дізнатися більше про Memory Stick PRO Duo

Споживачі повинні знати, що Memory Stick PRO Duo швидко замінити карту Memory Stick Duo завдяки своїм розмірам обмеження 128MB з низькою швидкістю передачі. Важливо знати, що Memory Stick PRO Duo йде вгору у всіх варіантах ж, як і більш Memory Stick PRO, з і без режим високої швидкості, і MagicGate підтримку на ринку. Споживачі повинні знати, що в березні 2008 року Sony випустила 16 ГБ версію Memory Stick PRO Duo в багатьох частинах світу. Також Sony випустила 32 ГБ версію 21 серпня 2009 року, після в тій же категорії пам’яті Stick PRO Duo. У 2009 році Sony і SanDisk оголосили про спільну розробку розширеного Memory Stick PRO Duo форматі робочою назвою як “Memory Stick PRO Duo Формат Extended High Capacity”, які дозволять розширити можливості теоретичного максимуму в 2 терабайти.

Споживачі повинні знати, що пам’яті від SanDisk Stick PRO Duo в два рази менше стандартного розміру Memory Stick PRO засобів масової інформації, яка пропонує ті ж технології, включаючи високошвидкісну передачу даних, вбудований в MagicGate, і високою продуктивністю. Memory Stick PRO Duo є ідеальним рішенням для більшості портативних пристроїв, таких як кишенькові цифрові камери. Є й інші особливості пам’яті Stick PRO Duo яких споживачі повинні знати, перш ніж купувати їх з ринку. Встановлено, що Memory Stick PRO Duo є компактним і простим у використанні, ніж інші палички, доступних на ринку. Довжина Memory Stick PRO Duo такий же, як і від батареї AA використовуються в невеликих портативних пристроїв, таких як гравці навушників. Не тільки це форма пам’яті Memory Stick PRO має ергономічний дизайн для легкої обробки. І, на відміну від інших карт флеш-пам’яті, Memory Stick PRO Duo легко відрізнити передню від задньої і верхньої з нижньої частини Memory Stick, щоб запобігти неправильне використання або випадкової втрати даних. Не тільки це, але невеликі невеликі розміри Memory Stick PRO Duo також дозволяє розробляти сумісні продукти, які є компактний і портативний.

Компактна Memory Stick Pro Duo ЗМІ, розроблений спеціально для мобільних пристроїв шляхом приєднання адаптера і також демонструє той же розмір, стандартний Memory Stick. Є багато брендів виробництва Memory Stick PRO Duo на ринку багатьох країн сьогодні. Memory Stick PRO Duo відомий своєю високою надійністю та універсальністю змісту серед споживачів усього світу. Споживачі повинні знати особливості Memory Stick PRO Duo перш ніж купувати на ринку, такі як великою ємністю (1 Гб, 2 Гб і 4 Гб), ніж стандартні карти пам’яті Memory Stick, високошвидкісний швидкість передачі даних 15Mbps для DVD-якістю відео в реальному часі, Додаткові заходи безпеки з функцією контролю на турнікеті і MagicGate ™ і швидка швидкість передачі запобігти втраті даних, коли влада раптом відключення або якщо середу видаляють випадково і багато іншого. Велика частина Memory Stick PRO Duo є те, що вона заснована на внутрішнього тестування SanDisk, ніж інші продукти на ринку. Memory Stick PRO Duo лінії зараз проходить весь шлях до 32 Гб і користувач повинен бути вдячна запуск нової високої ємності моделей на ринку. Крім того, Memory Stick PRO Duo 32GB матиме особливу привабливість для власників HD Handycam, які вимагають тривалої і стабільної запису HD можливості. Споживачі можуть відвідати інтернет-магазини, щоб дізнатися більше про пам’яті Memory Stick PRO перш, ніж вибрати в якості використання на ринку