, є те, що він так схожий на інших реальних програм, в тому числі антивірусне рішення Нортона, тому починаючі користувачі комп’ютера може бути трохи заплутався. Сам інтерфейс виглядає дуже реально, і повідомлення будуть відносно будь-якого сидячи перед комп’ютером, і в той час як ці фактори можуть зробити це, здається безпечно купити цю програму, це дійсно просто ще один ізгоїв безпеки програм за сильну фасадом. Якщо у вас насправді є антивірус 360 встановлена ​​на вашому комп’ютері, ви, ймовірно, почати бачити поруч ознак.

Одним з перших і найбільш впізнаваних, особливостей цієї програми є поп-РЕКЛАМА наверх. Вони бувають двох основних формах. Один з них виглядає як типовий поп-реклами до Ви бачили б, поки ви були в Інтернеті. Інший виглядає як спливаюче вікна. Це маленькі бульбашки, які приходять з панелі завдань, область поряд з годинником на вашому комп’ютері.

Традиційні спливаючі оголошення: Один з типових спливаючому багато людей повідомляють поставляється у вигляді великої червоної коробці. Текст зазвичай говорить: “Попередження” або “антивірус 360 Alert!” Або комбінацію з двох. Звідти, Ви, ймовірно, побачите текст, який говорить “Порушення недоторканності Alert! Антивіруси 360 виявлені порушення конфіденційності. Програма таємно відправки особистих даних ненадійних джерел Інтернету. Клікніть тут, щоб блокувати цю діяльність, знявши загрозу (рекомендовано). “Він також може сказати” Порушення недоторканності “або” Оповіщення конфіденційності “або комбінація два у верхній частині вікна. Як тільки ви побачите спливаюче, схоже, що у нього є дві кнопки для вас, щоб натиснути на кнопку. Один з них каже: “Блок”, а інший каже: “. Ігнорувати” Натискання будь-який з них, однак, приведе вас на те ж місце – будинок антивірус 360 сторінки, так що ви можете купити повну версію програми. Головна сторінка сама по собі дуже добре про перераховуючи функції програми, але нехай це вас не переконати вас купити, так як є насправді краще параметри безпеки там. Це, однак, не є єдиним традиційно стилі спливаючих ви можете побачити на вашому комп’ютері. Інший також великий червоній коробці, але текст Varie з цим. Це зазвичай попереджає вас, що ваші системні файли, піддаються змінам, і сам текст всередині коробки буде сказати щось на кшталт “Деякі важливі системні файли вашого комп’ютера були змінені шкідливої ​​програми. Це може призвести до нестабільності системи і втрати даних. Щоб заблокувати несанкціонованої модифікації шляхом видалення загроз (рекомендовано). “Знову ж, однак, ви будете представлені ті ж два варіанти, і обидва з них приведе вас назад на головну сторінку, де ви можете купити повну версію програми.

Вікна повідомлень Balloon Pop Ups: фактичний текст по цим може змінюватися час від часу, але ін з них розповість вам про проблему безпеки з комп’ютером, і в кожному випадку, вам буде запропоновано натиснути на кулі, так що Ви можете знайти рішення для вашої проблеми. У кожному разі, однак, натиснувши на повітряній кулі буде просто приведе вас на домашню сторінку програми, де вам буде запропоновано купити повну версію.

У той час як спливаючі вікна є найбільш видимим аспектом антивіруса 360, є ряд інших речей, які ви могли б бачити трапляється якщо ви його встановили. По-перше, ви, ймовірно, почати бачити сканування системи на регулярній основі. Пам’ятайте, що мета, щоб змусити вас купити програму і сканує тільки ще один спосіб припускаючи, що вам потрібно його захистом. Мабуть, самим стосуються аспектів, однак, є те, що фактична вікна сканування виглядає дуже реально. Схоже, що ви використовуєте майже будь маркою безпеки програмного забезпечення, і насправді, ви побачите багато з тих же кольорів і логотипу стилів, як бренди, як Нортон. Якщо у вас є антивірус 360 сканування комп’ютера, немає ніякої реальної прийнявши його. У верхній лівій частині вікна, ви навіть побачити назву програми і текст “Незареєстрована версія”. Відповідно до цього, ви побачите X в червоній коробці, що натякає на небезпеку ваша система знаходиться в, і більше на правій стороні, ви побачите назву програми знову. Права частина цього додатків інтерфейсу присвячена меню, і ви побачите, багато традиційні кнопки навігації в тому числі “Оновлення”, “система сканування”, “Налаштування” і “Безпека”. сканер займає іншу частину вікна, і, як він сканує вашої системи, ви ‘ побачите імена різні програми вискакують. На жаль, це саме по собі трохи страшно, тому що ви, можливо, чули багато з цих імен перед Інтернеті або в новинах, і вони, як правило деякі з найбільших інтернет-загроз сьогодні. Хороша частина, однак, у тому, що антивірус 360 насправді не знаходять ці програми на вашому комп’ютері. Вони просто намагаються сказати вам, що вам потрібно купити програмне забезпечення. Після завершення сканування, буде кількість файлів, які створюють проблеми, а також тих, імена файлів. Крім того, він детально проблеми, які можуть статися з вашим комп’ютером, якщо ви не хочете придбати повну версію програмного забезпечення та видалення загроз. Так само, як ви бачили спливаючі оголошення, ви отримуєте два потенційні вибори, але вибору або приведе вас на домашню сторінку програми, де ви, знову ж таки, буде запропоновано ввести свій номер кредитної карти і купити програму безпосередньо.

Сканування та спливаючі вікна є лише одним чином, що антивірус 360 дає про себе знати. Ви, напевно, також, мабуть, помітили, що загальний рівень вашого комп’ютера продуктивності просто не та, що раніше. Програма кодується, щоб почати, коли ви включаєте ваш комп’ютер, так що він використовує багато ресурсів комп’ютера. Від запуску до зупинки, від запуску програми для перемикання між ними, ви побачите деякі млявим, тому що антивірус 360 дійсно напружено ресурси комп’ютера.

Антивіруси 360 – перехід від однієї машини до наступного

Більшість користувачів комп’ютерів Цікаво, як програма отримала на свій комп’ютер, в першу чергу, і є два потенційних методів передачі, щоб розглянути. По-перше, ви, можливо, насправді поставити програму на ваш комп’ютер, тому що здавалося, авторитетний програмним забезпеченням безпеки. По-друге, хоча, якщо у вас вже є, як Trojan Vundo на вашому комп’ютері, антивірус 360 був встановлений через дірку в безпеці завдяки тому, що Trojan. Це дійсно не має значення, як він потрапив на комп’ютер, хоча, тому що наступне, що ви повинні зосередитися на це видалення антивіруса 360.