5 кроків до правильного вибору ІТ-рішень для Вашого аутсорсинг розробки

“Постачальники рішень, ймовірно, найбільш цінна частина ІТ-впровадження рішень – тому ви повинні бути впевнені, щоб вибрати правильний …” Джером Пірс, виконавчий директор, карти процесу Pty Ltd

Де Solution Provider підходять?

Купівля програмного забезпечення для реалізації ІТ-проекту є дорогим заходом. Справа в тому, що вибір правильного програмного забезпечення є лише частиною проблеми. Як правило, велику вартість буде впровадження системи, в іншому випадку ви, ймовірно, не отримує достатнього повернення з програмного забезпечення. Розвиток рішення також є важливою частиною всього вправи. Навіть якщо ви не маєте найкращі інструменти, гарний дизайн і розробку рішення мають вирішальне значення, щоб зробити розчин працювати ефективно. Якщо проект або розробка є збитковою, навіть найдосконаліше програмне забезпечення не врятує вашого проекту від катастрофи.

Враховуючи важливість реалізації вашого рішення, життєво важливо, щоб ви обираєте постачальника рішення ретельно. Після продажу крок закінчений, і чек в касу, то вам потрібно різну кількість консалтинг, проектування, навчання, розвиток і підтримку. Ці п’ять кроків буде гарантувати, що ви обираєте провайдера, який в змозі забезпечити будь-яку або всі з цих послуг, пов’язаних з програмним забезпеченням ви купуєте.

Досвід розвитку

Провайдери без розвитку уваги, як правило, не отримують від ваших довгострокових задоволення, і часто не в змозі забезпечити необхідні ресурси для успішного виконання і поточне обслуговування.

Переконайтеся, що постачальник має значні і доказово досвід розробки в їх власному праві. Занадто часто провайдери або тільки продаж програмного забезпечення, або ж більше зацікавлені у продажу супутніх товарів. Один дуже очевидним показником такої організації є збільшення терміновості в кінці будь-якого кварталу. Продажі організацій, як відомо, залежить від щоквартальних цілей продажу. Як такі, вони не виявляють інтерес до нерухомості не більше, якщо вони не намагаються продати вам більше ліцензій.

Тематичні дослідження та історії успіху є досить поширеним методом просування продукту. Важливо дослідити, чи може постачальник себе або іншою компанією, фактично виконані роботи у будь-яких таких прикладів якого вони відносяться. Запитайте прямо, що їх участь була, якщо це необхідно. Занадто часто провайдери не мали нічого спільного з реальною роботою, або, можливо, вони просто укладені в іншій провайдера. У будь-якому випадку це просто для постачальника, будь то навмисно чи ненавмисно, щоб ввести в оману потенційних клієнтів, вважаючи, що вони мають більше навичок, ніж вони.

Будьте особливо обережні з провайдерами, які стверджують, ніякого розвитку досвіду не потрібно для реалізації рішення. Ми ніколи не бачили такого програмного забезпечення – якби вона існувала, продажі були б зупинити! Розробка системи будь-якої складності вимагає розвитку навичок. Використання програмного забезпечення будь-якого виду потрібно компетентну пораду, принаймні.

технічні можливості

Провайдери без належного заземлення може бути не в змозі дати вам кращий рада. Ефект може бути дорогим, так як це часто приводить до проектів обігнати час і витрати бюджетів, або не повністю.

Тому дуже важливо вибрати постачальника з хорошою технічною розуміння продукту, а не просто огляд або інформацію про продажі. Ви, як правило, потрібна допомога у прийнятті рішень щодо найбільш ефективного використання продукту, щоб вирішити ваші унікальні проблеми.

Коли постачальник робить їх крок, побачити, якщо вони насправді зробити використання програмного забезпечення в демонстрації. Якщо вони говорять лише про “готових” приклади, швидше за все, вони не володіють достатнім досвідом, щоб реально використовувати програмне забезпечення. За допомогою програмного забезпечення, який досить простий у використанні, вони повинні бути в змозі створити простий, але повністю функціональний приклад перед вами. Це ключова вимога BPM програмного забезпечення в нашому досвіді, наприклад.

