Стаття Представлення програмного забезпечення є незамінним інструментом

Письмово електронного журналу статті є перевіреним методом генерації трафіку на ваш сайт. Немає обману тут, це не працює, і працює добре. Після прочитання вашого цікаву статтю, читач натискає на посилання в останньому пункті, щоб дізнатися більше. Кожну статтю я читав про Електронного журналу написання статті була досить чесні в тому, що журнал є перевіреним генератор трафіку, але, що вона вимагає роботи. Тобто робить. Це ви новачок, ця стаття містить інформацію, яка допоможе вам з правом початок. Якщо ви досвідчений письменник статті, давайте розглянемо кроки, щоб зрозуміти, чому цей процес вимагає так багато роботи, і що ми можемо зробити, щоб зменшити час, необхідний.

Перший крок, щоб написати цікаву статтю на дану тему. Стаття повинна бути більше 500 слів, так як це вимога більшості представлених сайтів. Обов’язково прочитайте Дозвільні Керівництво кожного сайту перед відправкою статті.

Далі йде підготовка список сайтів, щоб відправити вашу статтю. Людина, який сказав, що “легше сказати, ніж зробити” повинно було стати письменником журналу! Приймаються рекомендацією є представити свою статтю, принаймні 100 сайтів, але чим більше, тим краще. Використання інтернет-джерел я склав список з 100 сайтів, але, як я перевірив їх список був різко знижується до 25. Деякі сайти вже не були в експлуатації, деякі були просто не уявити цю статтю сайтах, інші були предметними, не застосовується до моєї теми, і інші проблеми. Зрештою, зі списку близько 300, я, нарешті, складений мій початковий список з 100 сайтів, щоб відправити мою статтю. Це була трудомістким завданням.

Далі йде уявлення заявок на ваші статті на різні сайти статті. Це досить просто. Відвідуючи сайт в перший раз буде потрібно стати членом клубу. Це включає в себе заповнивши невелику форму інформації, можливе подання фотографій, а потім активації облікового запису від дозволу висланий на перераховані адреси електронної пошти. Наступних реєстраціях на сайт набагато швидше, як можна перейти безпосередньо до членів увійти в систему і потім Уявіть статті. Тепер настав час, щоб представити свою статтю. Виберіть категорію, а потім вирізати і вставляти кожен елемент вашої статті з вашого текстового процесора до форми введення даних на сайті. Виріжте та вставте назву, резюме, тіло ресурс Box, Bio інформація і ключові слова у форму на сайті. Звучить просто, легко, але знову ж втомлює трудомістким процесом.

Визнаючи це, як дуже реальна проблема, ряд інноваційних компаній придумали інструменти, щоб зменшити час, необхідний для представити статтю. Ні, я не кажу про системи, які робот з несхваленням. Насправді, навіть якщо такі системи дозволили б ви дійсно хочете стати, що ви з таким трудом на, представлений, не бачачи, що це було зроблено правильно?

Це де програма стаття заявника вступає в гру. Ці програми дозволяють представити свої статті в сотнях каталогах статей і може врятувати вас неймовірна кількість часу в цьому. Ви просто вводите свої дані статті в програму один раз, а потім виберіть директорію, яку ви хотіли б представити. Програмне забезпечення буде автоматично заповнити всі уявлення критеріїв для кожного каталогу і дозволить вам швидко представити свої статті.

Спробуйте одну з цих програм, і скористатися одним з найпростіших способів представити статті і генерації трафіку на ваш сайт. Досить витрачати час на створення і список вирізання та вставки.