сайти соціальних мереж і пошук необхідної

Сайти соціальних мереж стають надзвичайно популярним і містять величезну кількість інформації з активною повідомлення, твіт, блоги та коментарі. Сховищем цих соціальної діяльності може дати цінну інформацію і потужні, які можуть бути отримані у вигляді електронних доказів до суду для судового розгляду.

пошук необхідної багато в чому залежить від електронної інформації, який буде коректним правових доказів. Юристи пошук достовірну інформацію про мережі сайти, такі як Facebook, Twitter, My Space і т.д., кожен з яких потенційно може надати відповідну інформацію. Ці мережеві сайти хороші мисливські угіддя, де важливі свідки можуть бути розташовані. Фотографії, відео, повідомлення і форум проводки всі цифрові дані, які потенційно можуть бути допустимими для електронного виявлення в судових справах.

як може бути інформація надходить з мережі сайтів?

Підприємства, уряду та юридичних фірм, що беруть участь у судових справ усвідомив потенціал мережі сайтів, допомагаючи їм з їх справах. Ця інформація може бути отримана двома способами:

· Перший метод полягає в пошуку даних, який знаходиться у вільному доступі шляхом їх розміщення в блогах і на стінах, і т.д., які знаходяться у відкритому доступі.

· Другий метод полягає у виявленні власників інформації та встановлення контактів через запити одного на сайтах.

Інформація, яка надходить з мережі сайтів може здатися випадковим, але воно не може бути проігноровано, як він може забезпечити значний кут юридичним слідчих, щоб допомогти їм у досягненні ефективних електронних процесі розкриття.

обмеження у придбанні даних через сайти соціальних мереж

Хоча сайти соціальних мереж можуть надати відповідну інформацію, необхідну для електронної обробки відкриття, деякі правила, які визначають методи збору даних може виявитися непростим завданням. Ті, хто бере участь у судових процесах, можуть спробувати вторгнутися в приватне життя користувачів мережі сайт, який може викликати сильну реакцію. Крім того, звичайний метод, який використовується в мережі сайтів, щоб збір і підготовку інформації є досить складним для юридичних слідчим зрозуміти. У зв’язку з цим відсутність досвіду, вони часто не в стані максимального використання програмного забезпечення електронного розкриття інформації, що призводить до незадовільних результатів.

що пошук необхідної практики можуть бути реалізовані на мережі сайтів?

FRCP або Федеральних правил цивільного процесуального права, що регламентують цивільні позови в США, відповідає за підкресливши ESI в електронних процесів виявлення. FRCP правил доручити юристам використовувати оновлену електронного виявлення практик і стратегій. ПАРЄ або електронних комунікацій Privacy Act, не дозволяти третім особам придбання даних для цілей електронного розкриття інформації без дозволу. Нещодавно Філадельфії Асоціації адвокатів штату прийняв постанову забороняє адвокатам від використання третіми особами для збору даних з сайтів соціальних мереж. Адвокати були відомі третім особам просимо надіслати другу запити на доступ до профілю користувача, який в даний час вважається неетичним. Таким чином, ці правила і процедури повинні мати на увазі, перш ніж приступати до цього маршруту.

розчину до мережі дилема

У цьому пов’язано день і вік, адвокати повинні продемонструвати вмілі тактики у пошуку інформації, розміщеної на сайтах соціальних мереж, щоб забезпечити краще електронного виявлення рішень для своїх клієнтів. Інформація, зібрана з цих сайтів може бути використаний для надання свідчень з різних питань, як визначення психічного стану обвинуваченого або встановлення їх присутності в певне місце, яке вони, можливо, раніше було відмовлено. Адвокати, як правило, залякані складнощів електронного виявлення управління справами. Юридичних неприємностей можуть бути оброблені з тактом з використанням кращих електронних рішень відкриття, яке може допомогти забезпечити необхідні докази, не боячись наступити на незаконній території.