як я можу використовувати організатор LeaderTask в моєму повсякденному житті

Бізнес. Нові проекти. Створення і розвиток нового проекту вимагає уваги і точності. Там немає дрібниць в ньому. Будь-яка деталь може перетворитися на недолік і недолік може бути фатальним для проекту. Нові тенденції з’являються регулярно, особливість моєї роботи. Щось впав пізніше, щось перетворюється на робочі схеми. Будь-який проект починається зі створення схеми. Схема карти розуму. (Я не буду зупинятися на зручність і прийоми використання карти пам’яті в цій статті, якщо ви зацікавилися, ви завжди можете знайти більш детальну інформацію в інтернеті.) Готову карту розум легко вступили в LT з деревовидної структурою завдань. Тоді ви тільки повинні визначити конкретні терміни і призначити відповідальних осіб. Визначте контрольно-пропускних пунктів. (Контрольна точка є точкою на терміни відповідні часу, коли прогрес перевіряється в проекті того чи іншого. Поточний хід реалізації проекту перевіряється, що дозволяє простежити динаміку і внести зміни, якщо це необхідно.) Після , які можна використовувати отриману інформацію, щоб прийняти рішення, що робити далі: – продовжити її; – зупинити його; – змінити напрям розвитку проекту.

Реалізації програми розвитку.

Будь-яке підприємство має програму його стратегічного розвитку. Вона включає в себе пошук нових партнерів, розширення асортименту продукції, пошук нових ринків і так далі і так далі. Звичайно, кожне підприємство має свої тенденції та пріоритети. Тим не менш, існує певна послідовність дій, які повинні супроводжуватися конкретним людям для того, щоб реалізувати цю програму. Тобто, коли організатор приходить – це LT в моєму випадку, звичайно. Це допомагає стежити за ринком і, отже, отримати останню актуальну інформацію про нього. Щоб не пропустити зустрічі з клієнтами і партнерами. Планування і контроль за виконанням планів.

Реклама на сайті. Реклама Компанія є складним і тривалим процесом. Це вже починається, коли ви просто вирішили створити ту чи іншу структуру. Вибір імені є відправною точкою. Досить багато можна сказати про назву і як вона впливає на бізнес, але ми тут інша справа. Досить просто зрозуміти, що реклама починається в той самий момент, коли бізнес виходить. Тоді основна формула реклами приходить в: AIDA. Ті, хто в рекламній індустрії знаю, що я говорю :), і я рекомендую, що решта з вас, хто зацікавлений знайти більш детальну інформацію, тому що я не буду пояснювати, це краще, ніж професіонали в той час як розуміння цієї формули може кардинально змінити вашу думку на рекламу. Реклама є складним і багатоплановим проект, і цей проект є досить динамічний. Якщо ви почнете небудь у його реалізації, це серйозно впливає на статистику продажів (тобто, прибуток). організації та планування рекламної кампанії для компанії є вічним і постійно змінюється проекту, будучи одним з найбільш ключових, а також. Шлях LT використовується в реклами не принципово відрізняється від того, як воно використовується в реалізації програми розвитку.

продажів.

Використання LT з метою збуту трохи відрізняється від зазначеного вище. У цьому випадку мова йде в основному до моніторингу терміни поставки та умови угод, з тим, щоб продовжити або заново підписувати їх у часі. Вид передових нагадування, але не забувайте, що після того, як я залишив це питання на LT, я звільнився мій розум і час на щось ще, в той же час я не втрачаю клієнтів і не відставати від термінів відвантаження. Крім того, у мене є ідея, щоб зв’язати продажів до виробництва, тобто план виробництва і поставок його відповідно до оброблюваних замовлень, але ця схема знаходиться в стані розробки і тестування ще.

будинки

Платежі. Це одне з головних завдань для дому LT – монітор платежів. Плата за комунальні послуги, домофон, страхування. У цілому, все, що повинен бути сплачений протягом проходить через LT. Вона дозволяє не згадати, що і коли ви повинні платити. Справді, це незамінний помічник у вашій повсякденної рутини.

Кредит. Кредитна насправді платіж, який розтягується в часі. Тим не менш, вона відрізняється від інших платежів, тому що ви будете страждати ще більш серйозних наслідків, якщо платіж прострочений незалежно від того, для вас особисто або для вашого бізнесу. До речі, я не займаюся з оренди та платежі за кредитом себе на роботі, але я їх все відмічені і я не забудьте нагадати генерального директора, щоб переконатися, що все гаразд з ними. Будь-хто може мати раптове “склероз”, хтось може захворіти, у когось може бути форс-мажорних обставин у себе вдома, але бізнес не повинен страждати від цього.

Покупки. Покупки різні. LT дозволяє мені заощадити гроші! 🙂 Як? Ну, так як більшість людей там, після того як я отримаю зарплату, я ходжу по магазинах у пошуках предметів першої необхідності, однак, “Магазин – грошей – ні Список покупок” відмінне поєднання, але для магазину, не для вас. Коли ви приходите додому після такої покупки, ви знайдете багато речей у вашій сумці, але ви забули купити корм для вашої улюбленої кішки і купив інший краватку, “хороший” додаток до тих, які вже знаходяться у вашій шафі. Після чергової подібної ситуації, я використовував ради Алекси про диктофон. Я записав все, що прийшло мені на думку про покупки, а потім я легко додані в список, що я насправді потрібно (до речі, мені сподобався метод настільки, що тепер я можу тільки уявити, що б я робив без машини диктував і мої співробітники помітити, що моя пам’ять зараз набагато краще. Тепер, як тільки я отримаю зарплату, я перша почала LT і подивитися, що я збираюся купити і принтер друкує мені цей список протягом 5 секунд. список нічого зайвого в ньому і нічого необхідно опустити. В результаті, я оптимізувати витрати. (я думав про постачальників, поки я писав цю … він відчуває, як вони збираються реорганізується. ;)).

Обов’язки. Всі ці обов’язки вдома … Ну, це просто. Вимийте моя дружина, мій син дозаправки і купити що-небудь на день народження мого автомобіля. О, мій Бог! Є завжди так багато з тих обов’язків, які ви обов’язково збентежити або щось забути і те, що про бізнес, громадської діяльності та речей мати справу до суду … У всякому разі, я міг би продовжувати й продовжувати про це, але я думаю, ви всі знаєте без мене. Таким чином, це наш улюблений LT тобто мати справу з цими купами обов’язків. У результаті нічого не нехтують або забуті, все робиться швидко і не поспішають. Автомобіль бак повний, син чистий і дружина щаслива. 🙂

Відпочинок. Це мій перший відпустку планується за допомогою таких методів. Я не можу поділитися своїми враження від канікул з вами до цих пір, тому що це тільки попереду, але я припускаю, що я нічого не будете забувати. Ми відвідаємо стільки гарних місць, як ми хочемо (список можливих пам’яток складається і комбінуються два параметри. Погляди тих, хто був там і географічного положення.) Я сподіваюся, що поїздка буде просто відмінно.

LeaderTask Як мені допомогти?

Ніколи не забувайте,