Зорієнтуватися Antivirus XP 2008

Antivirus XP 2008 вірусів

“XP Antivirus 2008 є брехливою, пагубним і повсюдним підроблених шпигунів, яка знищила багато комп’ютерів в Інтернеті. XP Antivirus 2008 відбувається, коли підроблений відеокодек встановлено, що містить шкідливих програм, троянів і / або інших вірусів. ”

що Antivirus XP 2008?

Як би ви хотіли, щоб приїхати деякі скла, яке викликає у вас спустило колесо? Припустимо, ви зробили саме це, а всього в декількох футах по вулиці ви бачите людину, що торгує шинами. Хіба ви не думаєте, що було дивно? Ну, це точно, що тактика приманки Antivirus XP 2008 Вірус і супутнє програмне забезпечення працює. Вони встановлюють вірусу у вашій системі, то вірус викликає спливаючі вікна продажу анти вірус програмне рішення. Ціни на програмне забезпечення нібито фіксує вірус більше $ 100 доларів США. Цей вірус працює, створюючи діалогове вікно оновлення програмного забезпечення, що пропонує користувачеві натиснути на нього. Після цього ваш комп’ютер буде викликати спорадичні випадково спливаючі вікна, щоб їх програмне забезпечення. Спливаючому може бути анімованої листівки графіка. Ніколи не натискайте на будь-які спливаючі, незалежно від того, звідки вона. При всіх різних способів реклами, це, безумовно, найбільш дратівливих і застарілий метод в Інтернеті. Вона йшла своєю чергою давно! Звичайно, це засноване виключно на гроші. Не знаючи жертвами можуть розглядати це як ідеальний відповідь на є вірус видалений. Те, що вони не розуміють, що ті ж люди, яких вони збираються заплатити ті, хто його створив. Не тільки це, але вірус буде також продовжувати додавати більше шкідливих програм в систему.

результат

Antivirus XP 2008 Вірус викликає проблеми навколо всієї земної кулі. Будьте на видивлятися новини оголосивши арешт у майбутньому. Всякий раз, коли ці види шахрайства відбуваються, їх витівки завжди привертають увагу влади, які завжди притягнути їх до відповідальності. Чому? Ну, думаю, всі гроші, які бізнесі виплачуються Це і кількість часу, який було витрачено на цей вірус. Навіть GlobalSign, які підписані цифровим підписом Antivirus XP 2008, відкликала свого сертифікату в той час як це знаходиться в стадії розслідування. Це було зроблено тому, що все більше і більше фірм безпеки стала вокальна над програмним забезпеченням як maleware а не легальне програмне забезпечення. Там були блоги, Antivirus XP 2008 Вірус Часті питання та оповіщення по електронній пошті цієї афери.

Як видалити Antivirus XP 2008

Цілком можливо, щоб видалити цей вірус, але це може бути важко. Якщо ви не комп’ютер підкованих, що, можливо, доведеться платити комусь, щоб видалити його. Зазвичай використовуються такі програми, як Adaware і Spybot не завжди може зробити трюк. Оскільки даний вірус так і поширених шкідливих інші виробники антивірусного програмного забезпечення наживаються шляхом надання виправлень. Багато програмного забезпечення в даний час розробляються, щоб визнати і видалити Antivirus XP 2008. Видалити цей вірус, роблячи великий пошук Google покаже багато безкоштовних і платних програмного забезпечення, а також як керівництва про те, щоб видалити цю загрозу.