електронних медичних записів допомагає зустріч HIPPA стандартам

Тіло закону, відомого як даних медичного страхування та звітності в Законі 1996 публічного права 104-191 заповнює сотні томів. Як ви дивитеся на шляху підвищення ефективності офісної роботи з новим програмним забезпеченням, будучи впевненим, що ви використовуєте, що сертифікована продукція відповідає має першорядне значення. HIPPA сертифікація означає, що програми відповідають державним стандартам HIPAA необхідних для електронних медичних записів.

Даних медичного страхування та звітності (HIPAA) містять керівні принципи і стандарти для захисту медичних записів людини. Випуск їх приватних медичних записів та іншої особистої медичної інформації може призвести до руйнівних для пацієнта. Закон справедливий порушників до відповідальності цивільні і кримінальні покарання, які можуть бути накладені, якщо вони порушують приватне життя пацієнта права.

Для підвищення ефективності та результативності діяльності системи охорони здоров’я, медичного страхування та звітності (HIPAA) від 1996 року, Громадський Закон 104-191, включені “спрощення адміністративних процедур” положення, які вимагають HHS прийняти національні стандарти для електронних транзакцій охорони здоров’я. Конгрес визнав, що прогрес в галузі електронних технологій може призвести до підриву конфіденційності інформації про стан здоров’я і включені в положення HIPAA, що доручив прийняттям Федерального захисту приватного життя індивідуальну медичну інформацію.

HHS опублікував остаточне регулювання у вигляді правила конфіденційності в грудні 2000 року, який набув чинності 14 квітня 2001 року. Цей набір правил національних стандартів у галузі захисту інформації в галузі охорони здоров’я, стосовно до трьох типів охоплених осіб.

Медичного страхування, розрахункові палати охорони здоров’я та медичних працівників, які проводять певні операції охорони здоров’я в електронному вигляді. Ці стандарти захисту і захисту від зловживань “в індивідуальному порядку” ідентифікованих медичної інформації. У певному сенсі медичної документації повинна бути сліпою, не мають окремих імен, але з використанням кодів. Невиконання цих стандартів своєчасно може, за певних обставин, викликати накладення цивільної або кримінальної відповідальності.

Секретар Томмі Томпсон закликав до додаткової можливості для громадського обговорення на недоторканність приватного правило, згідно з яким правила конфіденційності досягнення поставленої мети без шкоди для якості, або створення нових бар’єрів на шляху, догляді за хворими. Після ретельного розгляду змін до правил, для поліпшення працездатності і уникнути небажаних наслідків, які могли б перешкоджали доступ пацієнтів до надання якісних медичних послуг.

Конфіденційність правило встановлює, в перший раз, Фонд Федерального захист конфіденційності медичної інформації. Правило не замінює федерального, державного або інший закон, який надає особам ще більшого захисту приватного життя, і покриті особи вільні зберегти або прийняти більш високий рівень захисту політики чи практики.

Таким чином, при дослідженні електронних медичних записів програмного забезпечення компанії, щоб допомогти з електронних медичних записів, має сенс переконатися, що кожна область індивідуальної інформації обробляється в HIPAA-сумісних процедур.