Як знайти правильний інструмент, програмне забезпечення MINDMAP

Шокуюча новина: Тепер у нас майже мільйон різних програмних засобів MINDMAP, він не буде довго, перш, ніж ми є.

Ні, звичайно, у нас немає, що багато різних інструментів, але ми рухаємося в цьому напрямку! Коли я почав увазі відображення на моєму комп’ютері, було можливо 15 різних реальних інструментів доступних карт пам’яті. Багато чого змінилося з тих пір …

Чи легше створити хорошу MINDMAP тому що є дуже багато інструментів, які можна використовувати?

Не думаю. Насправді … реальні інструменти MINDMAP відтоді як і раніше лідерами в цій галузі сьогодні. Є 3 причини, чому цього не змінилася і не зміниться … найближчим часом.

1. При створенні MINDMAP використанням певного інструменту, ви добрі від дотримувалися цього інструменту. Звичайно, є деякі способи перетворення карт, але переїзд у новий інструмент вимагає багато роботи.

2. Ви створюєте карти з вашим власним інструментом. Цей інструмент робить все, що потрібно, і вам не потрібно нічого іншого. Люди продовжують працювати з звичними інструментами, навіть якщо є інструменти, які краще відповідають їх потребам

3. Ваш інструмент працює певним чином. Ви знаєте, поєднання клавіш. Ви знаєте, де знайти можливості. За допомогою нового інструменту створить втрату продуктивності праці в короткостроковій перспективі.

Ви тримаєте себе назад

Якщо у вас вже є багато карт в певному форматі, ви, ймовірно, не змінюється tools.Suppose ви знайшли новий інструмент, який пропонує вам більше (набагато більше) … ви б розглянути питання про зміну інструменти?

Якщо чесно, то я, ймовірно, не зробив би цього. Я хотів би використовувати два різних інструментів поруч один з одним.

Бачиш … Я створюю багато карт на моєму комп’ютері. Я пов’язав ці один з одним в мій господар MINDMAP. Вона потребує дуже, дуже хороший інструмент, щоб змусити мене відтворити всі мої карти.

Так як же я можу знайти свій «диво» MINDMAP програмний засіб? Ось як:

Квест починається

Просто після того як я дізнався, як Mindmap, я хотів створити MINDMAP на моєму комп’ютері. Я гуглі на програмне забезпечення MINDMAP і виявив 5 різних інструментів.

Я завантажив ці та створив невеликі Mindmaps на кожен інструмент. Я додав зображень, додані ноти і поглянули на те, що я міг зробити, окрім створення MINDMAP з цим інструментом.

Це тестування призвело в пошуку мій головний інструмент MINDMAP. Так от як я знайшов свій інструмент MINDMAP:

Google на ‘MINDMAP програмного забезпечення ”
Завантажити 5 різних інструментів, які згадуються багато
Встановіть всі інструменти і створити Mindmaps
Визначте, який інструмент є найпростішим у використанні
Визначте, який інструмент пропонує кращі риси, крім Mind Mapping (експорт, імпорт, планування тощо)
Виберіть інструмент, який, здається, працюють краще.
обмін знаннями з нашим співтовариством

У той час у мене не було нікого питати, як я міг би знайти інструмент, мені було потрібно. Насправді … Я навіть не знаю, що я хотів зробити за допомогою інструменту крім створення MINDMAP!

Весь цей процес, очевидно, потрібно якийсь час. Я повинен був дослідити безліч інструментів і навчитися працювати з ними. Так як це було так багато часу, і у мене були всі ці знання, я створив сайт, який запропонував безкоштовні консультації з пошуку правильного інструменту. Я дав назад у громади.

Я створив перший блог програмного забезпечення MINDMAP який запропонував (бі) щомісячний подкаст (аудіо трансляції =) для людей, які хотіли залишитися оновленими на інструменти MINDMAP програмного забезпечення.

Мої знання на 5 інструментів, щоб швидко розширила знання близько 25 інструментів. Були так багато коштів, випущених, що не було можливості залишатися в курсі себе. Для того, щоб дати добру пораду, я повинен був обмежити кількість інструментів.

