залучення підкріплення для боротьби з Додаткова охорона

Ми схильні думати, комп’ютери невразливі. Зрештою, вони по суті керувати нашим життям в ці дні, чи не так? Ті, хто мав жодної проблеми, комп’ютер, тим не менше, краще знати. Занадто часто, апаратні і програмні проблеми, так можна створити вельми реальні проблеми, які залишають нам іншого вибору, крім машини заміни, яка є не тільки дорогим, але багато часу, а. Додаткова охорона Якщо ваша проблема, тим не менше, вам не доведеться турбуватися про заміну машини. Є кілька простих методів видалення ви можете спробувати.

що додаткова охорона?

Розроблений, щоб виглядати так само, як будь-який з програм на ринку, яка захистить ваш комп’ютер від вірусів і шкідливих програм, Додаткова охорона вважається ізгоїв безпеки програмного забезпечення. Мета цього додатка, щоб змусити вас купити повну версію програми, але робити так не залишать Вас будь-які краще з точки зору захисту.

Що таке Вірус? Плутанина з такою кількістю шкідливих програм безпеки йде в ім’я позначення. Вірус програмне забезпечення, яке може відтворювати себе і в цілому призвести до серйозного пошкодження пристрою.

Що таке шкідливі програми? Термін шкідливі трохи більш загальними, ніж вірус. Шкідливе стоїть на наявність шкідливого програмного забезпечення, і це будь-який тип програми, яка призначена для шкоди комп’ютеру або вкрасти вашу особисту інформацію.

Додаткова охорона не підпадає ні під одну з цих категорій, але ви все одно повинні видалити його, як тільки у вас є шанс. Тому що він може відкрити деякі дірки в безпеці на вашому комп’ютері, Додаткова видалення захисного це ваш кращий шанс на збереження вашої машини, як зберегти, наскільки можливо.

чому це така проблема?

Є цілий ряд причин Додаткова охорона є проблемою. Крім того, що вона має потенціал для створення дірок у безпеці в майбутньому, Одна з головних проблем є те, що багато людей не визнають програмного забезпечення як проблему. Вони схильні вважати, що це реальне вирішення для забезпечення безпеки, так як вона призначена для виглядати цілком достовірними, і вони роблять те, що комп’ютерна програма просить їх зробити. Це може означати, завантаження контенту з іншого сайту, що комп’ютерна програма попросила вас для завантаження, або натиснувши на кнопку, яка програма попросить вас натиснути на кнопку. Це може викликати багато проблем з комп’ютером, як натиснути на ці посилання або збирається будь-який сайт, який Додаткова охорона просить вас піти може виявитися як запрошення використовувати діри в безпеці, вона потенційно може створити.

Друга проблема полягає в тому, що багато людей просто ігнорувати ситуацію. Найнеприємніше, що робить Додаткова охорона, принаймні на початковому етапі, це спливаюче попередження, що у вас є вірус чи погане програмне забезпечення у вашій системі. Якщо ви натиснете на “X” кнопку в кутку, попередження зникає, принаймні на деякий час. Через це багато людей натискають на кнопку і постійно закрити спливаюче, вважаючи, що це не більше ніж роздратування. На жаль, це трохи більш серйозно, ніж це, і, хоча він може бути роздратування, якщо їх не зупинити, це може означати набагато глибші проблеми.

Як я можу знати, якщо додаткова охорона встановлена ​​на моїй машині?

Як ви знаєте, якщо у вас є додаткові програми охорони? Один з найпоширеніших способів визначити це спливаючі вікна на вашому комп’ютері. Попередження може сказати щось на кшталт:

“Додаткова охорона виявила потенційно шкідливого програмного забезпечення у вашій системі. Настійно рекомендуємо вам зареєструватися Додаткова охорона, щоб видалити всі знайдені загрози негайно “.

Або ви можете побачити системою оповіщення, яка говорить:

“Підозрілі програмного забезпечення, яке може бути шкідливим був виявлений на вашому комп’ютері. Натисніть сюди, щоб ліквідувати цю загрозу негайно, використовуючи додаткові гвардії “.

Крім попереджень, таких як ці, ви можете також помітити, зниження продуктивності, по всій системі. Це звичайно викликано RAM Додаткова охорона повинні використовувати для роботи на постійній основі. По-перше, ви можете просто помітити уповільнити при запуску програм. З плином часу, однак, ви, мабуть, помітили, коли ви намагаєтеся запустити програму і навіть при спробі переключення між відкритими вікнами програми.

Можливо, ви також побачите деякі вікна сканування з’являтися на вашій машині при нагоді. Вони виглядають вельми достовірних, що і лякає багатьох людей. Він часто говорить: “Windows Advanced Security Center” у правому верхньому куті програми, і ви також побачите кнопку, щоб активувати заздалегідь захисту. Натиснувши на неї, тим не менш, буде просто приведе вас на головну сторінку веб-сайту для програми.

Видалення додаткових гвардії якнайшвидше повинна бути першочерговим завданням для вас. Навіть якщо здається, що це просто дратує, це те, що може стати перешкодою в майбутньому. Для того щоб видалити Додаткова охорона, однак, ви, можливо, доведеться зробити декілька досліджень, так як вона не є легким програму з ліквідації.