Запитайте про потенційні недоліки, і чого слід уникати, теж. Без розумного розуміння технічних, провайдери знайдете ці питання дуже складно, так як вони знають тільки те, що маркетингові матеріали, надіслані їм показати. Хорошим показником в центрі уваги Постачальником є ​​характер інформації, вони публікують щодо програмного забезпечення, які вони продають. Вони зосереджені на “зростання доходів” Програмного забезпечення виробників, наприклад (очевидне вказівку фокус продажів), або технічні нововведення продукту? Чи є інформація, безпосередньо скопійовані з маркетингових матеріалів, наданих виробник програмного забезпечення, або вони, очевидно, вивчили технічні впливу на клієнта функціональних змін?

підтримка можливостей

Якщо постачальник не має доведений послужний список підтримку значного числа клієнтів, що використовують продукт, стабільність і безпеку вашого рішення може бути поставлено під загрозу.

Коли вам потрібна технічна підтримка, ви, як правило, потрібно поспішати. Якщо вони просто будуть проходити ваші проблеми на третій стороні, наприклад, виробник програмного забезпечення, ви не збираєтеся, щоб отримати своєчасне рішення в цілому.

Якщо провайдер системи підтримки, групи новин, мати хороший погляд на вміст (якщо він не є загальнодоступним, попросіть демонстрації). Якщо найбільш свіжі елементи в системі, місяців або навіть років, швидше за все, він фактично ніколи не використовували.

ресурси

Якщо провайдер не має достатніх технічних ресурсів для ваших поточних потреб, ваш розвиток може бути поставлено під загрозу.

Перевірка на ресурси, які будуть доступні, коли ви зацікавлені в отриманні технічної допомоги. Принаймні половина наявні ресурси повинні бути дуже досвідченим у використанні продукту (зазвичай чотири або більше років). Хороший баланс менш досвідчені, але здатні ресурсів свідчать про постійне притоці свіжого таланту і внутрішнього навчання, яка не менш важлива.

Якщо навчання є однією з вимог, запитаєте, якщо навчання буде проводитися на самого провайдера, або ж шляхом. Деякі провайдери всі до щасливого, щоб найняти в тренери і просто стягують додаткову плату на вершині, яка не дає вам довговічність або співвідношення ціни і якості.

посилання

Література даний провайдер не може бути пов’язана з постачальником.
Переконайтеся, що вам може надати тверді посилань. Запит контактні дані, щоб дозволити вам стежити за цими посиланнями. Дізнайтеся, що провайдер пропонує цим клієнтам, і як високо цінує клієнтів провайдера. Запитайте, якщо ви можете побачити системи, розроблені у своїй робочої середовищі, наприклад. Запитайте про всі аспекти діяльності, не обов’язково тільки ті, які ви можете зацікавити Пори можуть змінюватися, і в будь-якому випадку, це добре, щоб переконатися, що постачальник повністю охоплює ресурсів і досвіду.

Якщо постачальник не бажає або не в змозі надати контактні дані, подивитися, якщо ви можете отримати їх самостійно (наприклад, від виробник програмного забезпечення) і зв’язатися з ним самостійно. Ви зможете дізнатися, що клієнт обслуговувався іншого провайдера в цілому.

Контрольний список узагальненої

Розвиток Досвід: переконайтеся, що постачальник має значні і доказово досвід розробки в їх власному праві.

Технічні можливості: вибрати постачальника з хорошою технічною розуміння продукту, а не просто огляд або інформацію про продажі.

Підтримка можливостей: підтвердити існування і фактичне використання будь-якого обіцяного системи підтримки.

Ресурси: Перевірка на ресурси, які будуть доступні, коли ви зацікавлені в отриманні технічної допомоги.

Література: Переконайтеся, що поставляються посилання насправді пов’язано з постачальником.