Цікаво, що інструменти, які залишилися, були ті ж інструменти, я почав з (і кілька додаткових,)!

Моя порада, щоб знайти правильний інструмент в даний час відрізняється, ніж, як я знайшов свій інструмент. Є два способи знайти правильний інструмент. Вони обидва почнемо з наступного кроку:

1. Визначте, що ви хочете зробити з вашим інструментом

Якщо ви просто хочете створити і використовувати Mindmaps, вам не доведеться купувати фантазії інструмент, який може експортувати, імпортувати і т.д. Це дозволяє заощадити багато грошей.

Існує короткий і звичайний маршрут, щоб знайти потрібного інструменту MINDMAP.

Короткий маршрут:

2. Надіслати інструмент незалежного консультанта (як я) від мети вашого увазі відображення на комп’ютері, а також, наскільки великий ваш бюджет. Він / вона буде сказати вам, який інструмент (и), щоб перевірити.

Звичайний маршрут:

2. Відвідайте сайти, присвячені Mindmap програмного забезпечення і визначити, які інструменти можна використовувати для досягнення вашої мети в комп’ютерних карт пам’яті. Не забудьте відвідати ряд різних сайтів. Також читайте (незалежних) відгуки на інструментах ви знайдете цікаві.

3. Скачайте і протестуйте інструментів вам може знадобитися або як.

Крок 2 забере у вас якийсь час. Прямо зараз, я б порадив вам не використовувати інструменти, які тільки в Інтернеті. Коли ваше інтернет-з’єднання не працює, ви не зможете використовувати ваш інструмент або досягти вашої Mindmaps!

На що звернути увагу у вашому інструмент

Більшість людей тільки хочуть створити і використовувати хороші огляди MINDMAP на своєму комп’ютері. Бізнес-користувачі можуть знайти корисну для підключення до баз даних. Сьогодні ми орієнтуємося на вас, як користувача, який хоче зробити Mindmaps. Вони можуть бути для вас особисто, а й для вас у вашому бізнесі. Головне: ви створюєте Mindmaps ви використовуєте, і насправді не поділитися і працювати разом.

Більшість інструментів дозволить вам створювати красиві Mindmaps. Ось три питання необхідно відповісти:

Наскільки легко скинути інформацію з мого мозку в комп’ютер MINDMAP?
Що ще я можу зробити, окрім створення MINDMAP?
Яка вартість інструменту?
Третя проблема часто не так вже важливо. Звичайно, ви, можливо, доведеться витратити трохи грошей на інструменті. Якщо навіть може бути досить багато грошей. Ви повинні розуміти, що це те, що ви робите тільки один раз. З цього моменту Ви можете насолоджуватися вашим інструментом протягом багатьох років! (Тобто, якщо ви купуєте правильний інструмент).

Для мене перше питання є найбільш важливим. Мені потрібно мати можливість легко скинути інформацію мозку і знань у MINDMAP. В тому і річ велику частину часу. Звичайно, було б непогано, експортувати в MS Word. Проте, дивлячись на мої власні Mindmaps, це часто не так. Я використовую тільки інструмент для створення та оновлення мого Mindmaps.

Пам’ятайте, мої MINDMAP мій особистий помічник. Я тільки обмінюватися інформацією з моїм помічником, і нехай MINDMAP показати мені вміст в організованому порядку.

що далі?

Якщо ви шукаєте інструмент MINDMAP, ви повинні виконати наступні дії:

З’ясуйте, чому ви хочете MINDMAP (впливає на вартість інструменту)
Знайти інструменти або отримати список інструментів для використання (з радником) і тестувати ці (простим інтерфейсом?)
Чи це засіб дійсно служити вашим потребам? Якщо це так, купити інструмент і почати використовувати його!
Зрозумійте, що інструмент, який вам почати використовувати, ймовірно, залишиться бути ваш основний інструмент для комп’ютерних карт пам’яті. Ви дійсно повинні бути впевнені у своєму інструменті і що ви хочете з ним робити!