Система управління навчанням (LMS) ієрархій

Що таке ієрархія? Чому її використовувати?

Багато підприємств використовують різні відомства, організації, місця, або інші структури, щоб поширювати і систематизувати їх персоналу. І при установці їх користувачів в системах управління навчанням, вони хочуть використовувати відповідну інформацію ієрархію, щоб система управління тим, як він поширює доповіді та іншу інформацію навчання. Наприклад, франчайзингових бізнес може використовувати місце розташування на основі ієрархії, з однієї секції для корпоративних власних магазинів, а інший для особистого франшизи. Або глобальний бізнес може хочете керувати, і підготовки доповіді з навчання користувачів по країні, місту, центр і відділ.
На основі дій користувача позиції в ієрархії, навчання Система Управління звіти можуть показати сертифікати досягається країні (на більш високому рівні в ієрархії) або відділ (на більш низькому рівні в ієрархії). Таким же чином, ієрархія-звітів міг перерахувати Стенограма Результати Франчайзі або магазин.

Кожен рівень ієрархії може також мати адміністратора для цього рівня: у магазині, по відділах, по функціях, і так далі. Адміністратори на кожному рівні ієрархії і розташування можуть отримати дозвіл на в’їзд, редагувати, відключати, а в іншому випадку керувати користувачами в межах своєї і місце розташування.

Крім того, звіти для кожного рівня ієрархії можуть бути створені користувачами з “Репортер” ролі у своїх рівнях, а також більш високими адміністраторів. Наприклад, щоб визначити, хто ще повинен закінчити навчання, менеджери магазинів може генерувати звіти про те, скільки людей пройшло, не змогли або не закінчивши курси за обраний період часу. Ці звіти можуть також показати, хто досяг того, що класи, щоб допомогти менеджерам магазину побачити, хто ще потребує повторної сертифікації в необхідних навичок. Зазначені звіти також дозволяють адміністраторам вище в ієрархії, ніж менеджери магазину, щоб побачити, наскільки добре менеджери магазину займаємося своїми обов’язками навчання.

У кого є права?

Інше питання, яке має бути вирішене до початку реалізації систем управління навчанням ієрархія яких оперативні прав необхідно надати на кожному рівні ієрархії. Ви можете вирішити тільки системні адміністратори вийти на нові профілі користувачів в LMS. Або ви можете дозволити тільки адміністратори сайту редагувати профілі користувачів, призначати посадових обов’язків, і авторизації користувачів на курси.

Ви також можете хотіти, щоб деякі менеджери за найнижчими рівнями ієрархії (і на рівні, що перевищує їх) для запуску деяких звітів, але не для управління користувачами в їх рівнях. Замість того, щоб ці менеджери “адміністратори рівні”, ви могли б зробити їх “журналістам рівні.” У типовій ієрархії, “рівень журналістів”, пов’язані з конкретними місцями і користувачів в ієрархії, і може працювати тільки звіти для цих місцях і користувачів. Їх доступ до адміністративних функцій обмежений.

Пам’ятайте, що навчання ієрархії систем управління є способом організації та управління підготовкою вашого народу. Це вимагає деяких роздумів. Бізнес-правила, які ви встановлюєте для вашої ієрархії LMS повинна відображати рамках вашої організації та ваших цілей програми електронного навчання і завдань. З цієї причини існує безліч різних способів організації, впровадження та управління організаційної підготовки, у тому числі онлайн “кампусах”, навчальних закладів, класів, користувач “групи контролю”, і необхідні ролі роботи, компетенції, а також навчальні заходи. Ми будемо вирішувати ці інші угруповання в наступних статтях.