як реєстр екологічно чистих програм працюють

Чи замислювалися ви, що відбувається за дверима очищення реєстру програмного забезпечення? Що відрізняє хороші програми, такі, як RegCure або ErrorSmart окремо від решти натовпу? Що ними рухає? Це те, що ми будемо говорити про сьогоднішній день.

очищення реєстру програми є досить чутливими програмного забезпечення. Вони працюють з даними, що має вирішальне значення для поведінки вашої операційної системи, і повинні поводитися з нею з особливою обережністю. Крім того, внесення змін до реєстру вашої системи має бути зроблено приділено однакову увагу, щоб не пошкодити реєстр. Тому такі програми мають бути ретельно протестовані.

Очищення реєстру програми по суті складається з двох модулів: модуль перевірки і ремонту модуля. Модуль перевірки є той, який читає ваші файли реєстру Windows і намагається визначити, чи є у них проблеми чи ні. При повної інвентаризації виявлені проблеми був зроблений, ремонт модуля входить в гру, фіксуючи всі виявлені проблеми. Це звучить просто, але насправді це набагато складніше, ніж ви можете собі уявити.

Найскладніший модуль, абсолютно несподівано, скануючий модуль. Це може звучати як парадокс, але насправді це не так. Причина, по якій модуль сканування настільки складна, пов’язана з визначенням або помилкові записи в реєстрі. Що таке помилкове реєстр? Той, який має невірний формат, як ключ, який повинен мати строкове значення, але воно має значення, чи одне строкове значення існує, але чисто бред? Звичайно, обидва вони є помилками, але як би ви виявити останнього?

Ось чому програмах очищення реєстру шукати два види помилок. Перший з них зазвичай називають ‘помилки формату: ключ-значення асоціацій, які не мають правильний формат, як і той, згаданих вище. Ці помилки досить легко виявити і не дуже складно виправити. Однак, якщо виправлення неправильно застосовані, вони можуть призвести до пошкодження реєстру.

Інші помилки є так звані помилки вмісту. Вони є більш складними, щоб визначити, тому що неправильно зміст набагато більш важко виявити в порівнянні з безглуздим змістом. Уявіть, що ви вчитель, який дивиться на домашню роботу учня. Ви можете миттєво виявити безглуздим відповідь, наприклад, написав ліній і ознаки того, що не мають ніякого сенсу англійською мовою, вам не потрібно навіть читати відповідь (досить очевидно, оскільки це нічого для вас читати). Проте, виявлення неправильної відповіді вимагає не просто читати відповідь повністю, але і знаючи правильну відповідь, в першу чергу.

Для того, щоб виявити помилки змісту, очищувачі реєстру повинні мати індекс відомі проблеми та методи їх вирішення. Тим не менш, є улов і тут: деякий зміст помилки неможливо відрізнити. Дійсно, навіть кращих очищувачів реєстру, як RegCure, яка має найбільшу базу даних вмісту помилками, буде лише вирішити невідповідностей у системі пов’язаних записів у реєстрі.

Хоча ремонт модель має досить просту модель (просто набір виправлень для відомих проблем), його реалізація аж ніяк не просто. Ці труднощі можна очікувати будь-якого втручання в реєстрі має бути зроблено з особливою обережністю, оскільки бінарні формати файлів є набагато більш сприйнятливі до розбещення, коли помилкові дані будуть записані.

Незалежно від повноти цих двох модулів, очищення реєстру програмного забезпечення дуже важко писати. Ось чому багато хто з відомих програм середині 1990-х в кінцевому підсумку канули у безвість: ринок зрештою зупинився на кращі програми. Більшість експертів сходяться на думці, що на даний момент ParetoLogic RegCure є найкращим варіантом Це доведений, зрілі рішення, яке може виправити майже все, що може бути виправлена. Але найголовніше, він може виправити проблеми, не заподіявши ніякого свої власні проблеми.