об’єднується в результаті чого все це разом

Соціальне програмне забезпечення мереж є гарячою темою в його сьогодні. Більше, ніж будь-коли, ми повинні забезпечити нашим спільнотам користувачів з інструментами, необхідними для спільної роботи над проектами та знайти ресурси, які їм потрібні. Ось сім способів продукту Novell Teaming допомагає нам робити саме це!

1. Профілі користувачів. Об’єднавшись забезпечує середовище, де користувачі можуть документувати їх минулого досвіду роботи, галузей знань, освіта, хобі, інтереси і багато іншого. Вся інформація є придатним для пошуку інших користувачів, які шукають ресурси, які відповідають певному набору критеріїв.

2. Робочі області проектів. Керівники проектів (або ІТ-персонал) може налаштувати групові робочі простору для кожного унікального проекту, і запросити інших користувачів приєднатися до команди. Робоча область може бути налаштований, щоб запропонувати точний набір мережевих опцій, необхідних для проекту під рукою.

3. Мережеві опції. У кожній робочій області, члени команди можуть скористатися завдання, вікі, блоги, загальні каталоги, віхою папки, календарі тощо для того, щоб спільно використовувати ресурси і відслідковувати хід реалізації проекту.

4. Ресурс атестації. Ресурсів (документів, блоги, вікі і т.д.) можуть бути оцінені на них інформації, щоб користувачі могли легко знаходити найкращі з наявних даних.

5. Документообіг. Документи знаходяться під управлінням версіями, так що зміни можуть бути відстежені. Якщо твердження менеджеру необхідно перш, ніж проектна документація може бути звільнений, робочий процес може бути налаштований.

6. Управління проектами. Завдання можуть бути оновлені, щоб команда свинцю може розглянути основні етапи проекту. Зустрічі можуть бути заплановані за допомогою команди календар, з повідомлення електронною поштою надсилається, коли оновлення відбуваються в даній області.

7. Аутсорсинг інтеграції. Зовнішніх підрядників можна вручну додати у визначені папки і робочі простору, щоб вони мали доступ до необхідних ресурсів, не маючи доступу до даних, вони не повинні бачити.

Якщо ви готові, щоб почати роботу з Teaming, ось кілька порад, щоб мати на увазі:

По-перше, Teaming не працює на NetWare. Я чую колективний зітхання від всіх вас NetWare вболівальників, але майте на увазі, ми рухаємося далі. У той час як поза NetWare, SUSE Linux, OES, версій Red Hat, і Windows 2003 Server всіх підтримуваних.

По-друге, хороші новини: Active Directory і Edirectory обидва підтримуються через LDAP викликів.

По-третє, потрібно якийсь час, щоб запланувати для зберігання. Ми всі знаємо, що сталося з нашими вимогами зберігання на наших серверах файлів, а також, скільки документів тепер зберігаються в наших системах електронної пошти. Хоча Teaming забезпечує відмінне рішення для електронної пошти методом управління документами, ми повинні бути готові до числа документів, які можуть (і повинні) заповнює Teaming робочими областями.

Висновок: продукт Novell Teaming є фантастичним способом привести людей, знань, даних і досвіду у вашій компанії разом. Дуже стара приказка як і раніше вірно і сьогодні: ціле більше, ніж сума частин. Ваша компанія може виконати набагато більше, ніж ви ніколи і не мріяли – Об’єднавшись допоможе вам отримати там.

Copyright 2008, час роботи netmanagement, Inc.