як відновити втрачені фотографії з інфікованих вірусом пристроїв зберігання даних

Оскільки цифрові камер широко використовують, жорсткий диск і портативних пристроїв зберігання даних стали першим вибором для нас, для збереження фотографій через їх високої потужності. Вони приносять нам багато зручності, в той же час ризики співіснують. Основним ризиком є ​​комп’ютерний вірус. Численні віруси можуть бути легко перенесені з комп’ютера на переносні пристрої зберігання даних.

Проблема: Вірус може несподівано проникнути в пристрої зберігання даних, таких як карти пам’яті або флеш-пам’яті і зробити ці дорогоцінні фотографії втрачені. Як тільки ви стикаєтеся з ситуацією, що ваші фотографії будуть втрачені через вірусної атаки, як відновити втрачені фотографії в результаті зараження вірусом з пристроїв зберігання?

Рішення: Є дві можливі причини, що вірус може зробити фотографії загубитися. Одним з них є те, що вірус робить зображення в своїх пристроїв зберігання невидимим, іншій фотографії будуть видалені вірусом. Але перше, що вам потрібно зробити, це для сканування і видалення вірусів за допомогою антивірусних програм негайно. Після того, як вірус буде очищено.

Якщо фотографії приховані вірусом, рішення досить легко. Просто налаштувати відповідні параметри, щоб зробити ці приховані фотографії стають видимими.

Якщо фотографії в пристрої зберігання видалено вірус, не хвилюйтеся. Вони як і раніше погашається. Це просто ви повинні зробити додаткові кроки, як кращий спосіб полягає у використанні програма для відновлення фотографій, щоб отримати назад вилучені фотографії.

Якщо ви використовуєте ОС Window, Wondershare відновлення фотографія цей вид Photo Recovery програма, яка canrestore втратили фотографії викликано вірусної інфекції. Він може сканувати жорсткі диски та пристрої зберігання ретельно і безпечно.

Якщо ви використовуєте Mac OS X, мати спробу з Photo Recovery для Mac. Це відновлення програма, яка може відновити вилучені фотографії з Mac після спорожнення кошика, а й відновити вірус видалених фотографій з пристрою зберігання

Нижче крок за кроком керівництво про те, як відновити втрачені фотографії через вірусної атаки з Wondershare відновлення фотографій. Для тих, хто використовує Macintosh, етапи відновлення дуже схожі.

Крок 1: Встановіть програму відновлення на ваш комп’ютер. Підключіть інфікованих вірусом пристроїв зберігання даних. Виберіть цільове пристрій ви хочете відновити втрачені фотографії з, а потім натисніть кнопку “Почати перевірку”, щоб почати процес сканування.

Крок 2: Сканування цільового пристрою зберігання, попередній перегляд і відновлює втрачені фотографії.
Через деякий час, ви отримаєте список знайдених картин. Ті картинки, все відновити. Перегляньте фотографії, щоб побачити, якщо ваші фотографії, видалені вірусом може бути знайдене. Якщо вони будуть знайдені, придбати повну версію та натисніть кнопку “Відновити”

Крок 3: Виберіть шлях відновлення або введіть каталог, де ви хочете зберегти відновлені фотографії. Чи не збереження відновлених знімків у той же пристрої зберігання у разі, якщо оригінальний видалено відеодані писати.

Бачите? Це досить легко. Незалежно від вашого втратили фотографії в результаті зараження вірусом приховані або видалені. Є завжди рішення відновити їх на свій розсуд. Ще одна порада, перш ніж вірус інфікованих втрачені фотографії витягують з пристроїв зберігання даних, не намагайтеся заощадити більше файлів на пристроях.