День подяки я бачу фільм

День подяки найближчим часом, велика традиційна випадок для нас. Люди будуть отримувати багато повідомлень вирази почуттів вдячні кожному, і навіть хтось користується цією можливістю, щоб вийти на великий обід. Плюс, може бути, це хороший шанс для дівчаток / хлопчиків, щоб показати свою вдячність своїх коханців, що це гала день.

День подяки, глядачі обсипають конфетті протягом Дня подяки Мейсі Парад у Нью-Йорку. Як і більшість американців, я люблю ягоди, фрукти, гарбуз, кабачки і Туреччини. Запечені або смажені індички зазвичай Показаний Пункт на будь-якому столі свято подяки (настільки, що День подяки іноді згадується як “День Туреччини”). Гарбузовий пиріг, сучасний основних прикрашають кожен обідній стіл, навряд чи були частиною першого свята Подяки. Після обіду, я буду насолоджуватися дуже хороший фільм на мій новий Ipad, га. Хтось просто рекомендували кілька фільмів для мене. Я не знаю, що вибрати.

Крижаний вітер (1997)
Це вихідні після Дня подяки 1973 року в крихітному Новий Ханаан, штат Коннектикут, і більше, ніж просто крижаний шторм A-пивоваріння. Бенджамін Гуд (Кевін Клайн) барабанів від напою пити, коли він не водою постільні речі його найближчим сусідам (блискуче тендітних Сігурні Уівер). Його дружина (Джоан Аллен) занурює себе в самодопомоги книг, але швидко втрачає свій контроль над брехнею чоловіка.

Їх син (Тобі Магуайр), додому на канікули, місяця над Noxzema-свіжий милашка з його підготовчу школу. Тим часом, їх дорога дочка опушені намацує округа хлопчиків і шафи розкрадань лікер у відчайдушній спробі впоратися з ситуацією. Коли вітер починає свистіти в ніч на дружину заміну ключових партії, трагедія не може бути далеко позаду.

Анг Лі торжествує у відтворенні ніяково приміських туги початку 70-х, вникаючи глибше, ніж просто туалетна фільм в гігантські коміри, поліестер брюки костюми і веселки шкарпетки ніг (хоча ці дотики нігтів зовнішній вигляд ери). Виступи є професіоналами, візуальні кристалічними. Один з виділяється-релізів року, Крижаний шторм надає персонажів відповідним слизькій владу над часом і один з одним.

Daytrippers (1996)
Яскраві, веселі поїздки дорозі сім’ю прямо там з загравання з катастрофою. Коли Еліза (Хоуп Девіс) знаходить любовний лист день після Дня Подяки, що вона думає, що призначене для чоловіка, вона перетворюється в її родині за порадою.

Владна мати Елізи (Anne Meara) упаковує весь довгий сім’ї Острів в універсала, і у них виходить! До Манхеттена в пошуках пояснень. Як риба, витягнуті з води, спори Malones потрапив в місто в пошуках можливо розпуста Луїс (Стенлі Туччі). Паркер Поузі, як міні-спідницею сестри Елізи Джо, Злющий як ніколи, і Лів Шрайбер приносить All-American свіжість, що прагнуть один романіста Карла, Джо. Витончену насолоду.

Як ви знаєте, IPad підтримує кілька форматів, я купив відео конвертер для IPad вчора. І це IPad відео конвертер для Mac був рекомендований мені мій друг. Він багато знає про Apple. Тому що я хотів би отримати все готове заздалегідь, але я поняття не маю зараз. Який з них вам більше подобається? Ваша відповідь?