6 причин, чому ви повинні зробити оновлення до Microsoft Office 2010

Є ряд причин, чому ви повинні оновити програмне забезпечення до останньої версії. Оновлення гарантує, що ви можете отримати вигоду з нових функцій і можливостей, раніше недоступних. Так йде справа з Microsoft Office 2010. Бо це дуже популярний продуктивності програмного забезпечення в даний час пропонується в 64-розрядної версії, відступів від пропонувати більш високий рівень безпеки, ви можете розраховувати на поліпшення своєї продуктивності та стабільності. Ви можете дізнатися більше про деякі нові функції нижче.

Стрічковий інтерфейс і розширені кнопку Управління
Якщо ви використовували Microsoft Office 2007, ви знаєте, що стрічковий інтерфейс зробив набір більш інтуїтивним у використанні. У новій версії, стрічки та Управління кнопки можна знайти, а на зовнішньому вигляді і OneNote. Що стосується його функцій, вони були значно покращені. Тепер у вас є контроль над тим, що буде показано на свої вкладки. Ви можете додавати вкладки вашого власного і навіть помістити свої улюблені команди. У кінцевому рахунку, нова стрічка є легко настроюється і зробить роботи з документами швидше і простіше.
вдосконалення своєї в Microsoft Outlook
Якщо ви використовуєте Microsoft Outlook в якості основної програми електронної пошти, ви були б раді дізнатися, що тепер ще легше керувати своїми розмовами й повідомленнями. При перегляді повідомлень у поданні бесіди, ви можете просто клацніть правою кнопкою миші на розмові назву і виберіть дії, які ви хочете виконати.

Ще одна цікава функція швидких кроків, де ви можете створювати ярлики завдань і викликати їх тільки з одним клацанням миші. Щоб проілюструвати це, припустимо, що ви хочете переслати повідомлення для ABC. Зазвичай вам доведеться спочатку натиснути “Надіслати повідомлення”, а потім введіть адресу електронної пошти ABC в полі “Кому” коробка. За допомогою ярлика, як тільки ви зробили одну, ви можете легко натисніть кнопку “на ABC” посилання і направляються то з’явиться повідомлення з адреси електронної пошти у своїй назві.
Ви також можете використовувати новий “Ігнорувати”, щоб позбутися від теми розмови, що не уявляють жодного інтересу до вас. Резерви від видалення поточного повідомлення в Вхідні, що належать цій гілці, всі наступні повідомлення, що стосуються теми будуть також видалені.
Мультимедіа-файлів в Microsoft Word і PowerPoint
Microsoft включила набагато більш складні і просунуті редагування зображень інструментів у Office 2010 люкс. Крім звичайних функцій редагування, тепер ви можете використовувати вбудований редактор зображень, застосовувати художні ефекти, такі як ті, які ви знайдете в сторонніх додатків, таких як Adobe Photoshop. Найкраще це все можна зробити в Word, Excel і PowerPoint додатками. Після застосування ефекту, є ескіз, щоб переглянути, як ефект буде виглядати.

SmartArt особливість також була покращена, щоб включити більше конструкцій.
Простіше перетягнути і падіння Слово
Там в новий і більш простий перетягнути і падіння панелі навігації в Word 2010. Думайте про це як схему документа, в якому можна переглядати заголовки, колонтитули, графіки та інших розділів документа. Ви можете змінити порядок, виконуючи легко перетягнути мишею в навігаційній панелі.
Міні-діаграми і зрізи функцій для Excel
Два найбільш вражаючих характеристик в Excel є міні-діаграм і зрізи. Колишній крихітні редаговані графіки, які ви можете помістити в клітку. Останні є об’єктами, які можна використовувати для фільтрації даних у зведених таблиць. Ви можете переміщати їх або змінювати їх розмір на екрані. Зміна даних у зведеній таблиці буде автоматично оновлювати зріз, а також.
одночасне редагування
Як випливає з назви, тепер можна редагувати один документ одночасно. Наприклад, ви можете залишити один документ відкрите локально і відкрити той же документ для роботи на ньому з іншого комп’ютера. Статусний рядок покаже, що є хтось інший даний час редагування одного документа і повідомити вам, де вносяться зміни. Якщо ви повинні піти в автономному режимі, зміни, внесені в документ будуть автоматично синхронізовані як тільки ви прийшли в оперативний режим.

Такими є лише деякі з нових можливостей Microsoft Office 2010. Якщо ви використовуєте стару версію офіс, ви можете бути впевнені, що нова версія 2010 пропонує більше функціональних можливостей і функцій, які потребують оновлення.