перевірте конфігурацію вашого комп’ютера перед установкою Windows XP

Windows XP пропонує кілька нових приголомшливих можливостей, як кращий графічний інтерфейс, розширена підтримка різних пристроїв без необхідності установки зовнішніх драйверів, вбудовану підтримку міжмережевого екрану і підтримкою численних додатків з впровадженням програм режимі сумісності і т.д.

Перевірте конфігурацію комп’ютера перед установкою Windows XP операційної системи на ньому. Ось список мінімальних системних вимог для установки Windows XP:

• Процесор Pentium 233 МГц або вище
• 64 Мб оперативної пам’яті
• 1,5 Гб вільного місця на жорсткому диску системи
• CD / DVD дисків
• Клавіатура, миша та інших сумісний вказівний пристрій
• відеоадаптер, звукова карта і монітор з роздільною здатністю 800 х 600 або більш високою роздільною здатністю

Настійно рекомендується, щоб перевірити мінімальні системні вимоги Перед установкою Windows XP на вашому ПК.

Особливості

Windows XP пропонує кілька нових приголомшливих можливостей, таких як:

1. Швидкий запуск: він завантажується набагато швидше, в порівнянні з його попередньою версією ОС Windows.
2. Поліпшений інтерфейс: Він пропонує значно поліпшену і більш зручним для користувачів інтерфейсом користувача.
3. Віддалене підключення до робочого столу: Ця функція дозволяє користувачам запускати Windows XP для підключення до комп’ютера, який працює під керуванням тієї ж версії Windows, через Інтернет для обміну файлами, програмами та іншими ресурсами один з одним.
4. Брандмауер Windows: вона захищає ваш комп’ютер від невідомих шкідливих атак і забезпечує більш високий рівень захисту від шкідливого програмного забезпечення і користувачами.
5. Вбудований майстер запису компакт-дисків: Ця функція дозволяє користувачам записувати диски без використання сторонньої утиліти програмного забезпечення сторонніх для запису дисків.

юзабіліті

Windows XP пропонує більш розширені можливості в порівнянні з його попередніми версіями і т.д., як безпека, надійність, сумісність, продуктивність і портативність Ви можете користуватися цими функціями шляхом установки цієї версії операційної системи на вашому комп’ютері.

Ви можете виконати чисту установку Windows XP на вашій системі, в якій всі існуючі дані будуть видалені протягом години. Виконуйте ці дії, щоб виконати чисту установку Windows XP на вашому комп’ютері:

Крок 1: Вставте диск Windows XP в CD / DVD диска, а потім перезавантажити комп’ютер.
Крок 2: Натисніть будь-яку клавішу, щоб почати, коли буде запропоновано з “Натисніть будь-яку клавішу для завантаження з компакт-диска”.
Крок 3: Натисніть клавішу “Введення”, щоб почати установку Windows XP, коли діалогове вікно «Установки екрану” з’являється на екрані.
КРОК 4: Прочитайте і прийміть умови ліцензійної угоди та умови, а потім натисніть клавішу “F8″.
КРОК 5: Дотримуйтесь інструкцій на екрані для завершення установки Windows XP.
Після перерахованих вище дій буде встановлена ​​Windows XP операційної системи на вашому комп’ютері.

обмеження

Деякі з проблем, які можуть виникнути під час установки Windows XP, є: ви отримуєте повідомлення про помилку, викликавши збій установки; установка Windows зависає після відображення «Програма установки Запуск Windows” і т.д. повідомлення

рекомендація

Перед виконанням чистої установки Windows XP, зробіть резервну копію всіх важливих даних, щоб будь-яке зовнішнє місце зберігання або пристрою, як CD / DVD. Всі дані, втрачені під час цього процесу не може бути відновлений.