Місія вторгнутися і переконати за допомогою антивірусних-1

Маючи комп’ютер означає мати хорошу антивірусну програму. Це неоціненне значення у збереженні наших систем та інформацію в безпеці. Це те, що робить Лжеантівіруси настільки ефективним в отриманні довіри користувачів комп’ютерів. Ми всі знаємо, потребують захисту, і ці програми кажуть, що вони дадуть його нам. Тим не менш, важливо, що ми визнаємо ізгоїв від реальних і вжити заходів по захисту наших комп’ютерах. Антивірус-1 та інші препарати цієї групи мають єдиною метою отримання користувачів купувати їх неефективного програмного забезпечення. Як ми можемо уникнути цього?

Що таке антивірусна-1?

Antivirus-1 є ізгоїв антивірусну програму, і вона прагне «умовити» користувачам купити повну версію. Вона повинна спочатку, то переконати користувачів, що існує проблема з їх комп’ютерів. Щоб зробити це, антивірус-1 генерує спливаючі вікна і помилкові результати сканування цього списку кілька заражених файлів. Насправді, однак, що ці інфекції не існує. Вони створюються Antivirus-1 і не завдати шкоди вашому комп’ютеру. Іншими словами, проблема не в “Infected” файли знайдені, але помилкових сканування, які генерують їх. Antivirus є частиною однієї і тієї ж групи ізгоїв програми, як Antivirus 2010 і Antivirus 360.

як я знаю, якщо у мене є антивірус-1?

Якщо Antivirus-1 у вашій системі, ви, безумовно, знаєте, бо він видає безперервний спливаючих вікон. Як правило, ці фільтри блокують, тому отримувати приплив є хорошим показником ізгоїв програми. Antivirus-1 виконує програму сканування та списки інфекцій, в тому числі Spyware.IEMonster.d, Zlob.PornAdvertiser.ba, Spyware.IMMonitor, Infostealer.Banker.E і Dialer.Xpehbam.biz_dialer. Ці прагнути зміцнювати претензій Antivirus-1 про те, що у вас є загроз безпеки. Тим не менше, ці “інфекції” є вигаданими. Ви отримаєте такі попередження, як наступні:

Spyware IEMonster діяльності виявлено. Це шпигунське, який намагається вкрасти паролі з Internet Explorer, Mozilla Firefox, Outlook і інші програми, в тому числі логіни і паролі від інтернет-сесій банківської, eBay, PayPal.

Оголошення, в яких згадується крадіжка паролів зловмисних зокрема ефективним, тому що ні один комп’ютер, користувач не хоче, щоб їх особисту або фінансову інформацію, взяту з боку третіх осіб. Зрозуміло, що багато хто воліє купувати Antivirus-1. Повторимо, однак, немає ніякої крадіжки паролів програма, немає шпигунського IEMonster.

Якщо Antivirus-1 знаходиться у вашій системі, ви можете також випробувати викрали настройки браузера. Ця програма може змінювати ваше хост-файл. Ваша головна сторінка може бути замінений Антивірусне-1-сайту. Ви також можете бути перенаправлені на одному з цих сайтів ізгоїв при спробі провести обшук або при введенні веб-адреси.

Що робить Antivirus-1 настільки ефективним в отриманні довіру народу є його здатність імітувати Antivirus-1 ставить на справжнє шоу “синій екран смерті”.: По-перше, ви помітите аварійний екран або синій екран смерті, який попереджає що SPYWARE.MONSTER.FX_WILD (або інший помилкової інфекції) була виявлена ​​і ваш комп’ютер повинен перезавантажитися. Після цього комп’ютер перезавантажиться, здається. У реальності, однак, це всього лише заставка використовується Antivirus-1, щоб узаконити свої претензії. Після того як система “перезавантаження”, з’являється попередження:

Ваша антивірусна-1 копія незареєстрована. Microsoft Security рекомендує активувати вашу антивірусний захист програмного забезпечення.

Це виглядає реально, використовує ім’я Microsoft, і має на увазі, що у вас вже є антивірус-1, але воно має бути зареєстровано або оновлений, він може бути дуже переконливим. Важливо пам’ятати, що жодна з цих інфекцій не є реальними, і це “синій екран” рутина просто розробити оголошення.

Якщо Antivirus-1 залишається у вашій системі, ви, мабуть, помітите повільніше функціонування. Лжеантівіруси використовувати безліч доступних ресурсів для себе, виходячи з необхідних програм з набагато меншим яким треба працювати. Довгострокову присутність на вашому комп’ютері може призвести до ще більшої нестабільності і відкрити двері для проведення інших троянських шкідливих програм. З цих причин, дуже важливо, щоб видалити Antivirus-1 відразу ж після попередження помічати цих знаків.

який антивірус-1 став встановлений в моєму комп’ютері?

Причина того, що ви отримуєте ці спливаючі вікна та попередження є те, що “пробну версію” антивіруса-1 була завантажена на ваш комп’ютер. Це робиться за допомогою троянських відомий як Vundo або MS-Хуана. Vundo часто в комплекті зі спамом вкладення електронної пошти або на уражені веб-сайтів. Натиснувши на оголошення або банер, або навіть просто відвідати один з цих вразливих веб-сайтів може бути достатньо, щоб дозволити Vundo Vundo дюйма несе в собі шкідливого ПЗ, включаючи антивірус-1. Сайти, які, як відомо, гавані троянів, таких як Vundo є ті, у дорослих, піратське або “варез” матеріал, ігрові сайти, ті, з безкоштовною і спільне використання файлів, і, звичайно ж, веб-сайти Antivirus-1. Навіть клікніть по оголошеннях “Скасування може почати Antivirus-1.

Багато користувачів придбати повну версію антивіруса-1, тому що вони стурбовані безпекою своїх комп’ютерів. Це і зрозуміло. Бачачи, синій екран смерті приводить у замішання, особливо якщо ви використовуєте комп’ютер для роботи, покупок, банківських або зв’язку. Ось чому так важливо знати ознаки ізгоїв програми, ви можете уникнути марної покупкою програмного забезпечення і викликає додаткові проблеми.