Кращі рішення тестування програмного забезпечення

Особливості та переваги стрес-тестування

Стрес тестування методом визначення стабільності і надійності даної системи. Таке тестування може бути зроблено на матеріали, а також машин. Вона включає в себе перевірку здатності конкретної системи за її нормальної здатності. Насправді, він перевіряє конкретної системи до її межі спостерігати результати. Тестування програмного забезпечення також аналогічний процес, що робить акцент на здатності оперативність, доступність і обробку помилок системи / Програмне забезпечення під великим навантаженням. Наприклад, веб-сервер може бути перевірена за допомогою скриптів, ботів і різні інші інструменти тестування для спостереження за виконання майданчики під час пікових навантажень.

Особливості та переваги

Необхідність стрес-тестування дуже важливо в сьогоднішній час, коли технічні зміни прискорення в швидкому темпі. Один вимагає новітніх засобів і методів для задоволення потреб розробників і тестерів. Широкий технічний охоплення потрібно проводити тестування навантаження або тестування програмного забезпечення. Це важливо для забезпечення оптимальної продуктивності системи для максимізації продуктивності користувачів, підвищення частки ринку, отримавши лояльність клієнтів і отримати конкурентну перевагу. Тестування продуктивності допомагає в досягненні все це і багато іншого. При тестуванні програмного забезпечення легко визначити, якщо поганої роботи є результатом погано розроблене програмне забезпечення, брак ресурсів або погано налаштованих інфраструктури і неперевірених системних змін. З системою стрес-тестування на місці, ви зможете визначити ці фактори, і ви можете управляти і звести до мінімуму ризик пошкодження користувацького досвіду. Ось деякі з його особливостей і переваг.

* Висока масштабованість Масштабованість дозволяє проводити тестування великої кількості машин для того, щоб генерувати надзвичайно високий рівень навантаження. Середа виконання дуже ефективно з низьким слід ресурсу.

* Повна підтримка протоколу: технології можуть бути об’єднані для тестування систем зі складною архітектурою. Ви можете розраховувати на всеосяжну технологій, таких як веб-, HTTP, Java, Citrix, GUI і т.д.

* Гнучкість: Стрес-тестування забезпечує гнучкість і розширюваність. Метою є більш ефективне тестування при одночасному зниженні потреби в ручному редагуванні сценарію

* Інтелектуальний сценаріїв: тестування продуктивності або тестування програмного забезпечення багато в чому залежить від сценаріїв. Надійний сценарій є вирішальним чинником у тестуванні. Цей постачальник послуг спеціалізується на інтелектуальний механізм сценаріїв. Це зводить до мінімуму ручного редагування. Сценарій має механізму за замовчуванням, визначених користувачем правил формування, визначені користувачем віртуальної розширень користувачів і генератор скриптів.

Ця компанія працює за принципом або гнучкість і розширюваність основної конструкції програмного забезпечення. Вони створюють економічно ефективні рішення, які працюють в реальному світі. Ви можете очікувати, цілеспрямованої допомоги з боку цього постачальника послуг. Вони можуть забезпечити підтримку простим інструментом для керованих послуг тестування. Ви також можете запитати пробну від цього постачальника послуг. Вони можуть організувати демонстрацію рішень тестування програмного забезпечення.

Не тільки, що вони також пропонують інші технології теж подобаються, мережевий трафік – Winsock і OSI і індивідуальних рішень. Крім того, ця компанія має ліцензію і ви можете довіряти їм на їх здатність. Ця компанія стрес-тестування також пропонує партнерську програму з наступними перевагами.

* Гнучка ліцензійних угод з урахуванням всіх Ваших вимог бізнесу.
* Вичерпна інформація до і підтримку після продажу.
* Постійне навчання рішенню.
* Спеціально технічної підтримки.